תגובה אחרונה ע"י עוגית6

 1. ע

  חוסר הצלחה

  מה את מתכוונת הריון כימי? פשוט לא יודעת מה זה ולפני זה בכלל לא היה הריון כימי?מה את מתכוונת שהיה לפני בבדיקת הריון ראשונה אחרי ההחזרה , זאת אומרת לפני שהייתה לך הצלחה מה כן היו התוצאות שונות כל פעם או תמיד אותה תוצאה עד שבסוף הייתה תוצאה של ההריון שאמרת?
 2. ע

  חוסר הצלחה

  צודקת אני גם בעד אולי זה יכול לעזור ואולי באמת משהו בפרוטוקול...
 3. ע

  חוסר הצלחה

  היי אנדי מזל טוב קודם כל. הלוואי עלי בעזרת השם אמן אני זוכרת שראיתי הרבה כתיבה שלך בפורום . מה את ממליצה מה את עשית מעבר .. נשארת אצל אותו רופא כל הזמן ? מה נגיד היה אצלך שזה לא עבד לפני ומה קרה בסוף שתפס היה איזה שינוי של משהו שלקחת? שינית רופא..? האם רופא אחרי טיפול לא מוצלח אמור להסביר...
 4. ע

  חוסר הצלחה

  מה עושים עם חוסר הצלחה בטיפולי פוריות?? אני ממש כואבת ולא יודעת כבר מה לעשות? מישהי יודעת ..?? פשוט רע לי .. מישהי יכולה לשתף לספר לעודד לעזור?? הכל יתקבל בברכה .. שיקוי קסם ?
 5. ע

  חיסון קורונה לפני טיפול פוריות

  רציתי לשאול אם אתן מתחסנות לקורונה וקל וחומר שתוך 21 יום יש את החיסון השני ואז כבר אפשר להיות בתוך התהליך של הזרקות או הריון בעזרת השם .מה עושים ?
 6. ע

  נושא בטא

  מה הכוונה הריון כימי? זאת אומרת שאם יוצא 5 ממשיכים עם כל הכדורים וחוזרים על בדיקת הדם יומיים אחרי ורואים אם יש שינוי??
 7. ע

  נושא בטא

  עושים את הבדיקות במקביל לטיפול של הכדורים שלוקחים את אומרת שמ 5 אז ממשיכים עם הכל( לדוגמא כדורים שהם נותנים) וכן עושים בדיקה אחרי יומיים?? זה כן נחשב הריון? ועוד שאלה , בהתחלה יכול להיות 5או קצת יותר ואחרי יומיים אני מבינה ממך עושים שוב בדיקת דם ויש מצב שזה יעלה גם אם היה רק 5?
 8. ע

  נושא בטא

  מישהי יכולה להסביר בטיפולי פוריות איך יודעים על על פי בדיקת דם להריון מתי יש הריון? איך מפרשים את זה ? פחות מ.. יותר מ.. על פי בדיקה ( >) כמה אמור להיות בגדול בבדיקה ראשונית וכמה בבדיקה הבאה?
 9. ע

  לימוד מקצוע רפואי

  היי לפני הכל, אשמח אם תענו ולא רק תקראו אני רוצה ללכת ללמוד מקצוע שקשור ברפואה ורציתי את עזרתכם לגבי לימודי רפואה אחרים (לא להיות רופא) לתפקידים כמו: מטפל בקרינה, טכנולוג רפואה גרעינית, סונוגרף רפואי אבחוני מה צריך ללמוד בשביל תפקידים אלו? האם זה מקצוע אחד שנותן מענה לכל אלו או שכל אחד זה מקצוע...
 10. ע

  כניסה להייטק

  היי תודה על המענה חיים שאלה האם יש באמת חברות כאלה שאפשר לבוא אליהם והם יתנו לי קורס +עבודה אצלם??? אשמח לדעת .... מי הם? אני פשוט לא מכירה.. יכול לתת לי שמות אולי ,כי להתחיל לעבור על כל החברות באינטרנט זה לא נראה לי ריאלי. אשמח שתגיד לי איך אני אמורה לעשות זאת או מי אלה החברות תודה :)
 11. ע

  כניסה להייטק

  היי לפני הכל אשמח שלא רק תקראו את ההודעה ומשמישהו ירים את הכפפה ויענה לי כי זה סופר חשוב לי אני רוצה לעשות הסבה ולהיכנס להייטק אחרי שעייפתי במשכורות פח בשוק הרגיל רציתי לדעת אם מעל גיל 40 (גיל 43 )אני יכולה כמובן אחרי שאלמד קורס להיכנס להייטק ? הקורס שרוצה ללמוד הוא קורס QA בבקשה אני...
 12. ע

  רופא פרטי

  תודה
 13. ע

  רופא פרטי

  כמה סבבים אפשר לעשות אם הולכים לרופא פרטי פעם אחת (תחת אותו תשלום)?
 14. ע

  טיפולים בשנה

  כמה טיפולי ivf מגיעים בשנה ?
 15. ע

  הפורום היה מושבת כמה חודשים, שמחה שחזר.

  גם עכשיו הפורום נראה מוזר אי אפשר ממש להיכנס רגיל. מישהו יודע למה מה קרה.. גם לא רואים ישר תגובות שירשור של כולם זה לא נוח ככה ולא מסודר
למעלה