בן שנה וחודשיים, לא כתמול שלשום בנוגע לשינה...

בן שנה וחודשיים, לא כתמול שלשום בנוגע לשינה...

חג שמח
הילדון בן שנה וחודשיים בדר"כ נרדם לשנת לילה די בקלות, אמנם עם מגע קל או לפחות נוכחות הורית בחדר אבל בסה"כ כרגע סביר מבחינתי.
אתמול, אחרי יום די רגיל כולל תנומות יום רגילות לחלוטין, ניסה להרדם מ 19:30 ורק ב23:20 סופסוף נרדם. זה היה סיוט. רוב הזמן בכלל לא גילה סימני עיפות פיהוקים או כל שפשוף ורק צחק, חייך וניסה לשחק איתנו. רק כשממש ניסינו להשכיב אותו בכוח יחסית התנגד בבכי. הלילה לא היה משהו, התעורר כמה פעמים וגם קם כמובן בשעה הרגילה בבוקר.
במהלך היום ישן כרגיל, לא הוסיף שעות לפיצוי.
והלילה גם היה קשה להרדים ולקח איזה שעה. אציין גם שבשני הערבים חזרנו מנסיעות, של חצי שעה ואף יותר, והוא לא נרדם באוטו, למרותשזה מה שקורה ב-90% מהפעמים בנסיעות אחרי 19.
הלילה, התעורר כבר 3 פעמים ומיד מתחיל לצרוח זעקות שבר שלא ניתן להרגיע. ממש חזק והיסטרי. לא עוזר מגע, לא עוזר להרים, נתנו אדוויל ליתר בטחון. זה עסר באותה פעם להרגעה בזכות הטעם אבל לא מעבר לזה. לא מנע התעוררויות נוספות. פעם אחת הרגעתי על הציצי (מה שכבר ממש לא קורה - מניקה רק פעם ביום בערב וזה הכל) ובפעם האחרונה כלל לא הוצאתי מהמיטה ואחרי כמה דקות של צרחות ומגע קל הסכים לקחת כמה לגימות מים מבקבוק ונרגע פתאום, די מהר.
אני בטוחה שהוא ער כשמתצחיל לזעוק- זה לא מתוך שינה.
בשעות הערות הוא חייכן וסקרן כתמיד לא נראה שום דבר שמציק לו.
מה זה יכול להיות ואיך אפשר להקל...אשמח לרעיונות.
תודה

api272

New member
התעוררויות מרובות לפעמים מצביע עם עייפות יתר

או שיניים.
אני הייתי לוקחת לרופא כדי לשלול משהו אחר שמתפתח
זוכרת לילה כזה עם הגדול שלי. בבוקר לקחתי לרופא וגיליתי שיש לו דלקת באוזניים. מסכן כאב לו מאוד בטח

גלושקה21

New member
יכול להיות תולעים...

כשיש תולעים, אי הנוחות היא בשעות הערב והלילה כשהן מתקדמות לאנוס להטיל ביצים. הבעיה שבגלל החג קשה יותר להתייעץ עם רופא. מה שאת יכולה לעשות הלילה זה למרוח ווזלין בפי הטבעת כי זה יכול למנוע הטלת ביצים וכשאת מבשלת לו היום תבשלי עם שום. אם הוא יצעק היום בלילה תנסי לעשות עיסוי בבטן ובטוסיק ותראי אם עוזר. אצל הבת שלי(בת 4 ) בפעמים היחידות שבכתה בצורה שאת מתארת, הרופאה נתנה ורמוקס לתולעים והבעיה נפתרה. אם מדובר בדלקת אוזניים האבחון פשוט. מקווה שיהיה לילה שקט.

טוב רק מעדכנת למען הדורות הבאים

בשני הלילות האחרונים נקטנו בגישת חמש הדקות המשודרגת (החיים לא הייתי הולכת על הגישה הזו כפשוטה...)
משכיבים כרגיל בערב, וכשמתחיל לשחק ולחייך אלינו, אומרים שעכשיו הולכים לישון, מחזירים לשכב ויוצאים מהחדר. הוא מוחה. הוא מילל. הוא בוכה ממש אז נכנסים. ברגע שהוא רואה אותי הוא נשכב בעצמו, עדיין מיילל. כמה לטיפות ואז אני יושבת במרחק של חצי מטר בלי לגעת וממתינה. תוך כמה דקות ששוכב בעיניים פקוחות רגוע לגמרי פשוט נרדם. וטפו טפו ישן רצוף כל הלילה. אל תגלו לעין הרע...
לילה טוב ותודה על הרעיונות...

למעלה