מגלים- עיר דוד

 
 
 
 
בחר את גודל הנגן:
246 x 138
342 x 192
480 x 270
504 x 304


סגור
מאת:  אתר עיר דוד
תאריך:  16.05.11
מגלי''ם - המכון הגבוה ללימודי ירושלים
מגלי''ם הוא מכון מחקר והוראה, שהציב לעצמו מטרה להעמיק את הידע על אודות ירושלים בתחומי ההיסטוריה, הארכיאולוגיה והתנ''ך. במכון מלמדים אנשי אקדמיה בעלי שם בארץ ...
המשך
מגלי''ם - המכון הגבוה ללימודי ירושלים
מגלי''ם הוא מכון מחקר והוראה, שהציב לעצמו מטרה להעמיק את הידע על אודות ירושלים בתחומי ההיסטוריה, הארכיאולוגיה והתנ''ך. במכון מלמדים אנשי אקדמיה בעלי שם בארץ ובעולם, ומגמת פניו של המכון אל הקהל הרחב . במגלי''ם שואפים ליצור מגע בלתי אמצעי בין אנשי המדע - החופרים והחוקרים לבין כל המבקש ללמוד על ירושלים ברמה מקצועית ומעודכנת.
הייחוד של מגלי''ם הוא הקשר ההדוק לשטח. המכון, על מוריו וחוקריו, נוטל חלק פעיל בחפירות הארכיאולוגיות המרתקות המתקיימות כיום בעיר דוד ובירושלים הקדומה ובשל כך הלמידה במכון דינאמית ותוססת. מלבד הקורסים מקיים המכון מגוון רחב של השתלמויות וימי עיון. גולת הכותרת של הפעילות העיונית של המכון היא כנס 'מחקרי עיר דוד' שהוא הכנס הארכיאולוגי הגדול בארץ, ובו מציגים החופרים והחוקרים את החידושים העדכניים ביותר בחקר ירושלים. המכון עוסק בהוצאה לאור של ספרים ופרסומים, פרי מחקרם של מומחים, בתחומים הרלבנטיים.
רמה מקצועית גבוהה, קשר עדכני עם השטח והסקרנות לגלות את הרבדים השונים והמגוונים של ירושלים, הם היסודות עליהם בנוי מכון מגלי''ם. בואו לגלות את ירושלים. בואו למכון מגלי''ם.


http://www.megalim.org.il/סגור
צפיות:  332

דירוג:
(דירוגים: 1)
כל התגובות ( 0 )
שם משתמש: אורח       (התחבר/הירשם למערכת)
Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ   אקום