סין גייסה רקדן שירגל אחר רשת הטלוויזיה אן.טי.די

 
 
 
 
בחר את גודל הנגן:
246 x 138
342 x 192
480 x 270
504 x 304


סגור
מאת:  NTDTV
תאריך:  30.07.12
כנראה שהמשטר הסיני מתחיל להתעניין בפעילויות שמארגן NTD. עד כדי כך, שמערכת הביטחון ניסתה לגייס רקדן סיני כמלשין. הרקדן נרשם לתחרות הבין-לאומית של NTD למחול קלאסי, וקציני ביטחון פנו אליו שיספק מידע ...
המשך
כנראה שהמשטר הסיני מתחיל להתעניין בפעילויות שמארגן NTD. עד כדי כך, שמערכת הביטחון ניסתה לגייס רקדן סיני כמלשין. הרקדן נרשם לתחרות הבין-לאומית של NTD למחול קלאסי, וקציני ביטחון פנו אליו שיספק מידע על אודות NTD.
תחנת NTD בהונג קונג גילתה את הפרשה בעקבות מכתב מוזר בדואר האלקטרוני ששלח, כביכול, הרקדן. כשפנינו לרקדן, נאמר לנו שפקידי המשרד לביטחון המדינה כפו עליו לשלוח את המכתב.

שמו ופרטיו של הרקדן חסויים, להגנתו. ומאחר שפחד מהמשרד לביטחון המדינה הוא ביטל את השתתפותו בתחרות.

מנהלת התחרויות הבין- לאומיות של NTD, ליואן מא, אומרת שהרקדן סירב לשתף פעולה עם הרשויות הסיניות.

[ליואן מא, מנהלת התחרויות הבין- לאומיות של NTD]:
"המתחרה הזה הוא רקדן מקצועי. הוא לא הסכים להכתים את אמנותו בתרגילים מלוכלכים של המשרד לביטחון המדינה או שרותי הביטחון הממשלתיים".

אין זו הפעם הראשונה שהמשטר בסין מנסה להתערב בענייני התחרויות של ה-NTD. ביוני גילינו שהשלטונות פנו לבתי ספר לריקוד ולארגונים אחרים עם אזהרה סודית למנוע מפני רקדנים להשתתף בתחרויות. מא אומרת שרבים מהנרשמים כבר חוו הטרדות וחקירות בידי המשטרה הסינית.

בשנת 2007, רשת הטלוויזיה NTD החלה לארגן תחרויות בין-לאומיות במטרה לקדם את התרבות הסינית המסורתית – תרבות שניזוקה ברובה בידי המפלגה הקומוניסטית הסינית במשך 61 שנות שלטונה בסין.
סגור
צפיות:  8

דירוג:
(דירוגים: 3)
כל התגובות ( 0 )
שם משתמש: אורח       (התחבר/הירשם למערכת)
Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ   אקום