אני מצטערת

bobi2525

New member
אני מצטערת

גם אם זה יעלה לי בחוסר פופלריות ששוחה נגד הזרם אבל לא יכולה לשתוק! כל השבת חשבתי על זה שזה פשוט עוול! עוול עבור אותן נשים שעוברות דרך ארוכה קשה מייסרת דרך שאין שניה לה ואיש זר לא יבין זאת. והאור שבקצה המינהרה זה בידיים רועדות להגיע לפה ולקרוא שיש הורות בסוף הדרך שיש הרבה שהתחילו וסיימו פה כהורים. כשאני הייתי בפוריות להגיע לפה זה היה כמעט כמו להגיע לחדר מנהל הבית ספר.....משהו שקשה לתאר עכשיו אבל אני זוכרת את זה טוב שזה היה ממש הרגשה שונה. נכון שההורות עם השנים ככל שמתרחקים מהטיפולים נהפכים לרגילים - וטוב שכך! אבל בשנים הראשונות זה שונה זה אחרת לגמרי. אני לא אוכל לכתוב הודעה בשום פורום הורים לתינוקות "רגיל" - שבכיתי 3 חודשים על זה שיש לי בקבוק ומוצץ בבית! על זה שסופ סופ אני מסתובבת בקניון ויכולה להכנס לחנות תינוקות ולהרגיש הכי טיבעי שבעולם. על זה שהייתי עייפה בלילות ברמות שקשה לתאר ועדיין נשארתי ערה אוחזת לו ביד להרגיש שזה באמת קורה לי..... יש תינוק ישן לידי. זה לא הוגן! אז אולי עבור ההורים הותיקים זה "פאסה" אז שהם עצמם יעברו לפורום הורים רגילים למה לקחת את זה מהורים חדשים. יש פה מישהי שלא זוכרת את ההודעה שלה כאן על זה שהיא ילדה שהיא "אמא!" זוכרות? כמה מרגש? כמה עוצמתי ? אז למה לקחת את זה מדור ההמשך. סוכריה יקרה אני יודעת שיש לך לב ענק! אנא ממך נסי להבין שזה לא הדבר הנכון לעשות אנא דברי שוב עם הנהלת הפורומים ונסו לתת צ'אנס נוסף להחיות את הפורום. ופיתחו פה הודעה להגשת מועמדות לניהול ותנו לפורום הזה להמשיך להיות ולחיות לרגש ולתמוך. *****זה לא שאני מנסה לקחת את הניהול אלי אני אישית זקנה ועייפה מידי לזה. אני בעד רוח חדשה הורים/אמהות טריות.

למעלה