התייעצות

התייעצות

בס"ד בוקר טוב לכולם אני בבירור{עם עצמי},מה הניתוח שהכי מתאים לי ,הייתי שמחה להתייעץ אם כאלה שעברו מעקף קיבה ,ומה המעלות והחסרנות לעומת טבעת תודה והמשך יום מהנה [email protected]

לכל אחד

יש מה שיתאים לו, למשל טבעת לא כ``כ תעזור לחובבי המתוקים, אבל לעומת זאת מי שסובל מכמויות (כמוני למשל) הטבעת היא כלי עזר נפלאאאאא. לגבי המעקף אני לא יודע אבל בטח יענו לך. בכל אופן מה שיהיה, שיהיה בהמונמון הצלחה

ד קובי

New member
את יכולה למצוא חומר כתוב בקישורים

ובמאמרים בפורום יש כל כך המון מידע

רוייקו

New member
ההודעה על המעקף שאת מתכוונת ישנה

בינתיים עברו הרבה מיים בנהר (שגם בינתיים הלך והתרחב) ויש לנו מספר מנתחים שמיישמים את המעקף בעצמם, ללא התערבות של בעלי שם מחו"ל. כמה שמות שאני יכול לזרוק לאויר זה קידר מהדסה, סובחי באיכילוב, גרון בפוריה ועוד כמה מנתחים טובים שיסלחו אם שכחתי את שמם. באמת הגיע זמן שאדביק על המסך שלי כמה שמות ופרטים נוספים. מקווה שיספיק בינתיים

אני ניפגשתי עם קיידר

בס"ד לקובי היי אני ניפגשתי עם קיידר מאוד התרשמתי ממנו ורק לטובה מה לך ידוע עליו מהנסיון של מטופלים? והאם הוא מתמחה גם בניתוחי טבעת או בעיקר במעקף תודה

ד קובי

New member
ד"ר קידר

רופא מנוסה ומקצועי בכל סוגי הניתוחים המבוצעים כיום לטיפול בהשמנת יתר. אדם מקסים ומדהים. בהחלט מומלץ!!!

שאלה

לקובי בוקר טוב אם אפשר בבקשה שאלה,איזה ניתוח אתה עברת? מתי?אשמח אם תוכל לענות לי ומה זה שאתה ער בשעה כזאת? ביי ויום טוב אלפי תודות על הפורום . הוא ממש עוזר

ד קובי

New member
חופשיה המקורי

אני עברתי ניתוח טבעת. חחחחחחחח חזרתי מחתונה בדיוק אז התיישבתי לראות מה קורה.

דפנהאי

New member
ד"ר קידר מדהים, עושה עבודה טובה

אני נותחתי אצלו לפני חודשיים ניתוח מעקף, ואני שמחה ומאושרת מהמהלך, מהטיפול בי לפני, במהלך, ואחרי הניתוח, ומאז במעקב אצלו. מאד מאד מומלץ כאמור. אני בחרתי במעקף כי התאימו לי היתרונות של מעקף ביחס לניתוחים האחרים. אבל באמת כל אחד צריך להחליט לעצמו. את מוזמנת להתקשר אלי בהחלט ובשמחה - אני אשלח לך טלפון במסר.

למעלה