תגובה אחרונה ע"י אניאורחת

 1. א

  יש חומר להדברת פרעושים לגיל חודש?!

  יש חומר להדברת פרעושים לגיל חודש?! אם לא, מה עושים עם גור חתולים בערך בן חודש שמפוצץ בפרעושים?!
 2. א

  האם מ תר לביהס להפעיל חוג בתשלום

  האם מ תר לביהס להפעיל חוג בתשלום במהלך שעות הלימודים? נניח חוג מוסיקה. מי שהוריו שילמו יוצא ושאר הילדים שלא שילמו נשארים עם המורה בכיתה?!
 3. א

  ארוך אבל מעניין

  ארוך אבל מעניין תכנית על כתבי האישום נגד נתניהו בארה"ב: https://www.0404.co.il/?p=517796
 4. א

  שאלה לגבי צינעת הפרט

  שאלה לגבי צינעת הפרט האם בית ספר רשאי למסור דיווחים על תלמידים לאנשים מחוץ לבית הספר, ללא הסכמת הורי הילד? אנשים מחוץ בית הספר = מורים שלא מביהס או לעיריה או לכל גורם שלא בא במגע ישיר עם הילד. ולא מדובר במקרים קיצוניים אלא נניח חוסר התקדמות מספקת בלימודים, מסירת איבחון שהילד עבר ושניתן לבית...
 5. א

  פרשת מנדלבליט?!

  פרשת מנדלבליט?! https://www.inn.co.il/News/News.aspx/421614 למה לא שמענו על זה??
 6. B

  דיווח ראשוני-התנגשות רכבת ברכב פרטי

  מקור הידיעה מאתרי החדשות. מקור הידיעה מאתרי החדשות. וכן,שוב פעם.זה יימשך כל עוד לא תהיה הפרדה בין הכבישים למסילות. התאונה שהייתה שבוע שעבר בחדרה הסתיימה ללא נפגעים.בעיתון מקומי פורסם שרק הבירוקרטיה מעכבת הקמת גשר במקום(אציין שזו הכניסה הראשית לעיר). כנראה שבירוקרטיה שווה יותר מחיי אדם.
 7. E

  הרהורים על סימטריות

  לגביי סעיפים 1 ו2 יש הגיון בחוסר הסימטריה של 63. כך הוא נותן את השרות הטוב ביותר לתושבי נחלת יצחק. כל הזזה לכיוונים שהצעת תפגע בהם ובנוסעים הממשיכים לגבעתיים, כאשר אני לא רואה מי ירוויח מזה.
 8. ש

  תחנת הרכבת ביפו - מכירים התמונה?

  בתוקיבוצניק, אתה יודע מי דורש/ת ;- בתוקיבוצניק, אתה יודע מי דורש/ת ;-
 9. 846

  עומס תנועה אה?

  לילה טוב! לילה טוב!
 10. א

  שאלה טכנית על סיבוב מנוע והילוך

  שאלה טכנית על סיבוב מנוע והילוך אם נוסעים במהירות 100 בערך והסלד מגיע ל-4 זה אומר שהרכב נשאר על הילוך שלישי?! הרכב נוסע חלק. כשמגיעין למהירות 100+ מהירות המנוע מגיעה ל-4. מכר. אמר לי שזה אומר שהרכב נשאר בהילוך שלישי. שאם הוא היה הרביעי הסלד לא היה עובר את 3. הוא צודק?!(כי בנסיעה אני לא מרגישה...
 11. א

  יצחק מתגייס ביום שני.

  יצחק מתגייס ביום שני. יצחק מתגייס ביום שני. יצחק אבולעפיה (יצחקA) הגדול מתגייס ביום שני הקרוב. בואו נאחל לו שירות טוב ושישמור על עצמו.
 12. א

  כתבה על נאמנות חתולים

  כתבה על נאמנות חתולים למרות שלפי הכתבה נבדקו גורי חתולים. ובהחלט יש הבדל בין גור לבוגר... https://news.walla.co.il/item/3314779
 13. ח

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo240.gif[/IMG] קרון חדש ברכבת ישראל 811

  פרופיל מעניין (אותי, לפחות) שזהו הקטר הראשון מהסדרה הראשונה של הבובואים שקיבל צביעה מלאה בגוונים שבהם נעשה שימוש רק מהסדרה השנייה ואילך.
למעלה