שינוי שם, לאור נהלל

 
 
 
 
בחר את גודל הנגן:
246 x 138
342 x 192
480 x 270
504 x 304


סגור
מאת:  מרכז קודיה
תאריך:  31.01.11
16000 איש שינו את שמם השנה, מסתבר שזה לא סתם טרנד חדש, על פי היהדות, יש חשיבות רבה לשם טוב, בתנ"ך מוזכרים שינויי השם של אבותינו, כגון אברם ושריי שהפכו לאברהם ושרה, כדי שיוכלו להרות את יצחק ואף שמו ...
המשך
16000 איש שינו את שמם השנה, מסתבר שזה לא סתם טרנד חדש, על פי היהדות, יש חשיבות רבה לשם טוב, בתנ"ך מוזכרים שינויי השם של אבותינו, כגון אברם ושריי שהפכו לאברהם ושרה, כדי שיוכלו להרות את יצחק ואף שמו של יצחק ניתן לו על ידי המלאכים (שליחים) , יעקב - ישראל, יוסף - צפנת פענח ועוד.. , כתוב בספר הזוהר, פרשת יתרו ששלושה דברים משנים גורלו של אדם : שם, תפילה וצדקה, במסכת אבות כתוב ששם משנה גזירת גורל, שינוי שם מוזכר בצמוד לעליית מדרגה רוחנית, פיתרון בעיה, הבראה והצלחה.
שם מאוזן יכול לעזור לאדם להגיע למקסימום הפוטנציאל שלו מבחינת המימוש העצמי, קריירה, בריאות או זוגיות ורצוי לבדוק את השם כאשר אדם מרגיש תקוע, או שיש קושי שלא ניתן לפיתרון בעזרת מודעות ועבודה אישית..
בערוץ 2 נעשתה כתבה על התופעה הגדלה ומתרחבת של אנשים שמבינים את המשמעות של שם ועושים שינוי אצל מומחים בתחום, כמו למשל לאור נהלל שפתחה את שיטת קוד-יה, במקביל לאנשים שעושים שינוי על דעת עצמם ולוקחים סיכון שהשינוי לא יועיל להם או אף יגרום נזק, כמו בכל תחום, שינוי שם מצריך המון ידע מדויק ונסיון, משום שלכל אות יש את האנרגיה המיוחדת לה ושם צריך להתאים לאדם כמו כפפה.
בסרטון אפשר לראות את לאור נהלל, מפתחת שיטת קוד-יה, שהיא שילוב בין תורות המזרח וקבלה מעשית, סטטיסטיקות ומחקרים של מעל 30 שנה.
כיום יש תלמידים רבים של לאור שעובדים עם קוד-יה ועוזרים לאנשים רבים בסיטואציות מאד קשות להגיע לאיזון, הצלחה והחלמה.
לאור נהלל מטפלת ומלמדת את השיטה במרכז קוד-יה מזה שנים רבות.
סגור
צפיות:  761

דירוג:
(דירוגים: 3)
כל התגובות ( 3 )
שם משתמש: אורח       (התחבר/הירשם למערכת)
Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ   אקום