אני מחפשת לאתר מישהי מהעבר

אני מחפשת לאתר מישהי מהעבר

יש דרכים מקדימות שאפשר להשתמש בהן נגיד לפני משרד חקירות?

ללא הצלחה בתחום...

ספר יקר

New member
נסי להיות בעצמך משרד חקירות

1. חפשי בספר טלפונים אנשים עם שם משפחה שלה ותנסי להתקשר אפילו ל-10 ביום. בשביל הסיכוי שהיא לא נשואה/נשארה עם שם המשפחה.

בהנחה שאת יודעת באיזה בית ספר תיכון/יסודי למדה נסי להתחקות אחר עקבותיה בעקבות תשאול של הצוות שם (כמובן, בצורה העדינה והמתאימה, ועם הסבר על המטרה מאחורי הדברים) ו/או תלמידים מהעבר בבית הספר (תמונות מחזור בבית הספר ו/או רישומים בבית הספר) ו/או קרובי משפחה של תלמידים אלה. כל זה יכול להיעשות גם עפ"י חיפוש שמותיהם בספר טלפונים (במידה ותמצאי בתמונות מחזור, לדוגמא, אבל בית הספר לא יהיה מוכן לספק לך).
ברגע שתגלי שהלכה לתיכון X, יהיה קל מאד לגלות אם ואיפה שירתה בצבא / בשירות לאומי, ואם לא לאן הלכה.

3. נסי לשאול את השכנים שלה / קרובי המשפחה של השכנים ממקום המגורים שלה בתקופה האחרונה בה הייתה איתך בקשר. אך לא רק. נסי לחפש גם קודם. לפעמים דווקא קשרים רחוקים יותר יכולים להוביל אותך אליה.

4. כנ"ל לנסות ליצור קשר עם מכרים שלה מתנועת נוער, גם אם לא ידעו להוביל ישירות אליה, אז אולי למישהו אחר שהם יודעים שהכיר אותה/עבד יחד עם האחות שלה/היה רופא המשפחה שלה / וכו' וכו'.

אם תתני לי קצת יותר רקע על מיהי, באיזו סביבה גדלה, מה גילה, וכו'-אני אשמח לנסות ולהוסיף טיפים יותר מכוונים. כמובן שאפשרי גם במסרים.

תוכלי להחליט שאת מקדישה לכך 3-4-5 שעות שבועיות , או כל היקף אחר. כדי להיות ממוקדת יותר. לא הייתי ממהר לפנות למשרד חקירות. לא שיש לי מושג כמה לוקחים, אבל יש לי תחושה שלא מעט..

בהצלחה

למעלה