תגובה אחרונה ע"י nevuer

 1. א

  ריו-דה-ז'נירו:אוטובוסים עירוניים 1

  ,זה עוד לא הסוף,המשך יבוא ,זה עוד לא הסוף,המשך יבוא
 2. א

  עוד מריו-דה-ז'נירו(=ר.ד.ז'.)

  אחד מהנופים על חלק מהעיר אחד מהנופים על חלק מהעיר
 3. D

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo26.gif[/IMG] תמונות - חלק שני

  יש הרבה כאלה? יש הרבה כאלה? הם משמשים להסעת עובדים, נכון?
 4. D

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo26.gif[/IMG] תמונות - חלק שני

  ==4== ==4== O405 של אלעל. צולם מבעד לחלון המעצבן עם הנקודות. מה הסיפור של האוטובוסים האלה? האם הם זהים לעירוניים הרגילים של אגד?
 5. N

  נִיחוֹחַ הַסְּמָדַר (חמשיר)

  נִיחוֹחַ הַסְּמָדַר (חמשיר) עֵת בַּגֶּפֶן פִּתַּח הַסְּמָדַר, נִיחוֹחוֹ אֶל קִרְבִּי אָז חָדַר. בּוֹ נַפְשִׁי הִתְבַּשְּׂמָה, שָׁכְחָה אֶת עַצְמָהּ, הִתְעַטְּפָה לָהּ בִּצְחוֹר נֶהֱדָר.
 6. N

  עץ התום (נוסח מעודכן, לעת עתה...)

  עץ התום (נוסח מעודכן, לעת עתה...) תָּמִים תִּהְיֶה. אַל תָּחוּשׁ לְהִגָּזֵר חַיִּים בְּמַהֲלוּמוֹת גַּרְזֶן. מִגְּזָרֶיךָ תִּבְנֶה לְךָ תֵּבָה וְאֶת תּוֹכָהּ תְּצַפֶּה בְּתֹם יָצוּק. בַּשְּׂרָף הַנּוֹטֵף מֵחֲתָכֶיךָ תְּרַפֵּא אֶת שִׁבְרוֹנָהּ. בְּבוֹא הַמַּיִם צֵא, אַתָּה לְבַדְּךָ, תַּצְהִיל...
 7. N

  טרם מצאתי שם לשיר

  טרם מצאתי שם לשיר תמים תהיה. אל תחוש להיגזר חיים במהלומות גרזן. מגזרי העץ אשר בתוכך תבנה לך תיבה ואת תוכה תכסה בתום יצוק. בשרף הנוטף מחתכיך תרפא את שברונה. בבוא המים צא, תרווה את צימאון שורשיך ותתחדש, אתה לבדך, תצהיל את נפשך.
 8. N

  אתם עושים פה לפעמים מפגשים (במציאות)?

  אתם עושים פה לפעמים מפגשים (במציאות)? עם קריאת שירה או משהו כזה? אם כן אשמח להשתתף...
 9. N

  קטע פרוזה

  קטע פרוזה בחור מחוצף, שמו לא נודע, חמק לתוך ההיכל. התראה כאחד מפרחי הכוהנים. השומרים בפתח לא חשדו במאומה. הישתהה מעט, ירשום את שמו בפינה נחבאת ויצא בטרם ישגיחו בו? ואולי יקים שם מהומה?
 10. N

  חמשיר ארס-פואטי

  חמשיר ארס-פואטי מעשה במשורר שחשב: "עד מתי אתייגע עוד לשווא?" אז נוכח הוא שקל לחרוז במשקל ועל כן מחמשר הוא עכשיו.
 11. N

  פקעת

  פקעת פְּקַעַת חֲרָטוֹת חֲרוּטוֹת בְּפָנַיִךְ, חֲרִיצִים שֶׁחָרַץ בָּךְ הַזְּמַן, נִגּוּן עָנֹג וְנוּגֶה מְנַגְּנוֹת עֵינַיִךְ. עֵינַיִךְ מְסַפְּרוֹת כִּי בְּתוֹךְ לִבֵּךְ פְּקַעַת שֶׁל כְּאֵב וּבְתוֹכָהּ – בּוֹאִי אֶל לִבֵּךְ, פִּתְחִי אֶת הַחַלּוֹנוֹת, אֲוִיר קָרִיר יִזְרֹם אֶל...
 12. N

  ברכת הדרך

  ברכת הדרך לְר. בִּרְכַּת הַדֶּרֶךְ נִשְׁמַטְתִּי בְּצַד הַדֶּרֶךְ. אִישׁ לֹא עָצַר אִישׁ לֹא נָתַן בִּי מַבָּט. בָּאת בְּיָדִי נָגַעְתְּ וְאוֹתִי נָשָׂאת בְּחֵיקֵךְ בְּרֹךְ. אֶת הַקֶּשֶׁת נָתַתְּ בְּלִבִּי וְהֶחֱזַרְתְּ בִּי נִשְׁמָתִי בְּחֶמְלָה.
 13. N

  מה זה הפורום נפתח? בלי מנהל?

  מה זה הפורום נפתח? בלי מנהל?
 14. ש

  שלום... ושאלתי היא...

  אבל מעשית את כמעט צודקת אבל מעשית את כמעט צודקת על פי חוק שכר מינימום. שכר המינימום המעודכן מגיל 17 עד 18 הוא 16 שח לשעה (ואם כך קבלת שקל אחד לשעה מעל שכר המינימום). שכר המינימום לעובד מעל גיל 18 הוא 17.93 ש"ח. בנוסף מגיע לך
למעלה