האם אתם חושבים, כמוני, שהקורונה היא נשק ביולוגי?

צודק. ברור שצודק. הרי כל המחלות האלימות, ו/או עם התפוצה הנרחבת, נוצרו במעבדות - אבעבועות שחורות, שפעת ספרדית, פוליו, כלבת וסתם שפעת. נכון דיברגנט? אתה לא סתם זורק אמירות. הרי זו לא פעם ראשונה שאתה שומע על המחלות הללו, אז התובנה שלך היא שהמעבדות הוירולוגיות הסודיות בימי הביניים הן שפיתחו את האבעבועות השחורות (וכך לגבי כל היתר). כי לא יתכן אחרת. הבנתי אותך נכון דיברגנט?

דיברגנט חדש

Well-known member
לדעתי לא, אני חושב שהטבע יצר את הנגיף, כמו שיצר נגיפים אחרים בעבר, לפני שידעו מה זה חיידקים...
וירולוגית סינית טוענת שהקורונה הגיעה מהמעבדה הביולוגית של PLA (צבא סין) ולא ממעבדת וואהן.

הוירולוגית יאן-לי-מנג (Yan Li-Meng), הועסקה כחוקרת במעבדה בהונג-קונג בזמן שהמגיפה התחילה.
האשימה בעבר את בייג'ין בניסיונות הסתרה וטיוח של הקורונה.
היא טוענת שבמהלך המחקר על יכולת ההדבקה של הנגיף מאדם לאדם היא הצליחה לשחזר ולשייך את מקור הנגיף למעבדה הצבאית של צבא סין, צבא השחרור העממי של סין (PLA).

rotter.net

וירולוגית סינית טוענת שהקורונה הגיעה מהמעבדה הביולוגית של PLA (צבא סין) ולא ממעבדת וואהן. - חדשות רוטר
וירולוגית סינית טוענת שהקורונה הגיעה מהמעבדה הביולוגית של PLA (צבא סין) ולא ממעבדת וואהן. - חדשות רוטר הוירולוגית יאן-לי-מנג (Yan Li-Meng), הועסקה כחוקרת במעבדה בהונג-קונג בזמן שהמגיפה התחילה. האשימה בעבר את בייג'ין בניסיונות הסתרה וטיוח של הקורונה.

uzi2

Active member
מוזר. כיוון שלא רק שמה שהיא טוענת לא הגיוני, גם לא ברור איך היו לה הכלים לדעת שהמוטציות הקטנות שמבדילות בין ה- SARS-CoV-2 ובין נגיף הקורונה שהיה פופולארי בקרב עטלפים ושלא הדביק בני אדם, קשורות ל-PLA? אם היא כבר נמצאה בטאיוואן ועכשיו בארה"ב, מדוע שלא תפרסם את הפרטים של המחקר שהיא עשתה, או לפחות כיצד הגיעה למסקנה. אפילו אם אין לה חלקים מהמחקר המקורי שלה, מכיוון שהגנום של הנגיף כבר ידוע (החלקים הרלוונטיים ובמיוחד אלו ששונים יחסית לנגיף של העטלפים), וגם המוטציות שקרו. היא לא צריכה הרבה כדי להראות לוירולוגים של המערב, על סמך מה היא הגיעה למסקנה הנועזת. אני ממתין, אבל כל עוד לא הנפיקה את המידע החשוב הזה, אני מוכן להאמין שהיא מאמינה בזה, אבל נראה לי שהיא שכנעה את עצמה עקב חוסר האמון שלה במשטר הסיני.

נערך לאחרונה ב:
למעלה