תגובה אחרונה ע"י doingood

 1. D

  [IMG]http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo32.gif[/IMG] בוקר טוב

  בוקר טוב חזרתי משהות בחו"ל וברצוני לאמר ברוכים הנמצאים, ולחלוק בישר בנכתב דרכי הבוקר. מחילה מכל שומרי השבת, ותודה מראש. בוקר נוסף פקד את חלוני ובליבי נהרות של אתמול פוגשים הווה מחודש הנייר והעט משחקים תופסת, ואותי הם לא רואים אני בשלה כבר מזמן הייתי וחלומות נושקים לי בוקר טוב ומפצירים בי למגעם...
 2. D

  בוקר טוב

  בוקר טוב בוקר נוסף פקד את חלוני ובליבי נהרות של אתמול פוגשים בהווה מחודש הנייר והעט משחקים תופסת, ואותי הם לא רואים אני בשלה כבר מזמן הייתי והחלומות נוסקים לי בוקר טוב ומפצירים בי למגעם העוטף של מעניקי חיים
 3. D

  עזרה ברכישת דירה או קרקע?

  עזרה ברכישת דירה או קרקע? לבעלי נכות כללית בוגבה של 50 אחוז?
 4. D

  הגבלה על מספר חודשים בחו"ל בשנה?

  הגבלה על מספר חודשים בחו"ל בשנה? חיים שלום, האם ישנה הגבלה על מספר חודשים בהם מותר לשהות בחו"ל (לא באופן רציף) ולהמשיך לקבל את קצבת הנכות? תודה.
 5. D

  שלום עולמי

  שלום עולמי עוד יבוא שלום עלינו
 6. D

  מישהו כותב בשמי על היוזר שלי מה עושים?

  מישהו כותב בשמי על היוזר שלי מה עושים? ראיתי באחד הפורומים הודעה שפורסמה בשמי שלא אני כתבתי אותה. החלפתי סיסמא. יש עוד מה לעשות?
 7. D

  מה הקשר בין תודעה אנרגיה ונשמה?

  מה הקשר בין תודעה אנרגיה ונשמה? שאלה שעלתה לי אתמול בדרך לקורס ריברסינג. יש רעיון?
 8. D

  מה אתם חושבים על זה?

  מה אתם חושבים על זה? ואנא, התייחסו לתוכן. שיעור קבלה
 9. D

  טיפול הילינג במצב של מיטבות

  טיפול הילינג במצב של מיטבות היום דיברתי עם לקוחה שבאה אלי לטיפול כשבעצם הכל טוב אצלה. במה עוסק טיפול הילינג, כשאנחנו שמחים, בריאים ומאוזנים?
 10. D

  כמה שיטות הילינג יש?

  כמה שיטות הילינג יש? שאלה ששואלים אותי די הרבה, ואני לא בטוח שהתשובה שלי מדוייקת. אז איזה סוגים אתם מכירים?
 11. D

  חצי חצלול

  חצי חצלול לשמחתי הרבה אני שוב מצליח לזכור חלומות, ולהיות מודע בחלום בעצמו. החלומות שלי הם מאוד ריאליסטים, זתומרת מאוד מזכירים את מה שקורה ביום יום. ישנם טיפים לגבי זימון חלומות גבוהים יותר?
 12. D

  הטוב שברע

  הטוב שברע מסר מהלויתנים
 13. D

  אחרית הימים

  אחרית הימים וישכון אדם עם חתול
 14. D

  אז כמה שווה טיפול?

  אז כמה שווה טיפול? במסורות של פעם, מרפא היה מרפא את אנשי השבט שלו בלי שיצטרכו לשלם על כך. זה היה תפקידו. גם בחברה שלנו יש רפואה ציבורית רק שהיא רפואה מערבית. האם ישנם אנשים שזקוקים לרפואה המשלימה ולא יכולים לעמוד במחירים? האם כל סכום שיקבע המטפל הוא הגיוני ומוסרי?
 15. L

  אוף איתכם....

  אוף איתכם.... אני יושבת עכשיו מול המחשב בתיקווה שיש עוד כמה כמוני שנישארו היום בבית ולצערי גיליתי שאין פה אף אחד...מה שאומר שאו שכולכם יצאתם לבלות או שאתם ישנים... מה נהיה איתכם?! חשבתי שאתם מכורים?! ככה אתם נוטשים חברים בשעת צרה?! טוב נו לא בדיוק צרה...אני סתם מחפשת קצת יחס חם ואוהב.. אני...
למעלה