בקשר למפגש !!!

Pikachuit!

New member
בקשר למפגש !!!

הוא לא מחר, נכון ??? *תגידו לא !!!* ווייפר ורוקט לא פה ! אנחנו מאבדים 2 אנשים אם נעשה את זה מחר! חוץ מזה .. אני לא בטוחה עוד שכולם יודעים על זה .. ואם אנשים פה היו טורחים קצת יותר להגיע מתי שמבקשים מהם אז הכל היה בסדר !!!!! (אני לא עצבנית .. אני לא עצבנית .. ) ואם אף אחד לא ייתפוס עמדה, אז אני אעשה את זה ! מחררררר !!! מחר מחר מחר מחר מחר !!!! כולם כולם כולם כולם כולם !!!! להיות בצ`אט !!!!! של MIRC !!! מחר !! חובה !!! כולם !!!!! בשעה .... 7 !!!!!!!! מחר כולם בצ`אט של MIRC בשעה 7 !!!!!!! ואל תגידו שלא אמרתי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תמלאו את החדר שלכם בפתקים!! תרשמו ביומן !! תעשו משהו כדי שתזכרו !!! (Mr.Man תעביר פה הסבר מקוצר על איך שנכנסים לצ`אט ... גם אני שכחתי!) נ.ב הסימני קריאה נועדו להמחשה בלבד! :)

mr. man

New member
אז ככה

מורידים mIRC, ומפעילים אותו (איזה קשה זה.. ויי). לאחר מכן, סוגרים את כל החלונות שקופצים לכם ורושמים בחלון הלבן למטה: /server irc.co.il אחרי שהוא מתחבר סוגרים עוד חלונות אם קופצים לכם ורושמים: /nick <your name> ואז: /join #pokemon-forum סימני הפיסוק והמילים הם להמחשה בלבד.

Pikachuit!

New member
אוקיי !

תתעלמו מתוכן ההודעה .. אני פשוט חייבת להעביר את ההודעה למעלה שכולם יראו !! דרך אגב .. לעומר, נטי או מי שלא רשם לי את ההודעה! מה הבעיה שזה יהיה רשום בפורום? אנחנו צריכים שכל חברי הפורום יהיו מעודכנים! ולא רק מי שיש לו אי.סי.קיו ! כאילו שאם סתם מישהו ייכנס לפה הוא יחליט להצטף למפגש, ועוד משהו .. אנחנו לא קובעים את הפרטים פה .. אנחנו קובעים את הפרטים בצ`אט של מחר! (תזכורת משוגעת: כולם כולם כולם מחר ב7 בצ`אט של MIRC !!!! לכל מי שלא יודע איך להיכנס להסתכל על ההודעה של מר. איש!!!) Pikachuit

Pikachuit!

New member
אוי לא!

ברגע זה העברתי מידע מתי הצ`אט ייערך ! אבוי לי! המחבלים יהרגו אותנו! :) אז אני גם מזמינה את המחבלים שביננו להצטרף לפורום מחר בשעה 7 !! ב MIRC !!! ואל תשכחו !!!!!!! אם אי פעם היה איכפת לכם מהפורום הזה .. תופיעו מחר בצ`אט !!!!! נ.ב קורע לב, לא? :)

The-Viper16

New member
תראי אני תמיד יכול רק תגידו זמן

ואם אני לא בא לצאט אז בבבבבבקשה לא להתעצבן אוקיי כי אני יכול תמיד

mr. man

New member
-> לכל החדשים! לקרוא בבקשה! <-

יש פה זמן ותאריך וגם הסברים על איך מתחברים.

למעלה