ממשלת החרבון החליטה לוותר על החטופים

Cranio

Active member
וגם על הצפון
וגם על הדרום.

מעניין מתי היא תוותר על המרכז ותמסור אותו לאיראן. .

פולגאר

Well-known member

ממשלת החרבון החליטה לוותר על החטופים​

אתה לא מעודכן, היא כבר התחלפה וחזרנו לסטטוס קוו של ממשלה שפויה.
וגם על הצפון
וגם על הדרום.

מעניין מתי היא תוותר על המרכז ותמסור אותו לאיראן. .
ברגע שזה בתיאום אמריקני מלא ובתיאום עם המצרים, זה אך ורק למען החטופים, אחרת היו משטחים את כל רפיח:

Cranio

Active member
אתה לא מעודכן, היא כבר התחלפה וחזרנו לסטטוס קוו של ממשלה שפויה.

ברגע שזה בתיאום אמריקני מלא ובתיאום עם המצרים, זה אך ורק למען החטופים, אחרת היו משטחים את כל רפיח:
והצפון והדרום , עיזים?

evglev1

Well-known member
מנהל
הכל קשור לאותו מחדל והמשך ההפקרה -החטופים, והמפונים מהצפון והדרום.
זה בדיוק העניין כדי להציל את החטופים צריך להפקיר את הצפון והדרום וכדי לפתור את המצוקה של הצפון והדרום ולחזור להם לחזור לביתם ולחיים נורמאליים צריך להפקיר את החטופים, אין כרגע אפשרות לדאוג גם לחטופים וגם לתושבי הדרום והצפון.

זה בדיוק העניין כדי להציל את החטופים צריך להפקיר את הצפון והדרום וכדי לפתור את המצוקה של הצפון והדרום ולחזור להם לחזור לביתם ולחיים נורמאליים צריך להפקיר את החטופים, אין כרגע אפשרות לדאוג גם לחטופים וגם לתושבי הדרום והצפון.
בינתיים לא משיגים אף מטרה

Harrington

Well-known member
מנהל
בינתיים לא משיגים אף מטרה
"בינתיים" ישראל מתקדמת בצעדי ענק (אמנם איטיים מדי) להשגת מטרותיה במלחמה זו. הלחץ של החמאס מפעילות מבצעית ישראלית בדרום הרצועה מעיד על כך, ככל שיש צורך בראיות בכלל וזה לא מובן מאליו.

Cranio

Active member
שטויות במיץ .
כדי להציל את החטופים היו צריכים קודם כל להחזיר אותם עוד בשבוע הראשון (מקסימום תוך חודש) ואין לי ספק שהעולם היה מתייצב לצידנו ודורש את החזרתם.
ורק לאחר מכן להחריב את עזה ובעיקר את תשתיות החמאס .

מתי התפנו תושבי הצפון והדרום מבתיהם למשך חודשים ארוכים ומבלי צפי לחזרה? זו פעם ראשונה בתולדות מדינת ישראל .
ושלא לדבר על חיילי המילואים שאיבדו את עסקיהם ו/או פוטרו מעבודתם ואין מי שאכפת לו מהם .

evglev1

Well-known member
מנהל
והצפון והדרום , עיזים?
זאת בדיוק המטרה להשיג את מטרות המלחמה, למוטט את חמאס ושתושבי הדרום יוכלו לחזור לביתם, לגבי הצפון נסראללה דורש הסכם עם החמאס ולא יודע מה יהיה התנאי אם החמאס יהיה מחוסל.

Cranio

Active member
זאת בדיוק המטרה להשיג את מטרות המלחמה, למוטט את חמאס ושתושבי הדרום יוכלו לחזור לביתם, לגבי הצפון נסראללה דורש הסכם עם החמאס ולא יודע מה יהיה התנאי אם החמאס יהיה מחוסל.
הצחקת .
ונניח שתמוטט את החמאס (בחלום הלילה)
מה עם החיזבאללה , איראן והחות'ים ?
זה בדיוק כמו שכתבתי לעיל שהצפון והדרום נתונים לחסדיהם של ארגוני טרור ורק המרכז בינתיים רגוע עד להודעה חדשה.

Harrington

Well-known member
מנהל
הצחקת .
ונניח שתמוטט את החמאס (בחלום הלילה)
מה עם החיזבאללה , איראן והחות'ים ?
זה בדיוק כמו שכתבתי לעיל שהצפון והדרום נתונים לחסדיהם של ארגוני טרור ורק המרכז בינתיים רגוע עד להודעה חדשה.
אשרינו אם נצליח להשיג את מיטוט יכולותיו המבצעיות של החמאס ברצועת עזה. הצורך לטפל גם בשאר הגופים שציינת, ממש לא יוריד מאומה מהישג כזה. ההתקפה על כך והנסיון להגחיך הישג כזה, שיושג בדם של טובי בנינו אם וכאשר יושג (במהרה בימינו אמן), רק מעיד על רמת החמיצות של התוקפים המסכנים.

Cranio

Active member
אשרינו אם נצליח להשיג את מיטוט יכולותיו המבצעיות של החמאס ברצועת עזה. הצורך לטפל גם בשאר הגופים שציינת, ממש לא יוריד מאומה מהישג כזה. ההתקפה על כך והנסיון להגחיך הישג כזה, שיושג בדם של טובי בנינו אם וכאשר יושג (במהרה בימינו אמן), רק מעיד על רמת החמיצות של התוקפים המסכנים.
החרא מהפורום השכן מזהם את פורום אקטואליה.

Harrington

Well-known member
מנהל
החרא מהפורום השכן מזהם את פורום אקטואליה.
ידוע, אבל אין מה לעשות, זה פורום בעל חופש ביטוי נרחב ומנהליו החליטו לאפשר גם לך לכתוב כאן על אף שאין הרבה תוכן בדבריך (90% פוסטי השמצה/התקפה בלבד).

Cranio

Active member
ידוע, אבל אין מה לעשות, זה פורום בעל חופש ביטוי נרחב ומנהליו החליטו לאפשר גם לך לכתוב כאן על אף שאין הרבה תוכן בדבריך (90% פוסטי השמצה/התקפה בלבד).
ידוע לכל שאתה חרא.
היחידי שלא יודע זה מנהל הפורומים וכנראה שצריך ליידע אותו לגבי כישוריו החלשים של המנהל מהפורום השכן.

Harrington

Well-known member
מנהל
ידוע לכל שאתה חרא.
נו, אז אם זה ממילא "ידוע לכל" שהוסמכת לדבר בשמו, נראה לי קצת מיותר שגם אני הקטן אעסוק בזה :). אשאיר לך את ההתמודדות עם החרא שממילא את ראשך ופיך ואאחל לך בהצלחה רבה.
היחידי שלא יודע זה מנהל הפורומים וכנראה שצריך ליידע אותו לגבי כישוריו החלשים של המנהל מהפורום השכן.
בהצלחה רבה גם עם זה. אל תשכח לספר לו מה כתבת וכו' ולייחס לי את זה הדברים ;-).

Cranio

Active member
נו, אז אם זה ממילא "ידוע לכל" שהוסמכת לדבר בשמו, נראה לי קצת מיותר שגם אני הקטן אעסוק בזה :). אשאיר לך את ההתמודדות עם החרא שממילא את ראשך ופיך ואאחל לך בהצלחה רבה.

חרא,
כל גידוף שלך כלפיי יענה בגידוף חזרה
וזה יהיה האוכל היחידי שתקבל ממני.

Harrington

Well-known member
מנהל
חרא,
כל גידוף שלך כלפיי יענה בגידוף חזרה
נסיון השלכה יפה חמוד, אבל על מי אתה מנסה לעבוד בדיוק? הרי הגידופים (שם יפה לקללות שאתה מנפיץ כאן) התחילו אצלך וממך בלבד. גם נסיון שכתוב לא ישנה מציאות זו :).

בכל מקרה יקירי, לא גידפתי ולא אגדף אותך. זה שהחרא מצוי בראשך ופיך, פשוט מציאות שנלמדת במישרין מדבריך וקללותיך. אני רואה בך דמות חמודה, גולש חשוב ביותר, שיש לו זכות מלאה לחופש ביטוי בפורום לרבות קללות, התקפות ושאר השמצות שהוא נזקק להן כדי לשחרר את הצרבת. זה שכאשר אתה מקלל יש מצב שהקללה תופנה כלפיך? נו, זה משהו שמן הראוי שתחשוב עליו מראש, אתה לא חושב :)?
זה יהיה האוכל היחידי שתקבל ממני.
ברוך ה'. אבל תצטרך לסלוח לי, אני לא חסיד של אוכל מלא ברעלים. תצטרך לאכול את קללותיך לבד ובעצמך ולעסוק במה שממלא את פיך ואתה מנסה להשליך עלי כאילו אני אמרתי עליך וכו' (אפילו לכתוב את זה מעלה חיוך, חייב להודות :)).

Cranio

Active member
נסיון השלכה יפה חמוד, אבל על מי אתה מנסה לעבוד בדיוק? הרי הגידופים (שם יפה לקללות שאתה מנפיץ כאן) התחילו אצלך וממך בלבד. גם נסיון שכתוב לא ישנה מציאות זו :).

בכל מקרה יקירי, לא גידפתי ולא אגדף אותך. זה שהחרא מצוי בראשך ופיך, פשוט מציאות שנלמדת במישרין מדבריך וקללותיך. אני רואה בך דמות חמודה, גולש חשוב ביותר, שיש לו זכות מלאה לחופש ביטוי בפורום לרבות קללות, התקפות ושאר השמצות שהוא נזקק להן כדי לשחרר את הצרבת. זה שכאשר אתה מקלל יש מצב שהקללה תופנה כלפיך? נו, זה משהו שמן הראוי שתחשוב עליו מראש, אתה לא חושב :)?

ברוך ה'. אבל תצטרך לסלוח לי, אני לא חסיד של אוכל מלא ברעלים. תצטרך לאכול את קללותיך לבד ובעצמך ולעסוק במה שממלא את פיך ואתה מנסה להשליך עלי כאילו אני אמרתי עליך וכו' (אפילו לכתוב את זה מעלה חיוך, חייב להודות :)).

חרא שקרן,
גידפת ולא בכאילו.
נקווה שמעכשיו והלאה תקבל עצירות כמו שהבטחת ואל תשתמש בביסקודיל בפורום.

דפי 64

Active member

למה בפורום שלך אתה לא מקלל "חרא" ? אייתוללה לא מרשה לך?

למעלה