קבוצת משה חדיף - לא מוכרים דירות לערבים!

 
 
 
 
בחר את גודל הנגן:
246 x 138
342 x 192
480 x 270
504 x 304


סגור
מאת:  איריס רייף
תאריך:  10.06.12
קבוצת משה חדיף לוקחים את החוק לידיים ולא מוכרת דירות לערבים.
קבוצת משה חדיף - פרוייקט מגורים בעכו ליהודים בלבד, כך הצהירו אנשי השיווק של קבוצת משה חדיף כאשר צולמו במצלמה נסתרת בתחקיר ערוץ 10 בשבת, ...
המשך
קבוצת משה חדיף לוקחים את החוק לידיים ולא מוכרת דירות לערבים.
קבוצת משה חדיף - פרוייקט מגורים בעכו ליהודים בלבד, כך הצהירו אנשי השיווק של קבוצת משה חדיף כאשר צולמו במצלמה נסתרת בתחקיר ערוץ 10 בשבת, 9 ביוני 2012.
ערבים אשר ניסו לקנות דירה בפרוייקט גרין פאלאס בעכו קיבלו הסברים שונים למה לא יכולו לקנות דירות, וזאת לכאורה, במטרה לשמור על צביון יהודי לשכונה אשר הקימו. גזעות והפליית ערבים היא, כנראה, תופעה נפוצה בקרב אנשי קבוצת משה חדיף, ולכן יש להחרים אותם ולא לקנות מהם דירה.
יהודים משחר ההיסטוריה נרדפו והופלו לרעה, וזה מה שקבוצת משה חדיף עושה.

אודות קבוצת משה חדיף:
קבוצת משה חדיף החלה את דרכה לפני 29 שנים והוקמה בשנת 1982על ידי מר משה חדיף, המשמש כיום כיו"ר הקבוצה.מאז ועד היום התרחבה החברה ומאגדת בתוכה כיום מספר חברות העוסקות בהשקעות נדל"ן, נכסים, ייזום, תכנון וביצוע של פרוייקטים רבים. הניסיון לאורך השנים הובילה את קבוצת משה חדיף להתרחבות בתחומים השונים, אך במקביל שמרה על סטנדרטים ברורים של משפחתיות, אמינות ויושר מקצועי ואישי, כפי שהתחיל את דרכו, יו"ר הקבוצה, מר משה חדיף.

במהלך עשרות השנים של פעילותה, פעלה הקבוצה בתחומי ייזום הנדל"ן במגורים, מסחר ובמגזר הציבורי ברחבי הארץ, הן על קרקעות פרטיות והן על קרקעות של מינהל מקרקעי ישראל, בינהן הקמת שכונות שלמות.

לצד יכולות החברה בתחום התכנון והייזום, העובדה כי ברשותה חטיבת ביצוע, מסייעת רבות להשלמת תהליכי הפרוייקטים ברמה גבוהה ולשאיפה למצויינות, כפי שהציבה לעצמה החברה, כנכס מרכזי ובסיסי להצלחה.
סגור
צפיות:  157

דירוג:
(דירוגים: 1)
כל התגובות ( 1 )
שם משתמש: אורח       (התחבר/הירשם למערכת)
Copyright©1996-2020, תפוז אנשים בע"מ   אקום