אני עומד היום בפני פיטורין

raviva

New member
אני עומד היום בפני פיטורין

היום אני אמור לפטר עובדת שלי וזה נראה לי כל כך קשה.. עשיתי הרבה טעויות איתה החל מלתת לה משכורת קבועה (דבר שהוריד לה את המוטיבציה) דבר שני, לא בדקתי באמת מה הכישורים שלה ולא נתתי לה תקופת ניסיון יש לה שגיאות כתיב, היא לא מבינה בגרוש בתחום של החברה שלי, היא עולה לי 5000 שקל בחודש נטו, היא יושבת כל היום בלי לעשות כלום ואני לא מצליח למצוא לה תעסוקה אבל מצד שני זה כל כך קשה לי לפטר אותה.. החברה קטנה גם ככה (אני הבעלים וחוץ ממנה יש עוד 3 עובדים) החברה מתעסקת בתחום של האינטרנט ועולם הSMS אף פעם לא פיטרתי בן אדם (זה החברה הראשונה שלי,אני בן 19) יש למישהו טיפים ? ניסיון? משהו שיעזור לי?

shai33156

New member
פיטורים ראשונים

שאלת שאלה חכמה! עצתי היא שתקח אותה לשיחה בארבע עיניים, שים יד על הלב ודבר ישר ןלעניין "שמחתי לקבל אותך לעבודה אצלינו, כפי שראית עד עכשיו, בחברה קטנה לכל אחד ישנה הזדמנות לתרום ולהטביע את חותמו על כל שלבי העבודה. לדאבוני לא ניצלת את ההזדמנות הנהדרת שהעמדתי לרשותך וזה לא פר לי, כבעל העסק, ולשאר העובדים. לא השארת לי ברירה אלא להודות לך על שניסת להשתלב אצלינו ולאחל לך בהצלחה בכל אשר תפני מכיוון שאחרי שיחה זאת אבקש שתפני את מקומך. הכנתי לך את הצ'ק האחרון - אנה בידקי את מספר השעות ותמצאי שהשכר מדוייק ואפילו כלל את יתרת יום העבודה. תמיד תשמור על כבודך וכדוד המועסק!

למעלה