על פיטבולים רכים כמו חמאה שמעתם? הנה ההוכחה!

 
 
 
 
בחר את גודל הנגן:
246 x 138
342 x 192
480 x 270
504 x 304


סגור
מאת:  ערוץ ארבע על ארבע
תאריך:  27.10.11
יובל מנדלוביץ
יובל מנדלוביץ', למי שעוד לא מכיר, אדם שבחר להקדיש את כל חייו על מנת להציל, לשקם ולתת חיים טובים ומאושרים לכלבים שבלעדיו היו נותרים למות בייסורים, בקרבות, התעללויות, הזנחות ואם לא אלו, ...
המשך
יובל מנדלוביץ
יובל מנדלוביץ', למי שעוד לא מכיר, אדם שבחר להקדיש את כל חייו על מנת להציל, לשקם ולתת חיים טובים ומאושרים לכלבים שבלעדיו היו נותרים למות בייסורים, בקרבות, התעללויות, הזנחות ואם לא אלו, אז למוות וודאי בהסגרים. אותם כלבים שאף אחד אחר לא נותן להם סיכוי, שמבחינת החוק הם לא רצויים, המדינה מנדה אותם מהחברה, והציבור- בעקבות התקשורת רואה בהם מפלצות...
יובל רואה בהם נשמה, ילדים עם סיפור חיים! הוא מסתכל להם בעיניים ונותן להם את הסיכוי שאף אחד אחר לא היה נותן- סיכוי לחיות! במשך 11 שנים יובל מקדיש את חייו להקמת בית מחסה שיקומי, כיום יובל משקם באופן עצמאי כ-90 כלבים שעברו טראומות שונות, לכל כלב מקדיש את היחס, החום האהבה ומלוא תשומת הלב לה הוא זקוק ובכך בדרכו שלו, נותן לו את הסיכוי להמשיך את חייו בבית חם ובתמורה יקבלו מה שכלבים יודעים לתת- אהבה טהורה ונאמנות ללא גבולות.

יובל הוא האדם היחיד בארץ, שנותן מענה ומקום בטוח לכלבים שנידונו להיכחד בשל השתייכותם לגזע מסוים. בשל כך מקבל יובל פניות אינספור מידי יום לגבי מקרים שונים של כלבים ומשתדל להיענות לכולם.
כאמור, במקלט השיקומי שוהים כיום כ90 כלבים, חלקם סיימו את תהליך השיקום וחלקם האחר נמצאים בנקודות שונות של התהליך. ישנם כ35 כלבים שחיים כלהקה אחת בביתו של יובל, שאר הילדים נמצאים בתחילת השיקום ושוהים בחדרים נפרדים (או בזוגות). כאן באתר תוכלו להכיר וללמוד על הפעילות וכמובן להכיר את הילדים בחווה.

התהליך השיקומי הוא תהליך אישי ואינטנסיבי, תהליך ארוך ומוקדש לכל כלב לפי צרכיו, מה שדורש סבלנות, התמדה, גישה חיובית וטוטאלית, שרק יובל מוכן, ויכול לתת להם, מלבד כל אלו נדרשת השקעה כלכלית שמניעה את המשכיות קיומו והתפתחותו של המקלט השיקומי.
סגור
צפיות:  918

דירוג:
(דירוגים: 5)
כל התגובות ( 1 )
שם משתמש: אורח       (התחבר/הירשם למערכת)
Copyright©1996-2019, תפוז אנשים בע"מ   אקום