איפה אתם כולכם?

D o r o t h y

New member
איפה אתם כולכם?

לי יש תירוץ, היתה לי תקלת אינטרנט שלושה ימים, אבל זה לא אומר שאתם צריכים להיעלם מה שלומכם? משהו חדש? שתהיה שבת טובה לכולנו דורית

D o r o t h y

New member
די, לא יכול להיות שלאף אחד אין מילה לכתוב

אחר כך אומרים לי לא להתייאש ... נו שוין.

miko007

New member
אנחנו פה

מאחורי הקלעים...מחכים לשינויים אחרי החלפת הממשלה, מנסים להשפיע ולעזור... מצב חולי הכליות בארץ הולך ומדרדר ופתרון לא נראה באופק. מנסים להשפיע על הגדלת הפיצוי באופן משמעותי.

Avraham F

New member
מילה

מי זה שיכול לדבר בשם "כולכם" ? עוד לא בחרנו לנו ועד. כדאי לשאול את "חבורת העליזים הסודית", שמתכתבת במסרים.

שרית(^_^)

New member
מילה ?

ליתר דיוק, 19 מילים
אני דוקא כן הגבתי
אמנם לא בשרשור הזה, אבל בשרשור אחר - בנוגע להשתלות "חוקיות" מהמת. תגובה כואבת אך מציאותית. האם יש סיכוי לפתרון ריאלי עבור חולי הכליות הממתינים להשתלה ?

Avraham F

New member
תגובה לתגובתך בשרשור אחר

שרית יקירה, לעניין השתלות "חוקיות" מנפטרים והמידע שהעברת מידעה אישית. ובכן, מאז יצאת ל"סיבוב" ט"ו בשבט הנוכחי, יש כבר חדשות ועדכונים בעניין. מבלי לכתוב פרטים כאן בפורום, יש אפשרויות לעבור בחו"ל, השתלה חוקית מנפטרים, כאשר ההמתנה איננה ארוכה מעבר ל-3 חודשים, למי שאין בגופו נוגדנים בכמות גבוהה. השהות ממומנת כולה, ע"י קהילה יהודית מקומית והמחיר לא יותר ממחירי ה"שופט" החביב. בהיותי מודע לקשיים, לא היה גם לי קל להאמין שהאפשרויות קיימות וולא ב"עולם שלישי". בקיצור, זמן המתנה סביר, בלי "קנייה ומכירה" ועם העדפה מסויימת חוקית ואפשרית. העסק חוקי לחלוטין בארץ וגם בחו"ל וקופ"ח "כללית" ו"מכבי" מאשרות המימון לפי מדיניותם. קופ"ח "מאוחדת" ו"לאומית", לא מפתיע, עדיין דנות בהצעה. פרטים נוספים אוכל למסור לך בשיחה אישית או דרך מייל, כי אני לא מחפש מעורבות. (כמובן, שאת יודעת בוודאות, שאין לי מעורבות אישית או כל אינטרס כלכלי בעניין). להשתמע עם בשׂורת house mountain בקרוב, ד"ש לילד, אברהם.

למעלה