האם מייקל ג׳קסון עדיין חי..?

האם מייקל ג׳קסון עדיין חי..?

האם יכול שמדובר בקונסיפרציה?
ה-25 ביוני- מה קרה שם?

הגרסה הרשמית: ג'קסון נפטר ביום חמישי, ה־25 ביוני 2009, בשעה 12:22 שעון לוס אנג'לס. הוא נמצא חסר הכרה במיטתו על ידי הקרדיולוג ד"ר קונרד מורי, שניסה להחיות אותו. שעתיים לאחר מכן, ב־14:26, הוכרז מותו של ג'קסון בבית החולים.

גרסת המתיחה: קיימות מספר גירסאות לגבי המקום שבו נמצא ג'קסון כשאיבד את הכרתו ומשתנות מסיפור לסיפור -חלק מכלי התקשורת טענו שד"ר מורי מצא אותו במיטה, אחרים אומרים שבסלון. גם מצבו משתנה בהתאם לגרסה - לפעמים הוא חסר דופק, לפעמים היה לו דופק חלש. אבל יש עוד כמה דברים לא ברורים: הבית שבו התגורר ג'קסון בימיו האחרונים היה עמוס במצלמות אבטחה.
באורח פלא, הקלטות שמתעדות את היום ההוא הן בחזקת נעדרות. התמונה היחידה מיום מותו של ג'קסון, שמציגה אותו שוכב מונשם באמבולנס, נבחנה על ידי מומחי פוטושופ והוכח שנעשתה עליה עבודה.

כשמתבוננים בתמונותיו האחרונות, מבחינים שג'קסון נראה שם כהה ממה שהיה בשנים האחרונות ושהשיער שלו מתולתל, למרות שהוא כבר היה חלק. גם התמונה שפורסמה בתקשורת, שבה רכב חוקר המוות מוביל את ג'קסון, הוכחה כזיוף.
בנוסף לכל אלה, יש ארבע גרסאות שונות של שיחת הטלפון שביצע שומר הראש של ג'קסון, טיפי אלברז, לשירותי החירום (911). כל אחת מהן שונה במעט מהשנייה, כאילו מישהו ערך אותן. העניין המוזר ביותר ומה שגורם למאמינים לסבור שהשיחה הזו מזויפת, הוא שהמוקדן ניתק את השיחה לאלברז לפני שהאמבולנס הגיע. הדבר מנוגד למדיניות של שירותי ההצלה, שאמורים להישאר על הקו עד שהפרמדיקים מגיעים. באשר לאלברז עצמו - הוא נעלם מאז אותו היום. אפילו אשתו לא יודעת מה עלה בגורלו. אתר הרכילות TMZ היה הראשון לדווח על מותו מה שהיה מוזר הוא, שהם עשו את זה שש דקות לפני שבית החולים הכריז עליו כמת. כשמנהל האתר, הארווי לוין, דיבר על העניין הזה, הוא התחיל לגמגם ולא ממש הצליח להסביר איך זה קרה.
ויש עוד דבר מוזר: תעודת הפטירה של ג'קסון, שהוצגה לציבור יום אחרי מותו, נראית מזויפת. המאמינים השוו אותה לתעודות פטירה אחרות והצביעו על כך שרופא אינו חתום עליה, בניגוד לחוק. בנוסף, שמו של מייקל כתוב בתעודה כמייקל ג'וזף ג'קסון, בעוד שבדרכון שלו ובמהלך המשפט שלו ב־2003 (על חשד להתעללות מינית בילדים) מצוין בפירוש ששמו האמיתי הוא מייקל ג'ו ג'קסון.

ד"ר קונרד מורי:

הגרסה הרשמית: הוא קרדיולוג מומחה שנשכר על ידי חברת ההפקות AEG, שהפיקה את סדרת ההופעות "This is it" של ג'קסון בלונדון. הוא חי עם ג'קסון באותו הבית. הוא כרגע גם החשוד העיקרי בעיני המשטרה, כמי שרשם לג'קסון תרופות לא חוקיות ואולי אפילו רצח אותו (זה לפחות מה שהאחות ג'נט ג'קסון טוענת, בראיון שנתנה לרשת ABC השבוע).

גרסת הקונספירציה: השאלות הן בלתי פוסקות - איך ייתכן שמייקל סבל מדום לב, אם היה לו קרדיולוג צמוד? מדוע מורי ביצע בו החייאה על המיטה (כפי שניתן לשמוע בשיחה ל־911), כשכל חובש זוטר יודע שהחייאה מבצעים על משטח קשה?
אבל השאלה הלגיטימית ביותר כאן היא למה לכל הרוחות יש לבחור הזה, שאמור להיות רופא עם ותק של 17 שנה, כרטיס באתר IMDB (בסיס הנתונים הווירטואלי של הוליווד)? הוא אפילו שיחק בשני סרטים, "The Plague" מ־2006 ו־"24 Hour Party People" ("אנשי המסיבות") מ־2002.

ויש עוד ועוד דברים מוזרים כמו- מייקל מחופש לאישה בטקס האשכבה שלו, מייקל מחופש לדייב דייב ומתראיין אצל לארי קינג. עוד על זה- בהמשך.

נמשיך...

צפו ב-2 קטעי הוידאו הבאים שישנו לכם את המחשבה לגמרי לגמרי, כל ההוכחות החותכות לכך שמייקל עדיין בחיים-

חלק 1

חלק 2

וזה לא הכל.

עדיין לא מאמינים? שימו לב לשני השירים הבאים-

השיר Threatened השיר האחרון באלבום הסטודיו האחרון של מייקל. שימו לב טוב טוב למה שמייקל אומר ב-0:52 - "im the living death". " אני המת החי".
ו... שימו לב למה שנאמר בסוף השיר. מצמרר.

השיר Xscpae דלף בסביבות 2002 ואף אחד לא יודע מאיפה הוא נלקח. שימו לב למילים של השיר!!!! בייחוד לפזמון ול-02:50. פשוט הכל תוכנן מראש!!!! לא יאומן!!!!

האם כל זה אומר שמדובר בקונסיפרציה מורכבת שהגו מלך הפופ ואנשיו בעצמם? האם מייקל ג׳קסון עדיין חי? מה דעתכם?

מעניין אותי כמה שנים ימשיכו לטעון את זה

היו כאלה שטענו בלהט שהצאר האחרון לא מת. הם טענו את זה כ"כ בלהט שלאחר המון שנים הם שכחו לעשות את החשבון של הגיל שלו.....אותו כנ"ל לגבי משולש ברמודה. שכחו לבדוק את כמות התאונות כלפי כמות התנועה, וכשכבר עשו זאת הבינו שלמעשה אין שום מיוחדות בזה. אפילו הביאו הוכחות על טביעות מיסתוריות שלא היו או שקרו ב...איסלנד. נכון, עשו מזה המון כסף אני מבין.

אני די פחדתי כשקראתי את ההודעה. כי במידה והיא צודקת, אז לא רק שלא נפטרנו מפדופיל מופרע, אלא שעשוי לבוא היום ולהוציא עוד מוסיקה מחורבנת..

רייקי2

New member
ככה זה אלילים נערצים

המעריצים חושבים שהם אלמותיים.

בקשר לקטע האחרון, אני ממש חולקת על דבריך, לא זכור
לי שהוכח שהוא היה פידופיל ודבר שני, הוא היה מוסיקאי
נפלא. אני לא מוצאת מילה יותר מתאימה.

atlantis13

New member
אני תמיד מנסה להגיד..

תזכרו אמנים מפורסמים על פי אומנותם - מוזיקה, אמנות וכ'ו..

- ולא לפי דרך חייהם. אין מה ללמוד מפפאראצי שהרג את דיאנה (זה +נהג שיכור), פפרצי שאורב למפורסמים, או נפילות שלהם לשיכרות וסמים - מחיר התהילה שלהם גרם לקרובים שלהם למכור אותם לתקשורת - ממש כמו שקורה גם כיום - ועוד אנשים מסכימים עם זה - אז עדיף להתמקד באמנות שלהם וזהו - כי זוועות הפרסום - את לא רוצה לדעת.

רייקי2

New member
זה נכון,

שכשיש אדם מפורסם, חודרים לחיים הפרטיים שלו, חוץ מזה
הקינאה מטריפה אנשים כשמישהו מצליח ומתעשר.
המוסיקה שלו תשאר לנצח.

atlantis13

New member
עושר הוא לא סיבה לכלום.

לא לקנאה, לא לאהבה, לא להסבר, ולא כפיתרון לכלום - חוץ מלרכוש או לשלםפ בעבור אוכל ושכר דירה.

מה שמטריף אנשים - זה העיסוק האובסססיבי באנשים אחרים - ואז יש קנאה.

וכן, המוזיקה בהחלא תישאר לנצח :) זוהי אמנות אמיתית - להשאיר אחרייך "חותם" חיובי.

ומוזיקה תורמת ומעבירה לנו הרבה מסרים -אולי גם מהעולם הרוחני..

רייקי2

New member
מוסיקה תורמת מסרים מהעולם הרוחני?

נמק הסבר

מוזיקה היא עניין של טעם

לגבי עניין הפדופיליה- אין שום הוכחה חד משמעית לכך ומייקל ג׳קסון מעולם לא הורשע בפדופיליה (אני לא נמנית בין מעריציו, אגב.) טענו בזמנו גם שאלביס חי, אבל לא זכור לי שהיו כ״כ הרבה תיאוריות קונספירציה סביב מותו...
חייבים להודות שגם אם זה לא נכון, זה עדיין מעניין ומעלה הרבה סימני שאלה.

atlantis13

New member
למה אתם מזכירים שטויות כאלה?למה?

מיקל ג'קסון אולי היה מוזר בחיו - אבל הוא היה כמו ילד - נכון שזה נראה חשוד שבנה את האחוזה שלו עם המון צעצועי ילדים - וזה בגלל שהוא עצמו - היה מבולבל מאוד. במה שלא היה מבולבל - זוהי מטרת המוזיקה שלו - וזה אני אתמקד. בשיר הבא:

http://www.youtube.com/watch?v=XAi3VTSdTxU

למעלה