תגובה אחרונה ע"י shefshef

 1. S

  קנייה בסיטונאות של קטניות ודגנים באזור רמת גן/ גבעתיים/ ת"א

  קנייה בסיטונאות של קטניות ודגנים באזור רמת גן/ גבעתיים/ ת"א שלום רב, מישהו יודע בבקשה איפה אפשר לקנות באזור רמת גן/ גבעתיים/ ת"א קטניות ודגנים בכמויות סיטונאיות, ואיך אפשר לברר את המחירים במקומות האלה? תודה!
 2. S

  סגירת החלון ברשת יתושים

  סגירת החלון ברשת יתושים שלום לכם, בדירה השכורה שבה אנחנו חיים יש חלון אחד שאין בו רשת נגד יתושים. ניסינו להדביק רשת שכזאת עם סקוץ', אבל זה לא נדבק לקרמיקה. איך עוד ניתן לשים שם רשת?
 3. S

  הקלדה באספרנטו בווינדוס 10

  הקלדה באספרנטו בווינדוס 10 שלום לכולם, חיפשתי בין כל השפות של ווינדוס 10 את אספרנטו, ולא מצאתי. יש דרך להוסיף את השפה הזאת למחשב כך שאוכל להקליד בה?
 4. S

  בלגן היום בתחנות של אבא הילל וז'בוטינסקי ברמת גן

  בלגן היום בתחנות של אבא הילל וז'בוטינסקי ברמת גן בלגן היום בתחנות של אבא הילל וז'בוטינסקי ברמת גן אוטובוסים באו לעצור בתחנות הישנות, ודיילים כיוונו אותם לכיוון גשר Dmall. בתחנה שבגשר היו אוטובוסים שלא עצרו (קווים 1 ו-240 כשאני הייתי שם). זאת למרות שהיה מישהו (שכנראה היה אחראי באיזה שהוא אופן)...
 5. S

  קבלת החזר על חוזים שאינם בשימוש ברב קו

  קבלת החזר על חוזים שאינם בשימוש ברב קו קבלת החזר על חוזים שאינם בשימוש ברב קו שלום לכולם, יש לי רב קו של חברת אגד. יש לי פרופיל סטודנט מורחב שייגמר בסוף החודש. יש לי שני חוזים שבכל אחד מהם יש בהם נסיעה אחת באזור 1. הנסיעות הוטענו באוטובוסים של דן. בסוף החודש הן תהיינה לא תקפות, ואני רוצה לקבל...
 6. S

  מאגר נסיעות בתחבורה הציבורית

  מאגר נסיעות בתחבורה הציבורית מאגר נסיעות בתחבורה הציבורית שלום לכולם, זכור לי בזמנו שדובר על פתיחה של מאגר הנסיעות שמבוצעות בתחבורה הציבורית באמצעות הרב קו לציבור כך שיהיה ניתן לבצע מחקרים אקדמיים וכו'. האם המאגר הזה כבר פתוח לציבור? אם כן - איפה אפשר למצוא אותו?
 7. S

  האם יש קובץ אקסל עם כל לוח הזמנים של הרכבת?

  האם יש קובץ אקסל עם כל לוח הזמנים של הרכבת? האם יש קובץ אקסל עם כל לוח הזמנים של הרכבת? שלום לכולם, האם יש איפה שהוא את לוח הזמנים המלא של הרכבת בפורמט של קובץ אקסל, או בפורמט אחר שמאפשר שימוש בנתונים?
 8. S

  זיהוי צמחייה ברמת הנדיב

  זיהוי צמחייה ברמת הנדיב שלום לכולם, אני לא בטוח אם זה המקום הנכון, ואם לא אין לי בעיה שתמחקו את השרשור. אשמח לזיהוי של הצמחייה המצולמת באזור רמת הנדיב. כל עזרה תתקבל בברכה.
 9. S

  טיולי יום עם שימוש בתחבורה ציבורית-יציאה וחזרה לאזור ר"ג-ת"א

  טיולי יום עם שימוש בתחבורה ציבורית-יציאה וחזרה לאזור ר"ג-ת"א שלום לכולם, אנחנו מחפשים מסלולי הליכה שניתן להגיע אליהם ולחזור מהם בתחבורה ציבורית בימי שישי. המטרה היא לצאת מאזור תל אביב-רמת גן, להגיע מוקדם בבוקר למסלול, ללכת אותו ולהספיק לתפוס תחבורה ציבורית בחזרה לאזור תל אביב-רמת גן. האם יש...
 10. ק

  איתוראן התפרסמו דוחות

  עם כל הכבוד לויזארד עם כל הכבוד לויזארד ויש הרבה כבוד , תתרחקי מהמלצות, אפילו אם הן באות מיו"ר הדירקטוריון...
 11. G

  איתוראן התפרסמו דוחות

  תראו מה אלרוב נדלן עושה לyair24 תראו מה אלרוב נדלן עושה לyair24 הבן אדם במצב של הי כותב שטויות כותב הרבה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מזלזל ואחר כך מתנצל שיש לו מצב רוח טוב מענין למה ? אוהב אותך.
 12. S

  טיול של יומיים בצפון ביוני

  טיול של יומיים בצפון ביוני שלום לכם! אנחנו זוג שמעוניין לטייל במשך יומיים בצפון באמצע יוני, עם עדיפות למקורות מים. כנראה שיהיה לנו רכב איתנו. היכן הייתם ממליצים לטייל?
 13. S

  זיהוי של צמח

  זיהוי של צמח שלום לכולם, מהו הצמח הזה שבתמונה, והאם ניתן לגדלו במשרד ללא חשיפה לאור שמש ישיר? אם כן - מה הוראות הטיפול בו?
 14. S

  זמן הנסיעה מקצה לקצה בקו מספר 3 של המטרונית

  זמן הנסיעה מקצה לקצה בקו מספר 3 של המטרונית זמן הנסיעה מקצה לקצה בקו מספר 3 של המטרונית שלום לכולם, אני רואה באתר משרד התחבורה שהנסיעה בקו מספר 3 של המטרונית אורכת כשעתיים מקצה לקצה. האם זה אכן המצב? זה מלמד על מהירות של כ-8 ק"מ בשעה.
 15. S

  פדרר-נדאל? וינטרוב- דליץ'!

  פדרר-נדאל? וינטרוב- דליץ'! עכשיו עכשיו באילת! http://live.drakulastream.eu/static/popups/19648799331270.html
למעלה