תגובה אחרונה ע"י YugiBoy

 1. Y

  הוספת "ועוד" בסוף רשימה

  הוספת "ועוד" בסוף רשימה הי, רציתי לשאול האם צורת הכתיבה הזו נכונה: * ממתקים * מוצרי חלב * מוצרי בשר * ועוד.. או * ממתקים * מוצרי חלב * מוצרי בשר ועוד... תמיד כשאני רואה את ה"עוד" או "וכו" בנקודה זה מציק לי בעין, אני רוצה לדעת אם יש הבדל ומה יותר נכון / מקובל תודה!
 2. Y

  [IMG]http://timg.co.il/f/Emo240.gif[/IMG]ות הפופ!

  ות הפופ!
 3. Y

  [IMG]http://timg.co.il/f/Emo347.gif[/IMG]ריהאנה תופיע בארץ,כרטיסים ממחר[IMG]http://timg.co.il/f/Emo347.gif[/IMG]

  ריהאנה תופיע בארץ,כרטיסים ממחר עכשיו זה סגור, ריהאנה תופיע בישראל ב-22 באוקטובר! איזה כיף! מכירת הכרטיסים תחל ביום חמישי הקרוב בשעה 18:00 בערב. מחירים: 369 לכרטיסים בדשא 1380 לכרטיסי ישיבה 1450 לכרטיסים בטבעת הזהב. מי הולך? איזה כרטיסים אתם קונים?
 4. Y

  שאלה | כשאני מעביר או מעתיק תמונות, הן נשארות

  שאלה | כשאני מעביר או מעתיק תמונות, הן נשארות בתיקיה שהן היו בה עד שאני מרענן (הן עוברות, אבל בתצוגה הן עדין שם עד שאני מרענן או נכנס מחדש) וינדואוז 7, מחשב דיי חדש ככה שזה לא נתקע או משהו.. אשמח לעזרה, תודה רבה!
 5. Y

  שאלה בקשר לרשימת תפוצה סלולארית

  שאלה בקשר לרשימת תפוצה סלולארית היי, אני מקבל המון שיחות והודעות ממקומות שונים (מסיבות, הטבות לאנשים בקבוצת הגיל שלי וכו') וגם אם אני מחזיר הודעה להוציא אותי מהרשימה, זה לא קורה. אשמח לדעת מאיפה הם משיגים את המידע וכיצד ניתן למנוע את זה, או איפה אפשר לקבל תשובות למקרה שאתם לא יודעים. תודה רבה!
 6. M

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG] שרשור הכוונה ומודיעין 6/1

  התדירות המשותפת של 501/601 גם היא כל כמה דקות אין שום סיבה לנסוע במונית שירות כשיש שירות אוטובוסים מסודר ותדיר ובטח שלא להמליץ עליהן ולא על האוטובוסים.
 7. א

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG] שרשור הכוונה ומודיעין 6/1

  מסמינר הקיבוצים עם 13/24/25 עד המלך ג'ורג' פינת שדרות בן ציון ומשם ברגל במעלה השדרה עד הבימה
 8. א

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG] שרשור הכוונה ומודיעין 8/1 [IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG]

  מרחוב הירדן עם קו 30 עד אלנבי/יהודה הלוי ומשם ברגל כחמש דקות הליכה. מרחוב הירדן לבלומפילד עם 60/61 עד הבורסה, רכבת ארלוזרוב או עזריאלי ולהחליף ל- 40/42 עד שדרות ירושלים
 9. E

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG] שרשור הכוונה ומודיעין 8/1 [IMG]https://timg.co.il/f/Emo41.gif[/IMG]

  הסבר מת"מ למגדל העיר - כל הקוים הנוסעים למרכז העיר - למשל 32, 74 7, 8 ועוד. תחנת הורדה תלויה בקו שתיקח - עדיף לשאול את הנהג. ב-32 למשל כדאי לרדת בקינג ג'ורג'. משם לרמת בית הכרם - הייתי ממליץ ללכת ברגל לכיכר דווידקה ומשם קו 39 או 50, או לנצל את כרטיס המעבר ולקחת כל קו חזרה לת"מ, שם מצטרף לחבורה...
 10. Y

  כל מה שרציתם לדעת על שמלת הבשר

  כל מה שרציתם לדעת על שמלת הבשר בקישור אפשר לקרוא ראיון עם יוצר השמלה, שאגב הייתה עשויה מבשר אמיתי.
 11. Y

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo79.gif[/IMG] רשימת השירים המלאה של ליידי גאגא [IMG]https://timg.co.il/f/Emo79.gif[/IMG]

  רשימת השירים המלאה של ליידי גאגא כמו שהבטחתי, אני פותח שרשור עם מידע על כל השירים שנכתבו \ הופקו \ בוצעו ע"י ליידי גאגא שידועים עד כה. ראיתי שפתחתם שרשור דומה אבל עשיתי כאן משהו קצת יותר מקיף, נעזרתי ברשימה שעשה "Pyanga". אשמח אם לא תגיבו עד שאסיים.
 12. Y

  [IMG]https://timg.co.il/f/Emo91.gif[/IMG][IMG]https://timg.co.il/f/Emo42.gif[/IMG][IMG]https://timg.co.il/f/Emo91.gif[/IMG]

  אני לא טיפוס של רמיקסים בדרך כלל, לרוב הם לא עולים על המקור. אבל מצאתי רמיקס מעולה לשיר: Paparazzi - Demolition Crew remix שווה לתת לזה צ'אנס! זה כמעט טוב כמו הגירסה של הV FESTIVAL! http://www.mediafire.com/?nz3z4ymyzyj
למעלה