תגובה אחרונה ע"י stas51

 1. S

  תכנונים לפעולת שיווק נהדרת לקראת ה-Black F?

  תכנונים לפעולת שיווק נהדרת לקראת ה-Black F? היי חברים, מישהו\י מתכנן משהו מיוחד לקראת ה-Black Friday ורוצה לחלוק? אני אישית מתכנן לעלות מספר קמפיינים בפייסבוק. מקווה שילך בצורה טובה :)
 2. S

  היום ב-9 בערב וובינר של GVO HOSTING

  היום ב-9 בערב וובינר של GVO HOSTING מדובר על שירות לאחסון אתרים המספק auto-responder למיילים, בונה בלוגים אוטומאטי, חדר ועידה לוובינרים, ועוד.... אפשר להתחיל עם GVO ב-1$ בלבד, ואח"כ 9.97$ לחודש. בנוסף להכל, יש מערכת תגמול מצויינת: אחד מהבונוסים הוא מטריצה סגורה של 4x10 שבה אתה מקבל 5% על כל בן...
 3. S

  קורס להכרת שוק ההון ב"ספונסר"

  קורס להכרת שוק ההון ב"ספונסר" שלום, אני מעוניין בקורס התחלתי להכרות שוק ההון. חבר המליץ לי על קורס של ספונסר. מצרף את הסילבוס המדוייק. מה דעתכם? מדובר על קורס של 40 שעות אקדמיות ועלות של כ-1700 ש''ח. חשוב לציין, אני בעל ידע בסיסי ביותר בתחום. המטרה- להבין, לפחות ברמה התחלתית, איך מתנהל המסחר...
 4. S

  דעות וביקורות של קורס שוק ההון של חברת ספונסר

  דעות וביקורות של קורס שוק ההון של חברת ספונסר שלום, אני מעוניין בקורס התחלתי שיכיר לי את שוק ההון. חבר המליץ לי על קורס של ספונסר. מצרף את הסילבוס המדוייק. מה דעתכם? מדובר על קורס של 40 שעות אקדמיות ועלות של כ-1700 ש''ח.
 5. R

  איך להעביר קבצים בין 2 מחשבים בעזרת כבל 25 פין ?

  איך להעביר קבצים בין 2 מחשבים בעזרת כבל 25 פין ? שלום, איך אפשר להעביר בעזרת כבל 25 פינים קבצים ממחשב למחשב, (דרך יציאת המדפסת) אשמח אם מישהו ישלח הסבר בקצרה לאימייל [email protected] תודה.
 6. T

  )-H קרני מאי מאי צורו איתי קשר על האי סי בבקשה אני יסביר שם

  )-H קרני מאי מאי צורו איתי קשר על האי סי בבקשה אני יסביר שם
 7. S

  קורס שוק ההון והשקעות בבורסה באונ' בן-גוריון

  קורס שוק ההון והשקעות בבורסה באונ' בן-גוריון שלום, אני שוקל לקחת את הקורס הנ''ל (פרטי הקורס המדוייקים בקובץ המצורף). הוא מועבר ע''י יוסי וקנין ואורכו 60 שעות אקדמיות. רציתי לדעת, מה דעתכם אליו? מישהו עשה\ מכיר את המרצה? יש לציין, מחירו כ1900 ש''ח. תודה רבה, אשמח לעזרה.
 8. A

  אתמול ראיתי..

  אהה אוקיי. אהה אוקיי. גם לSG יש כזה?
 9. י

  אתמול ראיתי..

  ראיתי בטלויזיה את: ראיתי בטלויזיה את: 4021, 4005 ו 2354.
 10. מ

  ראשוני: התהפכות אוטובוס בכביש גהה

  אני מציע לחכות לבדיקת התאונה... אני מציע לחכות לבדיקת התאונה... האוטובוסים עוברים כל כמה חודשים בדיקה מקיפה. אבל, צריך לזכור, שהאוטובוסים עובדים מאוד קשה ולכן מאוד מעניין מה תהיה סיבת התאונה.
 11. מ

  ראשוני: התהפכות אוטובוס בכביש גהה

  זה גומי בסה"כ, מה שקובע הוא המפרק זה גומי בסה"כ, מה שקובע הוא המפרק הגומי האפור זה יותר עניין קוסמטי שיגרום לך לחשוב שאתה נוסע באוטובוס אחד ולא שניים. באמת נראה לך שהגומי הוא מה שמחזיק את האוטובוס? בעיקר המפרק!
 12. A

  ראשוני: התהפכות אוטובוס בכביש גהה

  לא, עברתי שם אחרי לא, עברתי שם אחרי
 13. S

  חיפוש תחום חדש במאה ה-21

  חיפוש תחום חדש במאה ה-21 שלום, בזמן הקרוב אימי צפויה להתפטר ממשרה שהיא מועסקת בה כבר קרוב ל-20 שנה (גרפיקאית). מדובר באישה מתקדמת טכנולוגית ובעלת כישורי למידה גבוהים, אך, לצערי, ללא שליטה מוחלטת בשפה העברית. כרגע היא בלבטים לגבי המשך דרכה. רציתי להתייעץ, אילו המלצות יש לך לגבי המשך הדרך? במיוחד...
 14. S

  ביטוח מנהלים

  ביטוח מנהלים שלום, לאחרונה התחלתי לעבוד בתחום ההיי-טק, העבודה ה"רצינית" הראשונה בחיי. כחלק מהתנאים אני זכאי לביטוח מנהלים. חברת ביטוח מסויימת יצרה איתי קשר עם בקשה לשלוח לי סוכן. הבנתי שיש באפשרותי לבחור את חברת הביטוח דרכה אבצע את הביטוח מנהלים. הידע שלי בעולם הכלכלי- נמוך ביותר. אשמח מאוד...
 15. S

  האם זה חומר ארומטי?

  האם זה חומר ארומטי? והאם הוא יעבור תגובת דילס-אלדר? תודה רבה...
למעלה