אגב רובוטריקים

wranger

New member
אגב רובוטריקים

אז מה יש לנו שם? רובוטריקים ושקרניקים זה ברור. אני אפילו יודע מה זה דינוטריקים, ולאחרונה הגיעו גם כמה משורייניקים (קומבטיקונז). מה אלה כל השאר? מאיפה הם הגיעו? מי אלה המגינטריקים, המטוסטריקים, החרקניקים ולהטוטריקים (שכחתי מישהו?)? הם הגיעו מסייברטרון ביחד עם כולם, או שבנו אותם פה, או מה?

jerri

New member
אז ככה...

המטוסטריקים - נבנו על ידי השקרניקים במקור דווקא כרכבים על מנת לתת לשקרניקים יתרון קרקעי על הרובוטקריקים - אולם בעת הגעתם לוקטור סיגמא (מחשב בסייברטרון שאמור להעניק להם חיים) השקרניקים הוסיפו להם פיצ'רים של תעופה וכך הם הפכו למטוסטריקים. הכוונה שלי כאן היא לAerialbots אבל אם המטוסטריקים הם הDecepticon Jets א זזה כבר סיפור אחר. החרקניקים - כשמגטרון פוצץ את התיבה לפני 4 מליון שנים, הוא השאיר שלושה שקרניקים על ספינתו לכל מקרה שלא יהיה. כשהספינה השקרניקית התרסקה, הם נפגעו כל כך שהוחלט לנטוש אותם. התא מילוט שהיה בעל יכולות תיקון תיקן אותם במשך הזמן ואף ניסה להתאים אותם לסביבה שמצא בחוץ (חרקים) רק לא הצליח למזער אותם לגודל של חרק. הם חזרו לצמם והטילו את חיתם על הסביבה אך בסופו של דבר נמצאו על ידי מגטרון שקרא להם להצטרף חזרה לשקרניקים אך המשיך לסבול מאופיים האינדבידואלי מדי שפותח עקב השהות הארוכה שלהם בנפרד מהשקריניקים. Constructicons - אני לא זוכר איך קוראים להם בעברית אך הם אלו עם הפיצ'רי בניה (עגורן, מערבל בטון) והORIGINS שלהם הם אלו שהכי מלאי סתירות בסדרה: 1. באחד הפרקים המאטריקס הראה לרודימוס שהConstructicons בנו את מגטרון. 2. מגטרון טען שהוא בנה אותם על כדור הארץ. 3. בזכרונותיו אומגה סופרים זוכר אותם כסייברטרונים רודפי שלום שאולצו בכפיה להפוך לשקרניקים על ידי רובוסמאשר. התארויה המקובלת ביותר (שמנסה לשלב בין הסתירות) טוענת שהם אכן סייברטרונים שנאלצו להפוך לשקרניקים, ויצרו אחרי הפיכתם את מגטרון, ושטענתו של מגטרון בדבר יצירתם היא שקרית. |לגבי מגינטריקים ולהטוטריקים - אני לא מצליח להזכר איך קראו להם באנגלית אז אין לי מושג מי הם.

wranger

New member
Constructicons = טרקטוריקים

אם כי, כמובן, אף אחד שם לא נראה כמו טרקטור...

אני חושב שיש לך טעות

כי המטוסטריקים שייכים לרובוטריקים בכלל בשביל שיהיה להם יתרון אוורי על השקרניקים ולא כמו שכתבת. ובקשר לווקטור סיגמא, אז מגטרון כן הגיע אליו וכן נתן חיים לרובוטים שהוא בנה ואני חושב שהם הפעלולניקים בשביל שיהיו לו יתרון קרקעי על הרובוטריקים.

jerri

New member
בגלל זה שאלתי למי הכוונה ואיך

קוראים להם בתרגום לעברית.

אררררר אם פוקס קידס

היו משדרים את כל הפרקים ולא רק חלק מהם היית מבין מאיפה כולם צצו ואיך הם נוצרו ולמה! אני כבר אמרתי להם מה דעתי עליהם חחח

למעלה