החושך הוא -הפוטנציאל, הכוח, ומאד אמיתי

החושך הוא -הפוטנציאל, הכוח, ומאד אמיתי

נאמר לנו שהאל הוא יוצר אור ובורא חושך עושה שלום ובורא רע. האם ברא האל משהו שאינו אמת? בתקשור האחרון שקבלנו באקדמיה- ואני מפנה אתכם לתקשור של מתיתיהו - הוא התייחס אל החושך כאל פוטנציאל. הכול נמצא בחושך, כל הדברים שיום יבוא ויצאו מהכוח אל האור - הכול טמון ונחבא שם. והחושך הוא טוב. כי כל זרע הטוב נמצא בו. אני מאד אוהבת את החושך כי אני מסוגלת לנוח. לישון. להחליף כוח. לבי לבי לכל אותם אנשים שאור היום כל הזמן לא מאפשר להם את השינה, והמנוחה המרפאה. אני אוהבת חושך, ואינני מפחדת מהחושך. גם כי אלך בגיא צלמוות לא אירא רע. כי אתה עמדי. יש בו גם מהמסתורין, לא הכול גלוי ופתוח, וכול יצירה חדשה שלי מתחילה מהחושך. ממקום שאינני יודעת. שהוא מקום נפלא. אחד מהשמות הנשגבים והגבוהים ביותר של האל הוא "רישא שלא אתיידע". גם הוא לא הכול יודע. כמובן שיודע הרבה יותר מאתנו, אך כבר רמז בכמה תקשורים, שישנם גם מחוזות שאינם ידועים לו - והכוונה ליקומים אחרים שאינם בראשותו. ורק מהמקום הריק הזה של אי ידיעה - אני יכולה ליצור משהו חדש. מה שקרה הוא שבמרוצת השנים הענקנו קונוטציה שלילית לחושך, וחושך מקשר אותנו עם בערות, ימי ביניים חשוכים שהם נבערים מדעת, אך אני כאן יוצאת להגנתו של החושך שהדביקו לו תוויות שממש לא נכונות לו, הוא הגולם שבתוכו הכול גלום, והשבח לאל כי כך הוא והאל הטוב מאפשר לנו ליצור ולהוציא את כל השפע הפנימי מן הכוח אל הפועל, מן החושך אל האור. מברכת אני אותך חושך יקר ואהוב, יצירה נפלאה שיצר עבורנו הבורא כדי שנלמד ונחכים, וכמוהו ניצור ונברא תודעות חדשות ועולמות חדשים לבקרים.

או סוף סוף אני בפנים...../images/Emo140.gif

אז ככה :ההודעה למעלה היא רק נסיון אחד מתוך רבים לשחזר את ההרשמה כאן בתפוז , שבעבר כבר הייתי רשום ולא הצליח בידי לשחזר את השם ואת הסיסמא. ומסתבר שעקשנות לעיתים משתלמת ובאתי לברך ולהודות להולדתו של הרך זה מקרוב בא לעולם ושיגדל ושירבה ושיפרוץ ימה וקדמה צפונה ונגבה ונתברך כולנו ונגדל ונעצים ונתאחד ונתעלה ויבואו הברכה השפע האחוה השמחה האורה והאהבה בינות שערינו, הישנים והחדשים החלוצים וממשיכי הדרך כאחד. ונאמר אמן.

למעלה