הנסיון הוא לרועץ?

יעיש התימני

Active member
צר לי יקירתי. את בתסמונת המכור שזקוק לעוד ועוד מהסם כדי להפיק הנאה. לצערי גם אני ורבים אחרים הגענו לסף. אכן מה ששגרתי אינו מעורר את החושים ואעיד על עצמי. לרוב אני לא מתאמץ לפגוש מישהי חדשה ואפילו אם אני מקבל הודעה ״תעשה לי ילד״ 😅.
מה שאני עושה כרגע הוא לשמור על הקיים ולהנות ממנו. אולי בעתיד היצר הזה יתעורר ?
זו עצתי לך גם. אם יש קיים ולא אני לא מתכוון לבעל החוקי שתמיד ברקע. תהני ממנו. ובמקביל קחי הפסקה מכיבושים חדשים, אפילו מוגדרת בזמן חודש 3 חודשים ואפילו יותר. אני מבטיח לך שאחרי היצר יחסור ויתעורר.
ואולי אנחנו כבר מבוגרים מדי למשחקים ונחים תחת הגפן והתאנה האישיים?
מחשבה נוראה. 😡
לי באמת כבר אין כוח למשחקים. אין סיכוי שאסתובב בגנים ציבוריים, במשתנות ציבוריות, בחמאמים עתירי פטריות או באתרים אינטרנטיים למציאת זיונים.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
צר לי יקירתי. את בתסמונת המכור שזקוק לעוד ועוד מהסם כדי להפיק הנאה. לצערי גם אני ורבים אחרים הגענו לסף. אכן מה ששגרתי אינו מעורר את החושים ואעיד על עצמי. לרוב אני לא מתאמץ לפגוש מישהי חדשה ואפילו אם אני מקבל הודעה ״תעשה לי ילד״ 😅.
מה שאני עושה כרגע הוא לשמור על הקיים ולהנות ממנו. אולי בעתיד היצר הזה יתעורר ?
זו עצתי לך גם. אם יש קיים ולא אני לא מתכוון לבעל החוקי שתמיד ברקע. תהני ממנו. ובמקביל קחי הפסקה מכיבושים חדשים, אפילו מוגדרת בזמן חודש 3 חודשים ואפילו יותר. אני מבטיח לך שאחרי היצר יחסור ויתעורר.
ואולי אנחנו כבר מבוגרים מדי למשחקים ונחים תחת הגפן והתאנה האישיים?
מחשבה נוראה. 😡
לול לולי
הדבר האחרון שיש לי בעיה איתו הוא יצר
ממנו יש לי בשפע בן פורת יוסף
קשה לי להידלק
הכל יכול להיות ממש פיין ומגניב וזה אבל אם אין את המשהו הזה באויר זה לא ינסוק ומכאן התסכול. תוהה לעצמי אם נדיר שאני מתרגשת באמת (כשזה קורה קשה לפספס. לגוף שלי רצונות משל עצמו) בגלל שאני שועלה ותיקה או בגלל שזאת תקופה כזאת וזה יעבור

doriangray011

Well-known member
לול לולי
קשה לי להידלק
הכל יכול להיות ממש פיין ומגניב וזה אבל אם אין את המשהו הזה באויר זה לא ינסוק ומכאן התסכול. תוהה לעצמי אם נדיר שאני מתרגשת באמת (כשזה קורה קשה לפספס. לגוף שלי רצונות משל עצמו) בגלל שאני שועלה ותיקה או בגלל שזאת תקופה כזאת וזה יעבור
לול לולי
קשה לי להידלק
ועל זה בדיוק דיברתי. היצר החשק נותר אך שישנה הזדמנות ואני מניח שלך כאשה יש הרבה יותר ממני למשל יש איזו מחשבה ״האם זה שווה להתחיל בכלל?״ האם לצאת מהמיטה החמה ביום חורף קר לפגוש מישהו חדש ואפילו אם הוא נראה הבטחה והמחשבה חולפת ואולי זו תהיה אכזבה?
על כן כתבתי. מעט צום בהחלט מגביר את התאבון והרצון להשקיע כי אחרת הלהבה אולי לא דועכת. אבל צריך גם משהו לנשמה.
מאחל לך פילוסוף שרירי ומתוחזק. 😅

doriangray011

Well-known member
ועל זה בדיוק דיברתי. היצר החשק נותר אך שישנה הזדמנות ואני מניח שלך כאשה יש הרבה יותר ממני למשל יש איזו מחשבה ״האם זה שווה להתחיל בכלל?״ האם לצאת מהמיטה החמה ביום חורף קר לפגוש מישהו חדש ואפילו אם הוא נראה הבטחה והמחשבה חולפת ואולי זו תהיה אכזבה?
על כן כתבתי. מעט צום בהחלט מגביר את התאבון והרצון להשקיע כי אחרת הלהבה אולי לא דועכת. אבל צריך גם משהו לנשמה.
מאחל לך פילוסוף שרירי ומתוחזק. 😅
ועוד דבר. לא תלוי בך. המצב במדינה מדכא כל חשק. לפעול או אפילו לחשוב על מין ואהבה. כל יום עוד חיל נופל ועוד חטוף מוגדר כנרצח ואנחנו כאן מאחור לא יכולים לעשות דבר. מאוד מתסכל ואין ולא יהיה כנראה את הבייבי בום שאופיני לאחרי המלחמה
זה יסתיים אני מקווה כי אחרת המדינה תסתיים. ולמצוא זיון טוב וחכם זו כבר לא תהיה הבעיה.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
ועוד דבר. לא תלוי בך. המצב במדינה מדכא כל חשק. לפעול או אפילו לחשוב על מין ואהבה. כל יום עוד חיל נופל ועוד חטוף מוגדר כנרצח ואנחנו כאן מאחור לא יכולים לעשות דבר. מאוד מתסכל ואין ולא יהיה כנראה את הבייבי בום שאופיני לאחרי המלחמה
זה יסתיים אני מקווה כי אחרת המדינה תסתיים. ולמצוא זיון טוב וחכם זו כבר לא תהיה הבעיה.
אתה ממש מפספס. זאת לא ההתלבטות אם להתניע את האוטו כדי להפגש. זה לא המצב במדינה. זה בי. משהו בי זקוק למשהו מאד...מדוייק ומזוקק. אני חושבת בצורה מאד מסויימת, מתבטאת בצורה מאד מסויימת וכל זה ועוד כמובן אמור להשתלב עם עניין הניראות שהוא לא פחות מקריטי. לפני זמן הייתי עם מישהו מחוג המכרים הלא מאד רחוק. הוא חיזר אחריי תקופה אבל בחוכמה. ידע בדיוק מה להגיד ומתי אבל באופן שיאפשר לו לסגת לאחור בלי פאדיחות מיותרות אם לא אקדם את זה. אני נהנתי מהדרך ומהלחשוב עליו וההוא היה נחוש. יום אחד בא לי ביציאה שלא השתמעה אחרת מאשר הלו גברת, תביאי ת'כוס שלך לכאן תיכף ומיד. על זה נאמר הלסת נשמטת :) אמרתי לעצמי wtf מה הוא חושב לעצמו. איזה פאקינג שילוב מנצח של תעוזה וחוצפה. לא עבר הרבה זמן והוא העיף אותי גבוה...

לא מתפשרת כלל

Well-known member
אתה ממש מפספס. זאת לא ההתלבטות אם להתניע את האוטו כדי להפגש. זה לא המצב במדינה. זה בי. משהו בי זקוק למשהו מאד...מדוייק ומזוקק. אני חושבת בצורה מאד מסויימת, מתבטאת בצורה מאד מסויימת וכל זה ועוד כמובן אמור להשתלב עם עניין הניראות שהוא לא פחות מקריטי. לפני זמן הייתי עם מישהו מחוג המכרים הלא מאד רחוק. הוא חיזר אחריי תקופה אבל בחוכמה. ידע בדיוק מה להגיד ומתי אבל באופן שיאפשר לו לסגת לאחור בלי פאדיחות מיותרות אם לא אקדם את זה. אני נהנתי מהדרך ומהלחשוב עליו וההוא היה נחוש. יום אחד בא לי ביציאה שלא השתמעה אחרת מאשר הלו גברת, תביאי ת'כוס שלך לכאן תיכף ומיד. על זה נאמר הלסת נשמטת :) אמרתי לעצמי wtf מה הוא חושב לעצמו. איזה פאקינג שילוב מנצח של תעוזה וחוצפה. לא עבר הרבה זמן והוא העיף אותי גבוה...
תיקון. ג ב ו ה

יעיש התימני

Active member
לול לולי
קשה לי להידלק
בנעוריי הרחוקים, חברי ואני, היינו ITEM הצטרפנו לקוגרית רצינית, עשירה כקורח עם דירה ביפו צופה לים.
שם בלילות היא התהוללה עם חבורת צעירים מוחלפים, התשוקה צעקה ממנה בצווחות חשק. ואנחנו, אהה, תמיד היה בין הגברברים, אגב היא שילמה להם, למרות שהיא נראתה נפלא, אחד או שניים שרצו טיפול אנאלי. :cool:
אגב, מוכרים ברשת מגבירי תשוקה לגברים, טבעיים, אולי מתאים גם לנשים?

שי12346

Well-known member
קהות רגשית מובנת
לא ממהרים להתרגש
אבל מצד שני חוכמת החיים והניסיון
מלמדות להכיר תודה על מה שיש
וללמוד היכן להימנע מטעויות

לא מתפשרת כלל

Well-known member
קהות רגשית מובנת
לא ממהרים להתרגש
אבל מצד שני חוכמת החיים והניסיון
מלמדות להכיר תודה על מה שיש
וללמוד היכן להימנע מטעויות
שייקה, זה "מיושב" לי מדי
אתה נשמע כמו חכם סיני חה
ואני סוג של שור פוחז
אולי אני צריכה אילוף...
משהו שיישר אותי

שי12346

Well-known member
שייקה, זה "מיושב" לי מדי
אתה נשמע כמו חכם סיני חה
ואני סוג של שור פוחז
אולי אני צריכה אילוף...
משהו שיישר אותי
עשיתי הרבה טעויות
ריסקתי את הלב שלי יותר מפעם אחת ...
התנסתי ולא בדרך נעימה במיוחד
האם זה נחשב אילוף ??
והיום אכן אני יותר מייושב זהיר מתחשב
והכי חשוב מוקיר תודה

לא מתפשרת כלל

Well-known member
עשיתי הרבה טעויות
האם זה נחשב אילוף ??
והכי חשוב מוקיר תודה
אין לי שקט
אני חייבת להרגיש עוצמות מאד מסויימות
מבחינת אדרנלין, אש, ריגוש
לגרום לעצמך להנמיך זה קצת עשוי בעיניי
זה לא מאפשר לך להיות מי שאתה באמת
לא חושבת שזה סותר לחיות בהיי לבל ועדיין לשאר מפוקס עם הרגליים על הקרקע

לא מתפשרת כלל

Well-known member
אין לי שקט

אין לי שקט
רק למען הסר ספק- עוצמות עבורי הן לא התאהבות מעל הראש. זה משהו אחר. חוץ מזה, מעולם לא מנעתי מעצמי רגש אבל לא אגיע למצב שאתרסק. היום זה כבר הרבה יותר שכלתני, יותר "שמור" נקרא לזה. זה לא מונע ממני להתרגש באמת ולהרגיש רגשות חזקים אבל תמיד יבוא אבל. לא אאבד את עצמי לדעת. אולי יפה אבל לא בת 16 מה שאני אומרת שקשה לי "להרים" את זה. מתחיל משהו שעשוי להיות נכון אבל משהו חסר. לא יודעת מה, קשה לי לשים את האצבע

שי12346

Well-known member
רק למען הסר ספק- עוצמות עבורי הן לא התאהבות מעל הראש. זה משהו אחר. חוץ מזה, מעולם לא מנעתי מעצמי רגש אבל לא אגיע למצב שאתרסק. היום זה כבר הרבה יותר שכלתני, יותר "שמור" נקרא לזה. זה לא מונע ממני להתרגש באמת ולהרגיש רגשות חזקים אבל תמיד יבוא אבל. לא אאבד את עצמי לדעת. אולי יפה אבל לא בת 16 מה שאני אומרת שקשה לי "להרים" את זה. מתחיל משהו שעשוי להיות נכון אבל משהו חסר. לא יודעת מה, קשה לי לשים את האצבע
אני חושב שעם בן זוג מתאים התהליך שאת מצפה שיקרה אכן יתרחש.
כפי שאמרתי לא פעם
זה עניין של מזל
שיהיה בהצלחה 😁😁

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
עשיתי הרבה טעויות
האם זה נחשב אילוף ??
והכי חשוב מוקיר תודה
טעויות הם הדבר הכי מחשל בחיים,זה לא נחשב בעיניי לאילוף.יש דבר כזה בכלל עם בני אדם??ניסיון וחוכמת חיים,למידה מטעויות ולדעת לאן לא להגרר שהרי מתמיד "הדשא של השכן תמיד ירוק יותר" החיים מלמדים, ואם אתה בזוגיות ומצאת אישה שאתה מתחבר אליה,אין טוב מזה.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
טעויות הם הדבר הכי מחשל בחיים,זה לא נחשב בעיניי לאילוף.יש דבר כזה בכלל עם בני אדם??ניסיון וחוכמת חיים,למידה מטעויות ולדעת לאן לא להגרר שהרי מתמיד "הדשא של השכן תמיד ירוק יותר" החיים מלמדים, ואם אתה בזוגיות ומצאת אישה שאתה מתחבר אליה,אין טוב מזה.
ברור שיש דבר כזה אילוף
כשאני שניה לפני השיא והוא מתרווח לו להנאתו ומסתכל עלי חסרת אונים מעונג ופליאה של לאן הלכת אינעל אמא שלך. למשל. והוא יודע את זה ופורט על המיתרים הנחונים. אמא שלו כבר אמרתי?

שי12346

Well-known member
ברור שיש דבר כזה אילוף
כשאני שניה לפני השיא והוא מתרווח לו להנאתו ומסתכל עלי חסרת אונים מעונג ופליאה של לאן הלכת אינעל אמא שלך. למשל. והוא יודע את זה ופורט על המיתרים הנחונים. אמא שלו כבר אמרתי?
מיתרים הנכונים
פריטה על המייתרים הנכונים היא ענייין של ניסיון חיים. לא אילוף

למעלה