כמעט מלאכים האתר הרשמי
שלום אורח!שער תפוז אנשים
http://www.nick.co.il/ ראשי ראשי קטעי וידאו מאחורי הקלעים על הסדרה משתתפים פורום
עלילת הסדרה מורכבת משלושה חלקים:

חלק ראשון:
עלילה בחלק זה מתרכזת סביב סיפורה של סיילו מאחיקו (בתרגום חופשי: שמיים קסומים). סיילו הינה רקדנית, זמרת, ואקרובטית אשר גדלה בקרקס" מאחיקו " מגיל 10. באחד ממופעיה היא פוגשת את אללי אורדונייז (גוואדלופה אנטון , קטנטנות 06) - יתומה בת 6 שתפקידה לגנוב מצופי הקרקס . דבר אחד שתיהן לא ידעו , שזהו המפגש שישנה את חייהן לנצח. בעקבות כישלונה של אללי במרמה , סיילו מחליטה להציל את אללי , אך בלי שתשים לב , אללי נמלטת לקרון של סיילו ויוצאת איתה לדרך חדשה . סיילו מגיעה במקרה לאחוזת אינצ'אוסטי , שבהמשך מתגלה כמקום מגוריה של אללי .

חלק שני:
באחוזת אינצ'אוסטי מתגוררים ילדי המעון , שהגיעו אליו מבתי מחסה , מוסדות ומהרחוב . בעל הבית הוא בארטולומה בדוז'ה-אגוורו , איש עשיר המתגורר באחוזה , שהיא ביתה של דודתו שנפטרה . למרות שבארטולומה נראה כמושיע של ילדים אלו , הוא מנצל אותם בצורה גסה , וכל סיפור " המושיע " אותו הוא מנסה להראות , זהו סיפור כיסוי לפעילות האמיתית שלו.

חלק שלישי:
בחלק זה , נמצא גם סיפור האי האבוד – אאודמון . את האי האבוד מחפשים ניקולאס באוואר –ארכיאולוג ידוע , בנו כריסטובל וחברו הטוב של ניקולאס , מוגלי . אי זה הוא מיתוס , שעל פיו כל מי שנמצא בו הופך למאושר . ניקולאס ממשיך את דרכו של אביו , שנהרג במהלך החיפוש אחר האי . ניקולאס מגיע למסיבת תחפושות באחוזת אינצ'אוסטי , בה מתגוררת חברתו , מאלוינה בדוז'ה-אגוורו . דבר זה ישנה את חייו , והסיפור ימשיך להתפתח .

עלילת משנה:
בין הסיפורים הללו , נמצאים גם סיפורים משניים על הלהקה , ילדי המעון וכו' . בין היתר , יסופר בסדרה על אהבותיהם של ילדי המעון , על מופעים שהלהקה מתכננת ומופיעה בהם ועוד הרבה דברים שהם יעברו במהלך הסדרה . כדאי לעקוב אחר סיפורה של מריאנלה ( מריאנה אספוסיטו ) , אשר נקרעת בין אהבתו של טיאגו ( חואן פדרו לאנזני ) לבין אהבתו של ראמה ( גסטון דלמאהו ) .Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ   אקום