בקשר לאיבגי...

alona b25

New member
זה נמצא בכל מקום

כאחת שאפשר אפילו להגיד כמה פעמים סבלה מהצקות והטרדות כאלו,זה נמצא בכל מקום ואצל הרבה מאוד אנשים,בין אם זה מילולי ובין עם זה פיזי
ולצערי המשטרה מתייחסת לזה ברצינות כשזה מגיע לדברים הרבה יותר גרועים כמו אונס

alona b25

New member
קצת בעיה כי זה היה לפני המון זמן

אם את רוצה פרטים תשלחי לי הודעה פרטית,לא מעוניינת לפתוח את זה פה

זה עצוב מה שקורה

כל אחת גם אם היא תשקר תוכל לסבך לחלוב אותך ולעשות לך בושות על כלום!
אני עם 3000 80 אחוז נשים מרחבי העולם ,ותאמינו לי גונגל מטורף כאן!
רוב המקרים גברים מחזרים מצחקקים וכו ,הפכו את כל הגברים לעברייני מין וכלי לניגוח ולחלוב!

אם הייתי בכיר או סלב כאן לא הייתי שוכב מהארץ עד כדי כך ובטח לא מעסיק פקידה או עוזרת אלא אם היא בת משפחה

לקחו את זה לרף הפלילי שממש כל חיזור לא מוצלח של גבר זה נקרא הטרדה לפרשונתה ואז שיחת שימוע בעבודה כאילו איזה עברה עשית

עצוב טירוף מערכות כאן שבסוף מי שיפגע זה נשים ומי שירויח אלו חנויות לממכר מצלמות וטייפ מנהלים וכו

בקשר לאיבגי...

על אף שלאחרונה אינני מבקרת תכופות בתפוז,עם התפוצצות הפרשה ,נזכרתי ש"תפו פוזה" כתבה על כך כאן בזמנו .
בעיני די בכך כדי להבין שאכן יש דברים בגו.
העובדה ,שההליך המשפטי מעמיד את המתלוננות במצבים קשים עד כדי כך שהן נמנעות מלהגיש תלונה ,אינה צריכה לשמש עלה תאנה למעשים מגונים . הרי כל השנים גברים הסתופפו תחת עלה התאנה הזה .הם ידעו שנשים שותקות .שותקות על מנת לא להסתכן בפגיעה בשמן הטוב.כי מאז ומתמיד קל לספסר נשים מעמדת הקורבן לזו של השעיר לעזאזל המוחלט.מה יותר קל מלעשות את מעשה הכיעור ובעצם עשייתו לקנות לך ביטוח שלא יבולע לך כי הקורבן חוששת יותר מהעבריין .זה סידור נהדר שעבד מאות שנים אבל די,נגמר.
וכדאי שהזכרים שבינינו יפנימו את העובדה הזו.

מנץ1

New member
פעם גברים העיזו ולא חששו , המוזר בעיני שלמרות שהגיע

הזמן שגברים יפנימו שנשים לא שותקות יותר וזה יעלה וישמע, בכל זאת יש רבים שמרשים לעצמם.

אבגי עשה טעות שלא שילם לה

משתמשים בכן לקדם אגנה פמינסטית ושנאת גברים,היום הגברים הם המסכנים כל אחת מספיק שתאיים בתלונה במשטרה וכבר הגבר ירעד!

לקחו חוק לרף הפלילי וטימטמו את כולם!

אני לא מתפלא שלא מעט גברים משלמים דמי שתיקה,אם הייתי סלב או בכיר הייתי מחזיק במשרד פקידה מהמשפחה או פקיד ! והייתי שוכב רק בחול ולא כאן שלא יהיה קלף עלי

בסוף זה יפגע בנשים בעיקר,כי כל פיפס היום מספיק שאישה תאיים במשטרה וכבר הוא מבוייש מוכפש וכו

תהיו יותר ממוקדות מתחילים ומחזרים אחרכן לא מציקים אולי ילד בן 15 יתעלק ויתקרצץ!
את רק תצעקי מחבל וכבר יבואו לעזרתך להציל אותך מהטרדה מעיקה!

למעלה