תגובה אחרונה ע"י רונהשרונה

 1. ר

  מה לעשות

  מה לעשות בעלי נמצא כעת בבילוי עם ידידה מן העבר. בנוגע לבחורה: הבחורה גרושה. הכירה את בעלה עוד כשהיה נשוי.הוא נפרד מאשתו התחתן איתה ועכשיו גם הם התגרשו... בעלי אומר שאין לי מה לדאוג הם סתם ידידים. יצא איתה לבית קפה לפני מעל לשלוש שעות ואני כבר מטפסת על הקירות. מה לומר לו כשיחזור?
 2. ר

  ילד מתוק עם בעייה לבבית wpw

  ילד מתוק עם בעייה לבבית wpw האם יש פה עוד הורים לילדים עם הבעייה הזאת לפני/ אחרי ניתוח? בני בן ה8 היה חולה רק השנה בסקרלטינה, דלקת קרום המוח ודלקת ראות. באישפוז האחרון בדלקת ראות , שהיה לפני 10 ימים, עשו לו א.ק.ג פעם ראשונה בחייו, היה לא תקין קראו לקרדיולוג ומשם כדור השלג התחיל להתגלגל. אני לא...
 3. ר

  דחוף בבקשה בן 8 עם wpw

  דחוף בבקשה בן 8 עם wpw בסיכום נכתב : קצב סינוס עם תבנית wpw.ניצפו מספר קטעי פעימות חסרות בעת שינוי מהירות הסינוס למהירות נמוכה יותר, עם שינוי תבנית qrs ע"ר שינוי בציר האק"ג. האם מצריך אבלציה דחופה? נשלח גם להולטר 12 לידים. תודה!!!
 4. ר

  דחוף בבקשה בן 8 עם wpw

  דחוף בבקשה בן 8 עם wpw בהולטר3 לידים נצפו מספר קטעי פעימות חסרות בעת שינוי מהירות הסינוס. האם מצריך אבלציה דחופה? נשלח גם להולטר 12 לידים. תודה!
 5. W

  דולר- מעל 4.84 כניסה ללונג..

  קראתי את ההודעה שלך קראתי את ההודעה שלך על כניסה לשורט. לדעתי שורט בניתוח טכני וגם פונדמנטליסטי לא נכון בתקופה כזו. המגמה הראשית המישנית היא לונג. אולי לכמה ימים ראינו מגמה מינורית אבל לא חכם לפתוח שורט כי ההפתעות רבות.
 6. V

  מה קורה לדעתכם לקרנות השקליות ?

  מה קורה לדעתכם לקרנות השקליות ? מה קורה לדעתכם לקרנות השקליות ? אני רוצה להבין למה לאחרונה כל הקרנות השקליות כמעט (כלליות וארוכות) יורדות להן לאט לאט. יש לזה הסבר ? לא ממש היה שינוי משמעותי לרעה (לא בריביות, לא בשער הדולר וכד'). ממה זה נובע ?
 7. ר

  כלבים מגזעים מסוכנים

  כלבים מגזעים מסוכנים יש לי כלבה קטנה ומתוקה. אתמול טיילנו על מדרכה צרה יחסית ואת דרכנו חסמה אמסטפית. מייד ירדנו לכביש והרמתי את כלבתי על הידיים. שאלתי את הבעלים מדוע לכלבת האמסטף שלו אין מחסום, כנדרש בחוק ולא קיבלתי תשובה עניינית. מה עושים? יש לציין, כי בעבר כלבתי ואחד מילדי שטייל איתה, הותקפו...
 8. ר

  שאלה דחופה, חייבים לסגור דחוף

  שאלה דחופה, חייבים לסגור דחוף אשמח מאוד לעזרה דחופה: משכנתא של 400K מתוכם 140K משתנה אגח צמוד מדד ל25 שנה ריבית 2.67 פריים 120K לא צמוד 25 שנה ריבית קבועה לא צמוד 4.30 140k 20 שנה. האם אלו תנאים סבירים שכדאי לקחת? תודה לעוזרים.
למעלה