כיצד מקשרים חומוס לחוסר דרך ארץ

 
 
 
 
בחר את גודל הנגן:
246 x 138
342 x 192
480 x 270
504 x 304


סגור
מאת:  דיק גולדשמוק
תאריך:  26.10.14
בסעודות והתוועדויות של חסידי חב"ד, מצופה שיתאפשר לספר סיפור במלואו, על שיר של רב ידוע מחסידות חב"ד, בלי שרב אחר ייכנס לדבריך באופן הבוטה ביותר שאפשר, גם אם הרב השני הוא מארה"ב (ייתכן שרבנים חב"דיים ...
המשך
בסעודות והתוועדויות של חסידי חב"ד, מצופה שיתאפשר לספר סיפור במלואו, על שיר של רב ידוע מחסידות חב"ד, בלי שרב אחר ייכנס לדבריך באופן הבוטה ביותר שאפשר, גם אם הרב השני הוא מארה"ב (ייתכן שרבנים חב"דיים מארה"ב, גם אם הם עוברים לגור במדינות אחרות, חשים עצמם כזן מיוחד במינו ומרשים לעצמם יותר מדאי). כמו כן, שירו של הרב גינזבורג, תתעורר תתעורר, הוא שיר שראוי לפרסם ככל הניתן וללא הפרעה, אף על פי שהרב גינזבורג גר בארץ ישראל ולא בארה"ב.
כמו כן, הקישור שרבני חב"ד מסויימים עושים בין נשיאיה האחרונים של ארה"ב לבין הדמוקרטיה הוא מוזר, בלשון המעטה, כמו גם היחס מצד אותם רבנים מסויימים לדמוקרטיה, כאילו שהיא דת ולא רק צורת שלטון אחת מני רבות. יש לזכור כי האדמו"ר הזקן של חב"ד, רבי שניאור זלמן מלאדי, התפלל דווקא להצלחתו של הצאר של רוסיה במלחמתו נגד נפוליאון בונפרטה הראשון, אף על פי שהאחרון יצג יותר את הדמוקרטיה.
סגור
צפיות:  4

דירוג:
(דירוגים: 2)
כל התגובות ( 0 )
שם משתמש: אורח       (התחבר/הירשם למערכת)
Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ   אקום