אחד הימים המוזרים בחיי

טרנט

New member
אחד הימים המוזרים בחיי

היום, יום שני ה26 במרץ (למדייקים ביניכם ה27 במרץ) היה אחד הימים הכי מוזרים בחיי. היום התחיל די רגיל... אחרי התכוננות של בערך כל הלילה אצל חברה שלי לשעבר למגן באזרחות, קמתי לי ב8 בשביל בגרות באנגלית בע``פ. הגעתי לי לב``ס שעה מוקדם (בטעות! ;-)), למדתי קצת אזרחות, עשיתי את הבגרות (היה קל) והתחלתי ללכת לי לביתי. בדרך אני עובר ליד הבית של האקסית שלי, ועוצר שם וממשיך ללמוד לאזרחות (בערך). בכלל, אני והאקסית שלי בילינו המון זמן ביחד לאחרונה... אפילו חשבתי שיקרה מזה משהו עוד פעם. שבוע שעבר עזרתי אומץ ושאלתי אותה... והיא אמרה שהיא לא חושבת. הייתי די מדוכא מהעניין, אבל חשבתי ``לפחות ניסיתי``. חזרה לסיפרנו... למדתי אצלה, ובשלב כלשהו בערב עברנו לבית שלי. הצטרפה עוד ידידה שלנו, ליאורה, שבטח תקרא את ההודעה הזאת, אבל לא משנה... אני והאקסית שלי מתקרבים אט אט, עד שלבסוף מגיעה הנשיקה... הנשיקה שלה חיכיתי כל כך הרבה זמן וקיוויתי שתחזור. (היינו חברים חודשיים וזה היה לפני בערך חצי שנה...) אז בקיצור, לאחר שכמעט איבדתי תקווה, חזרנו... :) אבל רגע... זהו לא סוף הסיפור... אחרי שליויתי אותה לביתה, חזרתי ברגל ברחוב... בסביבות שעה 4 עצרה לידי מכונית, בתוכה גבר בין 20+. הוא שואל אותי אם אני מכיר את האיזור, ויודע איפה אפשר ``לבלות``, והמבין יבין. אני אומר לו שאני משער שבסביבות הבורסה. אח``כ הוא אומר לי שהוא מחפש משהו... שונה... עם בן, ומספר לי מה הוא רוצה לעשות איתו... ``לרדת`` לו. בשביל 200 שקל. אני אומר לו שאין לי מושג איפה הוא ימצא מישהו שיעשה דבר כזה... ואז... הוא שואל אותו אם אני מוכן לעשות את זה. אני כמובן המום ואומר לא לא... וזהו, נגמר הסיפור הזה. בקיצור, זה היה אחד הימים המוזרים (והשמחים :), אבל רק בגלל החזרה) בחיי... לא הייתי מתפלא אם המעלית בבניין שלי הייתה דלת לעולם אחר עכשיו. לילה טוב לכולם, ואני מאחל שלכולם יהיה ימים מוזרים אך טובים ;-)

Levinzone

New member
טרנט!!

אני ממש שמחה בקשר לאקסית שלך... כן ירבו:) מקווה שיהיה לכם טוב ביחד!!! -יעל-

כן ירבו

הגברים בחייך... סתם כן באמת הקטע הזה מוזר (שניהם) וממש למדנו אצלך חבל על הזמן,!!....

t@gel

New member
מזל טוב על הודעה נבחרת H-)

שיחקת אותה... שיהיו לכולנו ימים יפים כאלו שמחה שחזרתם..שאתה מאושר... :) תודה על השיתוף... אוהבת בלי להכיר... תגל

למעלה