האם מישהו יודע כמה פרקים יש בסדרה הטורקית הסולטן?

בויוה יש עד פרק 148
באתר סדרות עד 150
אם יש עוד פרקים לצפיה ישירה ואו הורדה עם תרגום בעברית אשמח מאד לקבל קישור

תודה מראש

evglev1

Well-known member
מנהל
בויוה יש עד פרק 148
באתר סדרות עד 150
אם יש עוד פרקים לצפיה ישירה ואו הורדה עם תרגום בעברית אשמח מאד לקבל קישור

תודה מראש
התקצירים הם לפרקים המשודרים, ובסדרות פרקים שהיו בויוה או בויוה לפני כולם, אין לזה קשר למספר הפרקים. אבל בין 278 פרקים ל-311 פרקים, לא יודע כמה, באמת טיפשי מצד ויוה לפרסם את מספר הפרקים הטורקי כשכל פרק טורקי הוא 2-3 פרקים של ויוה ולהשלות את הצופים שיש רק 131 פרקים.

elall

Member
מנהל
התקצירים הם לפרקים המשודרים, ובסדרות פרקים שהיו בויוה או בויוה לפני כולם, אין לזה קשר למספר הפרקים. אבל בין 278 פרקים ל-311 פרקים, לא יודע כמה, באמת טיפשי מצד ויוה לפרסם את מספר הפרקים הטורקי כשכל פרק טורקי הוא 2-3 פרקים של ויוה ולהשלות את הצופים שיש רק 131 פרקים.
באתר שלהם בעמוד של הסדרה ויוה דווקא כתבו 311.

כתבתי לאתר ויוה וזה מה שענו לי
הסדרה הסולטן עולה לאתר בהתאם לשידור בערוץ, לכן לא ניתן לעלות את כל שאר פרקי הסדרה לאתר.
חשבתי לתומי שמאחר והסדרה נגמרה לפני הרבה זמן אז כל הפרקים יהיו באתר.
כנראה טעיתי לחשוב כך

evglev1

Well-known member
מנהל
כתבתי לאתר ויוה וזה מה שענו לי

חשבתי לתומי שמאחר והסדרה נגמרה לפני הרבה זמן אז כל הפרקים יהיו באתר.
כנראה טעיתי לחשוב כך
היא נגמרה בערוץ 9 לא בויוה ואני אפילו לא יודע אם לערוץ 9 ולויוה יש את אותו התרגום (אמנם ערוץ 9 דובב, אבל גם הכין כתוביות לעברית) ואותה חלוקה לפרקים. ובכל מקרה אם הסדרה משודרת בטלוויזיה בשידור חוזר ובמקביל משודרת באתר, אז האתר מקדים את הטלוויזיה מקסימום ביום אחד, כי המטרה היא לא שהכול יהיה זמין באתר ולא יהיה צורך בטלוויזיה.

elall

Member
מנהל
היא נגמרה בערוץ 9 לא בויוה ואני אפילו לא יודע אם לערוץ 9 ולויוה יש את אותו התרגום (אמנם ערוץ 9 דובב, אבל גם הכין כתוביות לעברית) ואותה חלוקה לפרקים. ובכל מקרה אם הסדרה משודרת בטלוויזיה בשידור חוזר ובמקביל משודרת באתר, אז האתר מקדים את הטלוויזיה מקסימום ביום אחד, כי המטרה היא לא שהכול יהיה זמין באתר ולא יהיה צורך בטלוויזיה.
אם אני זוכרת נכון, הכתוביות שם היו מזעזעות, בגודל של נמלה. בכל מקרה זה היה כל כך מזמן, נדמה לי שבארץ עוד לא היה מספיק רעש וקהל לטורכיות, לכן אני די בטוחה שרוב הקהל שלא דובר רוסית וגם אלה שכן פשוט פספסו את הסדרה ואף אחד לא טרח להקליט אותה. מה גם שלא כולם ירצו לראות סדרה טורכית עם דיבוב רוסי. וויוה עכשיו יודעים שעבור רוב הצופים זה צפיה ראשונה ולא ירו לעצמם ברגל וישחררו את כל הפרקים לאתר, אלא יצפו שאננשים יראו בסבלנות בטלויזיה או מקסימום ישלימו באתר.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם אני זוכרת נכון, הכתוביות שם היו מזעזעות, בגודל של נמלה. בכל מקרה זה היה כל כך מזמן, נדמה לי שבארץ עוד לא היה מספיק רעש וקהל לטורכיות, לכן אני די בטוחה שרוב הקהל שלא דובר רוסית וגם אלה שכן פשוט פספסו את הסדרה ואף אחד לא טרח להקליט אותה. מה גם שלא כולם ירצו לראות סדרה טורכית עם דיבוב רוסי. וויוה עכשיו יודעים שעבור רוב הצופים זה צפיה ראשונה ולא ירו לעצמם ברגל וישחררו את כל הפרקים לאתר, אלא יצפו שאננשים יראו בסבלנות בטלויזיה או מקסימום ישלימו באתר.
דווקא ערוץ 9 נתן את האפשרות לבטל את הדיבוב ולראות את בטורקית. בפורום וואלה היה רעש סביבה, אפילו הייתה דאגה ששידוריה הופסקו בזמן צוק איתן. אבל עדיין אתר וואלה לא מדגם מייצג ומי שהתרגל לשידורים חוזרים בבוקר, צהריים וערב לא היה מתפתה לערוץ פחות נוח, מה גם שבהתחלה שידרו פרקים שלמים של שעתיים שזה ממש עומס. אבל גם את הכלה מאיסטנבול שהם כבר שידרו וכבר הייתה באתר, הורידו אותה מהאתר ומעלים מחדש בקצב של ויוה למרות ששודרה לא מזמן.

YO5I

New member
״ אני סוליימאן, בנו של הסולטאן סלים, נולדתי מאימי האפסה, צאצא לשושלת הסולטן של האימפריה
העותמאנית מושל העולם שגרם לכולם לכרוע לפניו, מעפר באתי ואליו אני חוזר, אני הוא סוליימאן.
קולו של חברי קורא לי - מה קורה לליבו של אדם לאחר מותו כשהדם והנשמה עוזבים אותו, מה נישאר?
המוח לא יכול להבין זאת, רק הלב יודע את האמת, זוהי חגיגה גדולה ומפגש, זכות שניתנת למעטים מחסדיו של אללה.
השמיים נמצאים מעלי בין הענפים אני מרגיש משב רוח קריר, שורשי עמוקים.
אני סוליימאן - בלי כתר ובלי כס מלכות, רק אהבה וידידות נשארים איתי, עכשיו אתעורר,
בני האדם צריכים להכיר זאת, הם צרכים לדעת ולזכור זאת, השלטון ניגמר, עצב הצחוק נעלם החלום הושלם,
הממשלה והמלכות לא מתפקדים, כפי שהגעתי לעולם בידיים ריקות כך אני הולך, מה שנישאר זה קומץ של אדמה,
כולם צריכים לדעת שסוליימאן חי בעולם הזה, משרתו הצנוע של אדון האמת - סוליימאן. ״

במילים אלה מסתיימת הסדרה, לפי פרקים ששודרו ב״מודנומקס״ היה לסידרה 317 פרקים כל פרק בין 40 ל50 דק.
אם בעמוד הסידרה כתוב שיש 311 פרקים אני מאמין שזה נכון.

משהו לא ברור לי
בויוה כתוב:
מדי ערב ב-20:50. ש.ח.- 08:50, 14:50. 5 פרקים ברצף - שבת ב-20:30
311 פרקים, 2011-2014, טורקיה
אם כל יום מעלים פרק ששודר יום קודם אז מדוע לא מעלים את 5 הפרקים שמשודרים ברצף ביום שבת?
אלא אם כן מדובר בשידור חוזר (באתר) של חמשת הפרקים שהוקרנו במשך השבוע שחלף(?).

evglev1

Well-known member
מנהל
משהו לא ברור לי
בויוה כתוב:

אם כל יום מעלים פרק ששודר יום קודם אז מדוע לא מעלים את 5 הפרקים שמשודרים ברצף ביום שבת?
אלא אם כן מדובר בשידור חוזר (באתר) של חמשת הפרקים שהוקרנו במשך השבוע שחלף(?).
בשבת חמשת הפרקים זה שידור חוזר של חמשת הפרקים ששודרו במהלך השבוע. זה בהתאם לשידורי ויוה ובאתר מעלים את הפרקים החדשים ששודרו, השידורים החוזרים לא נחשבים, אז רק בימי ראשון-חמישי עולה פרק או שלא יודע אולי הפרק של יום חמישי עולה ביום ראשון וביום חמישי הפרק של יום רביעי. לא שמתי לב לזה. בקיצור משודרים בטלוויזיה 5 פרקים בשבוע ולא 10.

למעלה