הכל מעגלי- מסר

memeki

New member
הכל מעגלי- מסר

אי אפשר ללכת לכיוון אחר, הכיוון הוא תמיד מעגלי לא משנה מה תעשו , הכיוון יהיה תמיד במעגל גם אם תפנו ימינה ושמאלה, קדימה או אחורה הכיוון הוא תמיד מעגלי האנרגיה היא מעגלית, כל דבר בחייכם הוא מעגלי למעשה, לכן למעשה אין באפשרותכם ללכת בכיוון אחר הכל על פי הרצון שלכם, על פי מה שהינכם מאפשרים אך הכל נעשה בצורה מעגלית. כל דרך שתתוו בחייכם ואף בחיים רבים , הכל הוא מעגלי המעגליות יוצרת המשכיות של הדרך אשר אתם נמצאים ומתווים בה את חייכם יצרית מציאות , כל מציאות אשר תיבחרו, אף היא מעגלית, כי זוהי הדרך שבה אתם בוחרים לחוות ולהיות. המעגלים לעיתים נעשים סבוכים יותר, קטנים יותר, מהירים יותר ולעיתים גם איטיים יותר, רחבים יותר, הכל על פי רצונכם. המעלגיות של חייכם יוצרת פסיפס מרהיב של ספירלות אשר לעיתים מתחברות להן יחדיו ואף יוצרות צורות נפלאות, הספירלות הללו יוצרות משחק חיים משחק מעגלי אשר משתלב במעגלים אחרים של נשמות אחרות ושל כל הקיים למעשה בחייכם, וזה גם כולל את הפלנטות שאתם חיים עליהן, ואת כל מה שמצוי בהן. מהריקוד הנפלא הזה נוצרים עולמות נוספים, חדשים וישנם כאלה אשר יוצרים מחזורים חדשים של מעגלים אשר מהווים מציאות חדשה, מציאות בתוך מציאות בתוך מציאות, משחק נפלא ומדהים. אנו מכנים זאת משחק, אך למעשה בשפתכם במושגיכם הארציים זהו לא ממש משחק, אלא יצירות מופת אשר נירקמות ונשזרות זו בזו. תהנו מריקוד הנפלא והמשיכו ליצור עוד ועוד מעגלים, עוד ועוד סיפורי חיים ומציאויות נוספות עבור עצמכם בראש ובראשונה ועבור הכלל כי הכל שזור זה בזה, סיפורים רבים, אשר יוצרים סיפור אחד גדול. אני הוא רפאל מתוך הבלוג שלי: http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?blogId=52028&date1=10&year1=2007&day1=18&passok=yes

../images/Emo23.gif אהבתי! אחלה מסר!

יופי של דברים והציוריות הופכת אותו לקסום יותר. ותודה על התשובה לשאלה שלא ידעתי אפילו איך לשאול. תמיד שאלתי את עצמי איך אני מתארת את החיים כאן? וזה התאור הכי הכי יפה, מוצלח ואמיתי שיכולתי לקבל

נ.ב -

האם תרשה לי לשמור אותו בקובץ במחשב וכן להפיץ בין חברים וקרובים דרך המייל?

memeki

New member
תשובה לשאלתך דגנית

את יכולה לשלוח לינק לתיקשור מהבלוג שלי אם תרצי. אודי.

shandror

New member
תסתכלי

זה משקף את כל מה שכתבת ותיארת אני חושבת! זה כל מה שניסיתי לצייר - מקווה שהצלחתי

רותי 11

New member
shandror רק עכשיו שמתי לב

לציור ביחס למסר הציור מדהים מצד אחד זוג אנשים ומצד שני הספירלה שמחברת ביניהם ממש מדהים.

למעלה