.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא נכון. הציונות החילונית יצרה כאן את המדינה כמדינה חילונית.
מעבר לכך שאני חולק על דבריך אלו, זה כלל לא משנה את מה שאמרתי. עדיין 100% מסמלי המדינה מבוססים על הדת, מה לעשות. אם חילונים או דתיים עשו את זה, כאמור, חסר כל משמעות.
יש אזרחים שמחוברים לדת אבל זה לא צריך לכפות על האחרים שימוש בשירותי דת.
בוודאי שלא, זולת במקומות בהם אין ברירה והוסכם עליהם.
המדינה צריכה לאפשר לכל אחד לעבוד את האמונות הפרטיות שלו בלי לכפות על אחרים טקסים דתיים.
וכך אכן היא נוהגת, כאמור זולת בדברים בודדים בהם זה מחויב המציאות ופועל יוצא של הגדרת המדינה כיהודית. כמובן שכמות הפעמים בהם זה קורה בחייו של החילוני שלא מעוניין, אינה גבוהה מכמות הפעמים בה נכפה על הדתי שלא מעוניין במשהו מפאת אמונתו. ככה המדינה הצליחה לקיים חברה הטרוגנית 3/4 מאה, על אף שבשני 'הצדדים' יש הצועקים נגד זה.
אם אתה לא מבין זה לא אומר שאחרים לא מבינים את המשמעות של הפרדה בין המדינה לדת.
ווס?

Harrington

Well-known member
מנהל
צבא הרבנים
איך למדתי שאני בעד החוק? כשראיתי שב99% מהפרסומים אודותיו התקשורת לא טורחת לספר לקוראיה מה הצעת החוק קובעת, אלא להציג את הפרשנות שלה למה שיש בהצעה. שיטת בטאון 'הארץ לאנשים חושבים' קרי, אתם ציבור יקר, לא צריכים לחשוב בעצמכם. אנחנו נחשוב עבורכם ונגיד לכם מה דעתכם צריכה להיות.

סורי, אבל כשכך הפרסומים בעניין, יש לי יותר מחשד שאין הרבה ממש בפרשנויות שהתשקורת מציגה. אשקול את עמדתי מחדש לכשערוץ תקשורת כלשהו יציג את הצעת החוק כלשונה לפני שהוא עובר לפרשן אותו ולהסביר לי אם זה טוב או רע ליהודים.

jackie111

Well-known member
איך למדתי שאני בעד החוק? כשראיתי שב99% מהפרסומים אודותיו התקשורת לא טורחת לספר לקוראיה מה הצעת החוק קובעת, אלא להציג את הפרשנות שלה למה שיש בהצעה. שיטת בטאון 'הארץ לאנשים חושבים' קרי, אתם ציבור יקר, לא צריכים לחשוב בעצמכם. אנחנו נחשוב עבורכם ונגיד לכם מה דעתכם צריכה להיות.

סורי, אבל כשכך הפרסומים בעניין, יש לי יותר מחשד שאין הרבה ממש בפרשנויות שהתשקורת מציגה. אשקול את עמדתי מחדש לכשערוץ תקשורת כלשהו יציג את הצעת החוק כלשונה לפני שהוא עובר לפרשן אותו ולהסביר לי אם זה טוב או רע ליהודים.
איך למדתי שאתה בור?
כי אם תיכנס לאתר הכנסת
תמצא את הצעת החוק הזאת.

כולנו מצפים שתעשה זאת.
אני עדיין מצפה שתלמד להביא קישור.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
איך למדתי שאתה בור?
כי אם תיכנס לאתר הכנסת
תמצא את הצעת החוק הזאת.

כולנו מצפים שתעשה זאת.
אני עדיין מצפה שתלמד להביא קישור.
תמשיך לצפות. כאמור במקום אחר, כל עוד לא תעביר לי שכר בגין העבודה שאתה דורש ממני לעשות, לא אעבוד עבורך. באמת מצטער אם זה לא ברור לך :).

jackie111

Well-known member
תמשיך לצפות. כאמור במקום אחר, כל עוד לא תעביר לי שכר בגין העבודה שאתה דורש ממני לעשות, לא אעבוד עבורך. באמת מצטער אם זה לא ברור לך :).
ובגללה תירוצים המטומטמים האלה אתה בור ומניפולטור.

Harrington

Well-known member
מנהל
ובגללה תירוצים המטומטמים האלה אתה בור ומניפולטור.
אני כזה וכזה בגלל שאתה מדבר שטויות על דברים שאתה לא מכיר? ואללה, גם אתה עברת לשיטת ההשלכה :)? חחח, מניפולציה חביבה יקירי, אבל חסרת בסיס, צר לי :).

מיצינו.

palmony1951

Well-known member
צבא הרבנים
בינתיים הקפיאו את החוק

למעלה