האם אתם מספרים לילדים על נפילות

Shampile

New member
האם אתם מספרים לילדים על נפילות../images/Emo35.gif

זה כבר לא סוד שמידי יום נופל היכן שהוא קאסם/פצמ"ר/גראד. אני בדילמה. מצד אחד לא לעורר שאננות מצד שני, לא רוצה להלחיץ. כרגע אני בוחרת לא לספר אבל אני לא בטוחה שזה הדבר הנכון. בדרך כלל מפילה את זה על "בומים על קולים". מה איתכם
אתם משתפים בכל המידע

אני לא אומרת לילדים אלא לבעלי

אני יושבת מול המחשב מתעדכנת מול רוטר ואומרת לבעלי - היו היום נפילות הילד לא משנה באיזה מצב צבירה נמצא באותו הרגע שומע את מה שאני אומרת וקופץ וזה מעניין מאוד - יש לו שמיעה סלקטיבית ביותר - את מה שמיועד לאזניים שלו הוא לא שומע ואת מה שלא מיועד לאוזניים שלו הוא שומע אפילו מתוך שינה...

ק א סי

New member
לא ולא

כשזו היתה שגרה אז הכל היה גלוי. עכשיו אין טעם להכניס אותם למצב של חרדה תמידית. אם (או כש..) זה יהיה שוב שגרה אז שוב נחזור לגילוי מלא.

מאיו

New member
לא מספרת

באופן מודע גם אני לא בודקת באינטרנט דיווחים על נפילות. בטוחה שהסיבוב הבא יגיע לנו בהפתעה בלי הכנות מראש (לא כמו הקודם) אבל לא רואה צורך להציף שוב את פחדי הילדים והלחץ.

mazy

New member
תלוי...

את הקטן (6 וחצי) אינני חושפת בכלל למידע מהסוג הזה. הגדולים לפעמים שומעים כשאני מדברת עם הבעלול, ולא עושה רושם שזה מלחיץ אותם או משהו. לפני כשבועיים כשהייתה פה אזעקה ב-7 בבוקר ונפל גראד 50 מטרים מבית הספר של הגדולים הם נלחצו ולא רק הם....

ברוריהה

New member
אם מדובר בנפילה שהם שמעו אז כן

מעבר לכך לא רואה טעם לעדכן על כל נפילה בכל איזור. כן מזכירה מידי פעם שצריך להמשיך לשמור על ערנות.

Shampile

New member
אפרופו נפילות אצלכם....

אתמול, כפי שאת בוודאי כבר יודעת, ראש הממשלה ביקר באזור. באמצע הנאום שלו כל מכשירי הקשר והמירסים נתנו את הסימן "יציאה לכיוון..." לקח בדיוק 5 שניות עד שנשמע הפיצוץ.

ברוריהה

New member
בסוף תמיד רוה"מ אשם ../images/Emo3.gif

וברצינות .. זה מסביר את הצבע אדום שהופעל אתמול ...

למעלה