האם אתם רוצים עונה נוספת?

Roei152

Well-known member
מנהל
האם אתם רוצים עונה נוספת? החלטתי לערוך סקר מי רוצה עונה נוספת ומי לא?שמתי לב שרבים מהפורום רוצים עונה נוספת ויש חלק שלאהחלטתי לברר אחת ולתמיד למה?למה אתם רוצים או לא רוצים עוד עונה ? בגלל איכות העונה? בגלל הסוף הפתוח? אני באופן אישי לא רוצה עוד עונה העונה הזו מבחינתי לא נחשבת לעונה של סדרת נוער נכון שיש סוף פתוח אבל אני חושב שכבר התרגלנו לקבל סופים כאלו מגיורא לא? האי נגמרה באופן דומה שראו את דילן יושב בסירה ומושיט יד לבחורה לא ידועה לדעתי סוף כזה הוא סוף טוב כי אנחנו יכולים לחשוב לעצמנו איזו בחורה אנחנו רוצים שתהיה איתו ליבי או סופי? אני באופן אישי רוצה שזו תהיה ליבי אבל אם נתאי לדוגמה או ספיר רוצים שזו תהיה סופי הם לא יכולים לסתור את הרצון שלי מה שאני אומר בעצם סוף כזה אומר דילן לא לבד מצא אהבה אבל אתם תחליטו מי זאת כל אחד לעצמו!!אותו דבר גם כאן בשמינייה אני יכול לחשוב זה אדם ועומרי בן יכול לחשוב לא זה ירון ותמר מה שאני אומר בעצם זה שסוף כזה זה סוף סופי מצוין אני יכול לקחת את הדמויות לאיזה כיוון שאני רוצה

SapirEstrella

New member
הדעה שלי די חצויה D:
מצד אחד, באלי שתהיה עוד עונה כי אני רוצה להפטר מהספקות של "האם אדם ועומרי מתים או חיים?" XD וגם כי אני אוהבת לראות את השמיניה הישנה על המסך ביחד. אבל מצד שני, כשחושבים על זה... אז באמת הסוף הזה הוא סוף קלאסי של גיורא XD כאילו זה נראה סוף... סופי כזה XDDD למרות שזה פתוח בתכלס. הוא כאילו יותר מדי פתוח וזה מה שבעצם משכנע אותי שלא תהיה עוד עונה, כי כמו שאמרת היה אותו הדבר בהאי.
גם לא אהבתי את כל הרעיון ההוא של השמיניה החדשה.. כאילו.. לא התחברתי לאף אחד מהם בכלל... לדעתי, הצורת משחק שלהם גם הייתה חובבנית ביותר. וגם אי אפשר בכלל להשוות בין 2 השמיניות XD אז לגמרי לא הייתי רוצה לראות אותם בעוד עונה תופסים את המקום של החבורה הישנה. הם גם די חירבו את הזיכרון של השמיניה המקורית עם המוות של אדם, של דגנית, של אבנר, של עומרי... וגם בכלל כל הקטע הזה שהפכו את דורי לרע גם הרס..

Roei152

Well-known member
מנהל
כמו שאמרתי כבר עונה נוספת יכולה רק להרוס את מה שאנחנו רוצים שיקרה אם תהיה עונה נוספת אנחנו נדע אם מיכאל חוזר או אם תמר וירון התבגרו נדע עוד לפני שהעונה תתחיל בגלל יח׳צ ותקשורת גיורא לא רוצה פשלות כאלו ולכן כמעט בטוח שמי שיעמוד בדלת הוא דמות חדשה..

B R A Y E R

New member
מנהל
לי לא אכפת
אשמח מאוד אם העונה תחזור לעונה נוספת, ומצד שני לא יהיה אכפת לי אם ככה זה יגמר..
בסופו של דבר העונה הזאת(4+5) הייתה חמודה, אבל כן פחות מלהיבה וסוחפת מהקודמות.. אני חושב שפיצול העונה ל2 חלקים בהפרש גדול אחת מהשניה עשה רע מאוד לעונה וחבל..

ny22

New member
מנהל
לגבי הפיצול אני ממש מסכים איתך

זאת הייתה טעות די גדולה...

B R A Y E R

New member
מנהל

אני חושב שהשיקולים היו מאוד לא נכונים, גם כשזה שודר מראשון עד רביעי זה שודר בערך חודש וקצת. חודש וקצת זה לא מספיק זמן לסחוף ולייצר באזז ולשמר קהל צופים.
מילא זה היה כמו בעונה הראשונה, חצי ראשון משודר, שידורים חוזרים של כל החצי, ואז לשדר את החצי השני - כאן שידרו חצי ראשון, עשו חצי שנה הפסקה שבה שידרו שידורים חוזרים של דברים אחרים ואז חזרו שוב.
זו לצערי גם הסיבה שהפורום לא כלכך הצליח לגבש קהילה ופעילות כמו שהיה בשמינייה המקורית ובהאי..

ny22

New member
מנהל
יכול להיות שאתה באמת צודק
שאם היו שידורים חוזרים של החלק הראשון במהלך הפגרה, זה באת היה עוזר לגבש כאן קהילה טובה יותר.
&nbsp
ככה גם מי שפיספס חלק (ואין לו VOD) יכול היה להשלים (כמו שאני עשיתי לעונה הראשונה של השמיניה ולעונה הראשונה של האי).
ככה באמת הם איבדו המון צופים וחבל

&nbsp
מה גם אחרי הפגרה בטח כבר לא מעט שכחו מה היה בחלק הראשון ולכן היה להם קשה להתחבר בחזרה.

SapirEstrella

New member
בידיוק... הרבה צופים איבדו עניין ושכחו גם מה קרה.
תכלס אני זוכרת שזה אפילו קרה לי, כשהם יצאו לפגרה הזאתי ואז הם חזרו ושידרו את החלק השני של העונה ולרגע שכחתי איך החלק הראשון נגמר ושכחתי כל מיני דברים אחרים בעלילה. אני עדיין לא מבינה למה הם עשו הפרש כזה ענק....

Roei152

Well-known member
מנהל
ועוד משהו הזמנים בהם שודרה השמיניה במקור היו זמנים בלי כל הבאזז הזה שנקרא פייסבוק רוב המשתתפים בתפוז אנשים הם בני עשרים. משהו כלומר הדור שהיה בן עשרה בזמן השמיניה המקורית אז לא ידעו עדין על הדבר הענק שנקרא פייסבוק כלומר תפוז אנשים מנסגר אסיקיו ועוד רשתות שהיו קיימות אז נעלמו מהציבור ופחות בלטו ברגע שהפיסבוק התחיל לתפוס תאוצה ולבלוט ואית עוד רשתות חברתיות כמו אינסטרגרם וווטצפ זאת אחת הסיבות שלא הצלחנו ליצר באזז סביב הפורום בעונה הזאת מה גם שהגיל עושה את שלו ילדי השמיניה המקורית מתבגרים ולא רובם מודעים כמו נתאי שהוא משתמש וותיק לכך שפתחת את הפורום מחדש .

ny22

New member
מנהל
אני כמובן אשמח, אבל גם אם לא תהיה עוד עונה זה לא יהיה בסדר..
כל עוד גיורא ימשיך לכתוב אני אהיה מרוצה

העונה הנוכיחת הייתה מאוד שונה מקודמותיה, לכן ניתן לומר באיזשהו אופן שמדובר בסדרה "אחרת", משהו שהוא קצת שונה מהשמיניה שהכרנו.
לכן אני יכול לומר שאני מאוד אשמח אם תהיה עוד סדרה של גיורא ואם זאת תהיה עונה חדשה של השמיניה - אני כמובן אגיד תודה ואשמח

Roei152

Well-known member
מנהל
כן הולכת להיות סדרה חדש של גיורא -שכונה כפי שאתה יודע

לא צריך

כי הקאמבק של הסדרה מיצה את עצמו, ועובדה שאין באזזז כמו שחשבו שיהיה.

עונה 4 היתה חביבה ועונה 5 (חצי שני של עונה 4) היתה חביבה מינוס, רואים שאין את הכיף כמו שראו בעונות 1-3.

הגיע הזמן להפרד לשלום לשמיניה, ולשים אותה בתור אחת הסדרות הטובות שנוצרו בעשור האחרון.

לפי דעתי מלכתחילה לא היו צריכים לעשות עוד עונה, אבל העם (מעריצים) ביקשו וזה מה שקיבלו. חבל

למעלה