אתם יודעים מה הכי מעניין בפורום הזה?

מצב
הנושא נעול.

ל.ס

New member
אתם יודעים מה הכי מעניין בפורום הזה?

אתם יודעים מה הכי מעניין בפורום הזה? שמשום מה בימים של ירידות הפורום מפוצץ ואילו בימים של עליות לאף אחד אין מה להגיד ( חוץ מתאלס...) . האם כולם אוהבים שוק יורד? האם כולם כאן שורטיסטים? האמת? אני מרוויח יותר בירידות משום מה אבל אי אפשר לומר עליי שאני פסימי מטבעי. אני פשוט עובד טוב יותר בירידות. אולי בגלל שאני מנוסה יותר בפסיכולוגיה של שוק דובי. אבל עזבו זה כבר לא קשור. מה אתכם?

prtz

New member
הבעיה איתור הקצוות

אתם יודעים מה הכי מעניין בפורום הזה? שמשום מה בימים של ירידות הפורום מפוצץ ואילו בימים של עליות לאף אחד אין מה להגיד ( חוץ מתאלס...) . האם כולם אוהבים שוק יורד? האם כולם כאן שורטיסטים? האמת? אני מרוויח יותר בירידות משום מה אבל אי אפשר לומר עליי שאני פסימי מטבעי. אני פשוט עובד טוב יותר בירידות. אולי בגלל שאני מנוסה יותר בפסיכולוגיה של שוק דובי. אבל עזבו זה כבר לא קשור. מה אתכם?
הבעיה איתור הקצוות קל יותר לראות מגמת ירידה שהתחילה בשיא של כל הזמנים. אבל באוגוסט חיכית ל490 בירידות והחודש חשבת שהעליה תעצר ב 565 ואחר כך חיכית למעבר ה 600. לכן היה לך קל בירידות האחרונות לעומת הפעמים הקודמות. השאלה המרכזית הניצבת לפנינו היא מתי תתרחש נקודת ההיפוך הבאה היום? 550? 545? תביא טכני תביא ניסיון אבל תצביע מראש על נקודת היפוך. דרך אגב גם הפעם התחלת בשורטים מתחת ל 656 ולא זיהית זאת בירידות שהחלו מ 575 אני לא מתנגח אני מנסה ללמוד איך להבין את החזיות שלך של הכריש של תאלס וכל יתר הכותבים המנסים לחזות יחד את התנהגות השוק בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה