אודליה אלטמן - האם יש הבדלים בירושה בין נשואים לידועים בציבור?

 
 
 
 
בחר את גודל הנגן:
246 x 138
342 x 192
480 x 270
504 x 304


סגור
מאת:  אודליה אלטמן
תאריך:  05.07.12
בחלקו השני של הקטע, הלקוח מהתוכנית "לחיות טוב" אשר משודרת בערוץ 2, עונה עו"ד אודליה אלטמן לשאלותיה של מ' מבאר שבע. אמה של מ' נפטרה לפני מספר שנים ומ' ואחיה וויתרו על חלקם בירושה לטובת אביהם. אביה ...
המשך
בחלקו השני של הקטע, הלקוח מהתוכנית "לחיות טוב" אשר משודרת בערוץ 2, עונה עו"ד אודליה אלטמן לשאלותיה של מ' מבאר שבע. אמה של מ' נפטרה לפני מספר שנים ומ' ואחיה וויתרו על חלקם בירושה לטובת אביהם. אביה חי עם ידועה בציבור ומ' מבקשת לברר מה ניתן לעשות כדי שלאחר מותו, ירושתו תעבור אליה ואל אחיה. כל זאת בעוד האב מסרב לכתוב צוואה או לחתום על הסכם ממון. עו"ד אודליה אלטמן משיבה כי במידה ואביה של מ' לא יסכים לכתוב צוואה, לאחר מותו, חצי מרכושו יעבור לחברתו ומ' ואחיה יתחלקו בחצי השני. עו"ד אודליה אלטמן מציינת כי מדובר בחצי צרה וכי אביה של מ' היה יכול להעמיד צוואה לטובתה של חברתו. עו"ד אלטמן מסבירה כי הידועה בציבור יכולה גם לתבוע מזונות מתוך עיזבונו של האב, ולכן מוטב לו לחתום על הסכם ממון עימה.
עו"ד אודליה אלטמן עומדת בראש משרד עורכי דין העוסק בנושאי ירושה, משפחה וגירושין ומרבה להופיע בתוכניות טלוויזיה שונות ולייעץ לצופים.


http://saloona.co.il/odeliaaltman/?p=21

סגור
צפיות:  24

דירוג:
(דירוגים: 2)
כל התגובות ( 0 )
שם משתמש: אורח       (התחבר/הירשם למערכת)
Copyright©1996-2019, תפוז אנשים בע"מ   אקום