הרייטינג אמר את דברו!

Lori S

New member
הרייטינג אמר את דברו!

המירוץ למיליון הכניסה את רשת למקומות הראשונים בטבלת הרייטינג, אחרי כמה תוכניות ריאליטי כושלות שאם כבר הגיעו לטבלה הנכספת - זכו לנשק רק את המקומות האחרונים בהחלט. קשת בלחץ ומקווה שהאח הגדול VIP יציל אותה, ואילו ערוץ 10 מדשדש עם הישרדות אי שם מאחור...

צודקת

נראה לי שלישראל יש אינפלציית ריאליטי ועל כן רק התוכניות השוות באמת - שורדות. האירוני זה שדווקא השורדים - יענו הישרדות - לא הכי שורדת...

JAMES DEAN

New member
כל הכבוד ../images/Emo45.gif

מה דעתכם נעשה מעיין פינות קבועות כמו...?
רייטינג השבוע- נבדוק כמה היה באותו יום. יש למישהו קישור?
משימת השבוע- מה הייתם עושים במקום? תמיד ישנן שתי אפשריות לביצוע המשימה המשותפת. (דיטור/צומת)
דעתכם על המודחים הטריים.
דעתכם על התוכניות בכלל... ערוץ 2 / הוט / יס הכי חשוב לשים ספויילריםלמי שעדיין לא ראה: הוט עדיין בעונה שישית, יס בעונה 13, ערוץ 2 עונה ראשונה פרק 3

רעיון מעולה!

טבלאות רייטינג יש כל יום באייס ובוואלה בראנז'ה. אשמח להעלות לפורום בכל פעם

seenop

New member
רעיון ענק ואני אשמח שיפתחו עוד שירשורים כאלו.

seenop

New member
כנסו כולם..

ראיתי את הרעיון המצויין של james dean ואני יעשה דבר כזה.. מי רוצה לקחת על עצמו כל דבר נגיד.. אחד יקח על עצמו את רעיון הריטיינג השבועי ויפתח שרשור בכל שבוע.. אחד יקח על עצמו את הרעיון של המשימת השבוע[רעיון ענקי ומצויין!].. אחד יקח על עצמו את הדעה על המודחים הטריים.. ועוד אחד יקח על עצמו את הדעות על הריאליטי או סטנדאפ או דבר אחר כל שבוע.. אם לא יהיה ביקוש לאחד מן הדברים אני יקח על עצמי את זה אבל אם יהיה ביקוש לא רק זה אני יוסיף רעיונות ולא רק אני כולכם מוזמנים להוסיף רעיונות כי אני רואה שלא חסר לכם אפשר להביא את הפורום הזה גבוה .. שיהיה לכולם בהצלחה ותכתבו פה מי פותח מה שאני ידע..

digikids

New member
רייטינג שבועי../images/Emo45.gif

אין לי בעיה. כל יום שישי אני אעדכן.

digikids

New member
אם אתה רוצה אתה יכול זה לא דחוף לי

סתם התנדבתי לא באמת חשוב לי לעשות את זה ואתה הצעת את הרעיון אז תעשה את זה אתה

JAMES DEAN

New member
תצטרך לעקוב גם ב-יס בהוט ובערוץ 2

אני לא יודע מה יש לך יס או הוט...

פפפףףף הוט are wayyy behind

לא מתאים להם ביחוד לאור העובדה שהוט מתיימרת להביא סדרות כמו אבודים כמה ימים בלבד לאחר שידורן בארצות הברית

פחחחחחחחח

יס >>>>>> הוט יס הביאה את הישרדות גאבון שלושה שבועות אחרי שידור הפרק הראשון בארצות הברית!!!

למעלה