אני נגד עספור

אני נגד עספור

בעונה הנוכחית ישנו פרק או מספר פרקים שמצולמים בבית מלון באיזור הצפון (לא יודע אם מותר לומר עדיין) אני עבדתי כמנהל אחזקה באותו מלון באותו זמן. הצוות שלי שאני הייתי איתו באותו זמן עושה בדיקה בחדרים לפני כניסת אורחים (שאינם קשורים לצילומים) באחד החדרים שמסומנים כפנויים איש צוות שלי דופק בדלת ושומע מישהו שנמצא בפנים. התנצל והלך. פגשתי אותו בפרוזדור והוא מספר לי שהחדר מסומן כפנוי אבל יש שם מישהו. אני מברר מול הקבלה ואכן החדר הזה נכנס לפני כ10 דקות ולא הספיקו לעדכן אותנו. בזמן זה השחקן הסלבריטי פותח את הדלת ושואל "מה קרה" אני מציג את עצמי, אומר שאנו עושים בדיקת חדרים עקב תקלה החדר שלו מסומן כפנוי אני מתנצל על ההפרעה. הוא סגר את הדלת והתחיל בטלפונים. אל הקבלה, אל המנכלית ואף שלח מאוחר יותר פקס אל הנהלת הרשת הארצית? מה קרה?! לא נכנסנו לחדר. לא ראינו אותו ערום לא הפרענו לו בשום פעילות כל שהיא, הוא נכנס לחדר דקות בודדות לפני... בגללו התחילה קטסטרופה. כל צוות ההנהלה בא לברר מה קרה ואני ביליתי שעות בבירורים, בגללו נסעתי להנהלה בתל אביב (מהצפון) להיכנס לבירור כמנהל. אני כבר לא עובד במלון ההוא. פשוט בן אדם "סלבריטי" בזוי. בהצלחה לו.

i c u 2

New member
זה לא ממש שאתה נגד הסדרה...

אתה נגד אותו שחקן. אין קשר לסדרה ממש.... זה ששחקן א' או ב' מתנהג ב"אזרחות" בצורה מסוימת לא מעיד ו/או קשור להיותה של הסדרה סדרה מצליחה.

לא רק אותו אחד

על דלת חדר אחר של שחקנים אחרים נתלה שלט (על דלת הכניסה לחדר, בצד שפונה למסדרון) בשלט כתוב משהו בסגנון כאשר משאירים את הדלת פתוחה המזגן בורח. מי שמשאיר את הדלת פתוחה ככל הנראה יידקר יש לי תמונה של השלט במידה ואדרש להוכיח. ה"בדיחה" היא לא העניין פה, הכל טוב ויפה אבל זה מלון של 5 כוכבים עם עוד אורחים מלבד החדרים שהוקצו לסידרה. לא פעם אורחים מכובדים עוברים ליד הדלת הזו קוראים ולא מבינים מה הולך שם. האם לדעתכם התנהגות זו מכובדת?

i c u 2

New member
אבל....

מה הקשר לעלילה של התוכנית? לא חייבים לאהוב את השחקנים בשביל לאהוב את הסדרה.

שמרו על סודיות

לא סיפרו מה קורה בעלילה של התוכנית. ולכן אין קשר לעלילה של התוכנית אלא בכלליות תלונות בכללי לתוכנית עספור אם אלו היו צילומים של סברי מרנן, החיים זה לא הכל, או אהבה מעבר לפינה את מסכימה איתי שהפורום הזה הוא אינו הכתובת. מאחר ואותם שחקנים היו במסגרת צילומי עספור אני רואה לנכון לכתוב זאת דווקא בפורום עספור.

i c u 2

New member
אני זכר ולא נקבה

ורדונה2

New member
יש אנשים שהפירסום עולה להם לראש

יכול להיות שהם יותר מדי התחברו לדמויות שלהם בסדרה, שכחו מה זה להיות בני אדם

ורדונה2

New member
למה נראה לי שאני יודעת בדיוק מי זה היה...

הוא תמיד נראה לי שמוק ע"ג מסך הטלוויזיה, וגם שמעתי לא מעט דברים רעים על ההתנהגות שלו למעריצים... שולחת לך מסר פרטי כדי לוודא, הסתקרנתי

למעלה