הידעתם?

Harrington

Well-known member
מנהל
קצת מפליא שזה לא היה המצב עד היום, כפי שנהוג במספר מדינות בעולם ונעשה בעבר גם בישראל. אבל על אף שזאת חשיפה עיתונאית חביבה, לא רואה בזה שום דבר מיוחד שצריך לעניין אותי מעבר לכך.

שמלת תחרה1

Well-known member
קצת מפליא שזה לא היה המצב עד היום, כפי שנהוג במספר מדינות בעולם ונעשה בעבר גם בישראל. אבל על אף שזאת חשיפה עיתונאית חביבה, לא רואה בזה שום דבר מיוחד שצריך לעניין אותי מעבר לכך.
מהיכן המידע שלך מה נהוג במספר מדינות בעולם?

אפרת10512

Well-known member
במשרד רה"מ מסרבים למסור מידע אמיתי ועדכני על מצבו הרפואי של הבלתי כשיר בעליל.
הם יודעים.
כשנדע אז נבין שמדובר בפסיכופט חולה פיזי ונפשית שאינו כשיר לחיות לא השגחה מתמדת, לא כל שכן להיות ראש ממשלה.

Harrington

Well-known member
מנהל
בלתי כשיר בעינייך, לא "בעליל".

הם יודעים.
אכן, הם יודעים :). גם הדו"ח הרפואי שהוציאו רופאיו ורופאים אחרים יודעים. את לעומת זאת (בדיוק כמוני כמובן), לא יודעת. רק מנחשת ואפשר בשקט להניח שה"ניחוש" הזה מגיע מתוך אג'נדה והשקפה פוליטית נטו.
כשנדע אז נבין שמדובר בפסיכופט חולה פיזי ונפשית שאינו כשיר לחיות לא השגחה מתמדת, לא כל שכן להיות ראש ממשלה.
אה, "כשנדע". יפה שאת מודה שהיום איננו יודעים. אז על מה הדיון בכלל בדיוק? ניחושים חסרי כל משמעות בהיעדר הכשרה מקצועית מתאימה או היכרות מעשית עם 'הפציינט'? סתם דיון פוליטי בנסיון ליצור אווירה. שום דבר רציני ושום דבר "בעליל" אין כאן (זולת עובדה זו שציינתי).

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
הם יודעים.
עם הזמן יתברר מצבו הנפשי והבראותי.

נסיך.333

Well-known member
הם יודעים.
מעניין, כנראה שאת פסיכולוגית מומחית כי אבחנת אותו כבר..
בטח שוונץ, אייזנקוף, ברק, חלוץ, אלה גאונים עפ"י דעתך..
וחזל"ינו אמרו, הפוסל במומו פוסל, ודי לחכימא....

אבי בן 1231

Well-known member
מעניין, כנראה שאת פסיכולוגית מומחית כי אבחנת אותו כבר..
בטח שוונץ, אייזנקוף, ברק, חלוץ, אלה גאונים עפ"י דעתך..
וחזל"ינו אמרו, הפוסל במומו פוסל, ודי לחכימא....
הערה מנהלית:
פוסט זה נערך על-ידי הנהלת הפורום. נא להימנע מלהעכיר את אווירת הפורום ולהפכו למקום לא נעים לגולשים אחרים ו/או לתקוף אותם בסגנון הנ"ל. תדוה מראש על שיתוף הפעולה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Harrington

Well-known member
מנהל
אך כאן במקרה הזה זה לא די!! היות והיא רחוקה מלהיות חכימא!!!!!!!!!!!!!!!!
הערה מנהלית:
אבי היקר, הצורך שלך לנסות גבולות דווקא לאחר שלפני כמה ימים נאלצנו לטפל בתגובה תוקפנית שלך כלפי גולש אחר, מובן וצפוי. אבל נזכיר, אין לתקוף גולשים אחרים 'לגופם' בסגנון הזה. הודעתך למעלה תיערך.

למען הסר ספק, יש לנו סבלנות רבה וכידוע לך, במיוחד איתך בתקופה זו. אבל יש לה גבולות. אנא ממך מנע מאיתנו את הצורך לעבור לצעדי משמעת שאיש לא מעונין בהם. תודה מראש על שיתוף הפעולה.

למען הסר ספק, הודעה זו איננה הזמנה לדיון בנושא.

אבי בן 1231

Well-known member
הערה מנהלית:
אבי היקר, הצורך שלך לנסות גבולות דווקא לאחר שלפני כמה ימים נאלצנו לטפל בתגובה תוקפנית שלך כלפי גולש אחר, מובן וצפוי. אבל נזכיר, אין לתקוף גולשים אחרים 'לגופם' בסגנון הזה. הודעתך למעלה תיערך.

למען הסר ספק, יש לנו סבלנות רבה וכידוע לך, במיוחד איתך בתקופה זו. אבל יש לה גבולות. אנא ממך מנע מאיתנו את הצורך לעבור לצעדי משמעת שאיש לא מעונין בהם. תודה מראש על שיתוף הפעולה.

למען הסר ספק, הודעה זו איננה הזמנה לדיון בנושא.
רגע, מיצי נתנה את ההוראה הזו|תוהה|
עשה לי טובה אישית בבקשה כאשר אתה פונה אליי אנא ממך השתדל לא להתיז אמפטיה לאחר ציון שמי, אין צורך להיות צבוע ולהוסיף היקר וכו'.

תודה על שיתוף הפעולה!!
מיצי הגיעה כרגע!!!!!!!!!!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
רגע, מיצי נתנה את ההוראה הזו|תוהה|
עשה לי טובה אישית בבקשה כאשר אתה פונה אליי אנא ממך השתדל לא להתיז אמפטיה לאחר ציון שמי, אין צורך להיות צבוע ולהוסיף היקר וכו'.

תודה על שיתוף הפעולה!!
מיצי הגיעה כרגע!!!!!!!!!!!!
אני מתנצל. זה נכתב אוטומטית אך ללא כל צביעות מצידי. כידוע לך, אינני שותף לדעתך/תחושתך שדעה מסוימת מחייבת גם החזקה בתחושות מסוימים כלפי האחר ולדידי מה לעשות, אתה בהחלט ולחלוטין אדם יקר :).

אבי בן 1231

Well-known member
אני מתנצל. זה נכתב אוטומטית אך ללא כל צביעות מצידי. כידוע לך, אינני שותף לדעתך/תחושתך שדעה מסוימת מחייבת גם החזקה בתחושות מסוימים כלפי האחר ולדידי מה לעשות, אתה בהחלט ולחלוטין אדם יקר :).
לא, לא ידוע לי, אינני שותף לדעתך/תחושתך ואתה בהחלט ולחלוטין, בלשון המעטה, אינך אדם יקר עבורי!!
אווווו ........................ זה נכתב אוטומטית!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
לא, לא ידוע לי, אינני שותף לדעתך/תחושתך ואתה בהחלט ולחלוטין, בלשון המעטה, אינך אדם יקר עבורי!!
אווווו ........................ זה נכתב אוטומטית!!!
אוקיי. אז למקרה שלא שמת לב, אישרת את דברי שאנחנו רואים את העניין הזה באופן שונה :). אשריך צדיק!

די מיצינו, אתה לא חושב? שנעבור לצווחות המיצי שלך ונסיים את האירוע?

אבי בן 1231

Well-known member
אוקיי. אז למקרה שלא שמת לב, אישרת את דברי שאנחנו רואים את העניין הזה באופן שונה :). אשריך צדיק!

די מיצינו, אתה לא חושב? שנעבור לצווחות המיצי שלך ונסיים את האירוע?
שוב מיצי נתנה לי אישור בפרטי להגיב.
לצערי איני יכול לשקר כמוך לכן לא אכתוב לך, יקירי, לא צדיק וכו'!
האם אין לך אפשרות לחסום את מיצי??

Harrington

Well-known member
מנהל
שוב מיצי נתנה לי אישור בפרטי להגיב.
"אישור בפרטי"? לא יודע מה צורך מצאת לשקר במצח נחושה ולהטעות את הקוראים (ככל שיש בכלל קוראים כאן ב'דיון' הזה. אישית אני די מסופק שזה מעניין מישהו -זולת כמובן מחרחרי ריב שהריר נוזל להם מהפה ברגעים אלה ממש ;-)-).
לא כתבתי לך מאומה "בפרטי" מזה זמן רב. לא אישורים, לא איסורים, ולא שום דבר אחר.
לצערי איני יכול לשקר כמוך לכן לא אכתוב לך, יקירי, לא צדיק וכו'!
זכותך המלאה. עמדתי מה לעשות, שונה.
האם אין לך אפשרות לחסום את מיצי??
לא הייתי רוצה לעשות לך את זה. נראה מכמות האזכורים שלך אותה שהיא עושה לך כל כך טוב. למה לי לחסום אותה את המסכנה ולפגוע בהנאתך המרובה?

אבי בן 1231

Well-known member
"אישור בפרטי"? לא יודע מה צורך מצאת לשקר במצח נחושה ולהטעות את הקוראים (ככל שיש בכלל קוראים כאן ב'דיון' הזה. אישית אני די מסופק שזה מעניין מישהו -זולת כמובן מחרחרי ריב שהריר נוזל להם מהפה ברגעים אלה ממש ;-)-).
לא כתבתי לך מאומה "בפרטי" מזה זמן רב. לא אישורים, לא איסורים, ולא שום דבר אחר.

זכותך המלאה. עמדתי מה לעשות, שונה.

לא הייתי רוצה לעשות לך את זה. נראה מכמות האזכורים שלך אותה שהיא עושה לך כל כך טוב. למה לי לחסום אותה את המסכנה ולפגוע בהנאתך המרובה?
אכן, אינך יכול ל"שקר" כמוני!!
אתה משקר הרבה, אך הרבה מאוד יותר טוב ממני, אתה אלוף!!
בעזרת השם יתברח(לא טעות כתיב!!)

Harrington

Well-known member
מנהל
אכן, אינך יכול ל"שקר" כמוני!!
אתה משקר הרבה, אך הרבה מאוד יותר טוב ממני, אתה אלוף!!
בעזרת השם יתברח(לא טעות כתיב!!)
א. תודה על המחמאה יקירי.
ב. כשמישהו נדרש לציין שמשהו אינו טעות כתיב, האין זה אומר (כך זה בעיני לפחות) שהדחקה שלו, נסיון העקיצה שלו, לא שווה יותר מדי?
ג. כמובן (וכרגיל וצפוי ;-)) שהצגת סיסמה בלבד. הסיסמה ידועה, שחוקה ומוכרת. אין מה משהו מקורי במיוחד. דוגמאות לשקר כלשהו שיצא מפי? אין ולא יהיו :). מתנצל אם בחרתי בכל זאת בסופו של דבר לציין גם את האמת לצד ההמצאה החביבה. כולי תקווה שתמצא על ליבך לסלוח לי (אכן לגבי שתי המילים הראשונות במשפט זה, יש מצב שתוכל לומר ששיקרתי ;-)).
ד. הרבה בריאות ושבת שלום מעומקא דליבא.

למעלה