בני אלמוות - מיקי רורק

 
 
 
 
בחר את גודל הנגן:
246 x 138
342 x 192
480 x 270
504 x 304


סגור
מאת:  טריילרים
תאריך:  13.09.11
עידנים לאחר שהאלים ניצחו בקרב המיתולוגי מול הטיטנים, צל אפל מאיים על הארץ, המלך היפריון, הכריז מלחמה נגד המין האנושי. הוא מגייס צבא צמא דם, ומחריב את יוון בחיפושו אחר קשתו של אפירוס, נשק בעל כוח ...
המשך
עידנים לאחר שהאלים ניצחו בקרב המיתולוגי מול הטיטנים, צל אפל מאיים על הארץ, המלך היפריון, הכריז מלחמה נגד המין האנושי. הוא מגייס צבא צמא דם, ומחריב את יוון בחיפושו אחר קשתו של אפירוס, נשק בעל כוח עצום שכושל בשמים על ידי ארס.

רק מי שמחזיק הקשת יכול לשחרר את הטיטנים שהיו כלואים עמוק בתוך הר טרטרוס מאז שחר הזמן והם צמאים לנקום באלים. כשהקשת בידו של המלך הוא יכול להמטיר הרס ואסון על המין האנושי ולהשמיד את האלים. חוק עתיק ימים מונע מהאלים להתערב בסכסוכים של בני האדם. הם נשארים חסרי אונים מול היפריון... עד אשר איכר בשם תסאוס יוצא לעצור את המלך והוא התקווה היחידה של האלים.עידנים לאחר שהאלים ניצחו בקרב המיתולוגי מול הטיטנים, צל אפל מאיים על הארץ, המלך היפריון, הכריז מלחמה נגד המין האנושי. הוא מגייס צבא צמא דם, ומחריב את יוון בחיפושו אחר קשתו של אפירוס, נשק בעל כוח עצום שכושל בשמים על ידי ארס.

רק מי שמחזיק הקשת יכול לשחרר את הטיטנים שהיו כלואים עמוק בתוך הר טרטרוס מאז שחר הזמן והם צמאים לנקום באלים. כשהקשת בידו של המלך הוא יכול להמטיר הרס ואסון על המין האנושי ולהשמיד את האלים. חוק עתיק ימים מונע מהאלים להתערב בסכסוכים של בני האדם. הם נשארים חסרי אונים מול היפריון... עד אשר איכר בשם תסאוס יוצא לעצור את המלך והוא התקווה היחידה של האלים.
סגור
צפיות:  493

דירוג:
(דירוגים: 1)
כל התגובות ( 0 )
שם משתמש: אורח       (התחבר/הירשם למערכת)
Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ   אקום