אמהות מתוקות

ליאתוש80

New member
אמהות מתוקות

אשמח לעזרתכן במיזם חדש (שלי בלבד) אני מעוניינת לקבל את חוות דעתכן על הרעיון (אם תגיבו לא טוב אולי שלא אלך עליו....) אני מעוניינת למכור צמידים לילדים בצורות של חיות עד כאן פשוט מה שאני הולכת להוסיף שם (טוב גם זה די פשוט) זה מעין טיקר כזה שבו תוכלו לרשום את שמכם ולהכניס לצמיד מיועד לכל אלו שאיבדו את הילד שלהם לפחות פעם אחת בקניון/הופעה או סתם חיות בפחד כמוני הצמיד יעלה 15 ש"ח מה אתן חושבות על הרעיון , הייתן קונות?

הייתי קונה

שונאת מאוד לצאת למקומות המוניים בדיוק בגלל הפחד הזה, ומצחיק אותי לשים את הפרטים על הילד בצורה רגילה וזה דווקא נותן מענה טוב וידידותי לילד. מה זה אומר בצורות של חיות? תליונים של חיות? איך תיארת לעצמך שזה ייראה? שיהיה בהצלחה

ליאתוש80

New member
תודה על התגובה

הרעיון זה צמידים פשוטים כאלה מסיליקון אבל שיש עליהם למעלה צורה של חיה שהילד יוכל גם לבחור את הצמיד שלו וירגיש טוב עם זה (שלא יבין שזה צורך של האימא הלחוצה שלו)

liatep

New member
רעיון טוב בהחלט

היי ליאת כאימא וכבעלת עסק, אני חושבת שיש לך רעיון טוב. השאלה היא אם זה עומד להיות כל עיסוקך והפרנסה שלך. אם כן, קחי בחשבון שנכונה לך עבודה לא פשוטה בפרסום ושיווק המוצר. את מוזמנת להתקשר לשמוע מה כדאי ומה לא בראשית הדרך הייתי שם וזה לא פשוט, אבל זה כיף. ליאת

למעלה