מדליות הזהב משמשות את המק"ס לתעמולה פוליטית

 
 
 
 
בחר את גודל הנגן:
246 x 138
342 x 192
480 x 270
504 x 304


סגור
מאת:  NTDTV
תאריך:  13.08.12
המפיק העצמאי וֶויי-דוֹנג יַאנג גדל בחברת ספורטאים וראה איך עורכים עליהם ניסיונות עם סטרואידים והורמונים, מתוך מטרה לזכות במדליות זהב בכל מחיר. מאחורי הקלעים מתנהלים מאבקי כוח של בכירים מושחתים של ...
המשך
המפיק העצמאי וֶויי-דוֹנג יַאנג גדל בחברת ספורטאים וראה איך עורכים עליהם ניסיונות עם סטרואידים והורמונים, מתוך מטרה לזכות במדליות זהב בכל מחיר. מאחורי הקלעים מתנהלים מאבקי כוח של בכירים מושחתים של המפלגה הקומניסטית הסינית (המק"ס) הכופים על הספורטאים הצעירים אימונים מפרכים ושימוש בסמים.

[וויי-דונג יאנג, מפיק עצמאי]:
"מדליות הזהב הנחשקות משמשות עבור הבכירים כסולם לקידום. לשם מה צריך לתמוך בספורט? כדי לזכות במדליית זהב. הם יגרמו לזה לקרות, וכל האמצעים כשרים".

קאי צ'ן, ספורטאי לשעבר, סבור שבכירי המפלגה הקומוניסטית דוחפים את הספורטאים לא כדי לסייע להם להשיג מצוינות במקצועות הספורט שלהם, אלא כדי שיזכו במדליות זהב ובכך יתרמו למעמדם האישי של הבכירים. המשטר מוליך שולל את האתלטים, תוך כדי שימוש ברעיון מעוות של לאומיות, וגורם להם להאמין שזכיה במדליית זהב היא אינטרס לאומי.

[קאי צ'נג ,ספורטאי לשעבר]:
"ההתנהגות שלי (לקיחת הורמונים) הייתה בניגוד לאתיקה של הספורט. אבל אם אתה מעז להטיל ספקות המאמן יאמר: איך ייתכן שהאתיקה של הספורט קודמת לפטריוטיות וגאווה לאומית?"

רוב האתלטים שפרשו סובלים מפציעות, מחוסר השכלה, מאבטלה ומעוני. זַ'אנג שַאנג-ווּ, מתעמל לשעבר וזוכה במדליית זהב, הוא כעת אמן רחוב. דַנדַן וַואנג, שהיה כדורגלן לאומי, עוסק ברוכלות. אלופה בהרמת משקלות, צ'וּן לַאן זוֹאוּ מרוויחה את לחמה משפשוף גבם של מתרחצים בבית מרחץ ציבורי.
על פי משרד הספורט הסיני, כל שנה פורשים 6,000 ספורטאים ו-40 אחוז מהם מובטלים.
[וויי-דונג יאנג, מפיק עצמאי]:
"מדינה מודרנית ונאורה צריכה לספק את כל צֹרְכי החיים. זו חובתה של הממשלה. איך יכולה אומה להצדיק את עצמה אם אינה מסוגלת לטפל באזרחיה?"
סגור
צפיות:  1,407

דירוג:
(דירוגים: 3)
כל התגובות ( 0 )
שם משתמש: אורח       (התחבר/הירשם למערכת)
Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ   אקום