תגובה אחרונה ע"י Arielvista

 1. A

  כלל (rule) באאוטלוק להפניית מייל ספציפי

  כלל (rule) באאוטלוק להפניית מייל ספציפי המצב הוא כזה: אני צריך כלל (rule) שיעשה redirect או farward למייל ספציפי, לכ הנמענים שמופיעים במייל המקורי, גם הנמען העיקרי וגם אלה שהם CC. אני לא מוצא אופציה כזו באאוטלוק, מי יכול לעזור לי עם זה?
 2. A

  חברה לניהול נכס בארה"ב

  חברה לניהול נכס בארה"ב לפני שלוש שנים רכשתי נכס בארה"ב (קליבלנד, אוהיו) באמצעות חברה ישראלית (אני לא אזכיר פה שמות). הנכס נרשם בבעלות משותפת שלי ושל החברה והיה תחת ניהול של חברת ניהול מקומית. עכשיו, עפ"י החוזה, שלוש שנים לאחר הרכישה, אני נדרש להעביר את הנכס על שמי בלבד ו"למצוא" חברת ניהול אחרת...
 3. A

  תקלה ב VCENTER אחרי עדכוני מיקרוסופט

  תקלה ב VCENTER אחרי עדכוני מיקרוסופט אני ממש לא חזק ב VCENTER, ויש לי תופעה מוזרה. ירשתי רשת שנבנתה ע"י הקודם שלי בתפקיד (הוא פוטר ולא בקטע טוב לכן הוא לא משתף פעולה). שרת Server 2016, עליו מותקן ה VCENTER שמנהל שתי מכונות ESXi, עם 15-16 שרתים על כל אחת מהן. לפני כמה ימים השרת עשה עדכוני...
 4. A

  שרת SQL

  שרת SQL בחברה בה אני עובד עכשיו יש צורך בשרת SQL 2016 Standard edition. בזמן שמחלקת הרכש טיפלו ברכישת הרשיונות, התקנתי Evaluation edition. אין לי Key אלא קובץ ISO להתקנת השרת ה"חוקי". עכשיו, איך אני משדרג את ה evaluation מבלי לאבד את כל מה שנעשה בו (התקנות והגדרות שונות) במהלך הימים האחרונים?
 5. A

  מחפש התקנת windows 7 עם תקלות

  מחפש התקנת windows 7 עם תקלות שאלה קצת מוזרה, אולי: אני רוצה לתת למישהו לתרגל פתרון של תקלות windows. בניתי מכונה וירטואלית, התקנתי וינדוס 7, ועכשיו אני מנסה "ליצור" תקלות, שידרשו ממנו כישורים של טכנאי PC. אז בעצם שתי שאלות: 1.בינתיים מה שעשיתי זה כמה דברים פשוטים, למשל disable לכרטיס רשת...
 6. A

  שאלת בורות: שרת AD ענני

  שאלת בורות: שרת AD ענני שואל מחוסר הבנה: בסביבת on-premise אני מזין בתחנת עבודה שלי שם משתמש וסיסמא, זה עובר אוטנטיקציה מול ה AD, ואז יש לי גישה למשאבים של הרשת, בהתאם להרשאות שלי. האם אפשרי לעשות זאת גם מול שרת AD שנמצא בענן? אם כן אז איך?
 7. A

  מעבד i-3 בלוח של Dual Core

  מעבד i-3 בלוח של Dual Core שאלה קצת מוזרה: יש לי מחשב עם מעבד Dual Core G3220 3.0Ghz ויש לי "הזדמנות" לשים בו מעבד i3-3220 3.30Ghz האם זה יעבוד? הסיבה היא שבלוח שלי יש 4 תושבות RAM, עם רכיבים של 4GB כל אחד (סה"כ 16GB) ואילו בלוח המקורי של ה i-3 יש שניים בלבד. מצורפות תמונות של ה BIOS של שניהם.
 8. A

  חברת REALIFE - מישהו מכיר?

  חברת REALIFE - מישהו מכיר? חברת REALIFE - מישהו מכיר? מישהו התנסה בהשקעת נדלן בארה"ב דרך חברה ישראלית בשם REALIFE? יש המלצות, תובנות, אזהרות לגביהם?
 9. A

  גומי לדלת ממ"ד

  גומי לדלת ממ"ד אני גר בשכירות בבית עם ממ"ד אבל אין גומיה בדלת. איפה אני קונה גומייה כזאת, וכיצד מתקינים אותה?
 10. A

  רק"ל י-ם - ציר הרצל - התפתחויות

  מהצד השני... מהצד השני... ובאיכות עוד יותר ירודה (פיינשטיין - לטיפולך!).
 11. F

  רק"ל י-ם - ציר הרצל - התפתחויות

  מה שאני מנסה להגיד זה מה שאני מנסה להגיד זה שטחנתם את פיינשטיין
 12. A

  חיבור כרטיס קול

  חיבור כרטיס קול יש לי חבר, מוסיקאי, שיש לו כרטיס קול חיצוני firewire והוא רוצה לחבר אותו ללפטופ (הלפטופ ללא יציאת FW), כדי לבצע הקלטות ועיבוד סאונד. ישנם מתאמים FW ל USB אבל נראה לי שהם איטיים מידי לעמוד במשימה. מישהו ניסה או יודע על דרך יעילה לחיבור כזה?
 13. O

  [IMG]http://timg.co.il/f/Emo266.gif[/IMG] תמונות מתחנת רעננה מערב [IMG]http://timg.co.il/f/Emo266.gif[/IMG]

  מזכירה לי ספר ואיכשהו גם את הסמל הוותיק של מזכירה לי ספר ואיכשהו גם את הסמל הוותיק של הטלוויזיה הלימודית - חינוכית.
 14. A

  הודעה מראש על פיטורין

  הודעה מראש על פיטורין הודעה מראש על פיטורין לפני כשלושה חודשים התחלתי לעבוד אצל מעסיק חדש. ההעסקה הייתה על בסיס שעתי, 7 שעות ביום, כל יום. בשבוע שעבר הופסקה ההעסקה (עקב חוסר "כימיה" ביני לבין המעסיק), והוא שלח לי מכתב (מייל) סיום העסקה. השאלה שלי היא האם הוא חייב לשלם לי על ימי "הודעה מוקדמת"...
 15. M

  כמה תמונות שמוקדשות לערן איש האש

  נקניקיה? נקניקיה? זה כשר?
למעלה