יצירת אתר בסגנון top wbsites- טוב לקידום ?

restart3

New member
יצירת אתר בסגנון top wbsites- טוב לקידום ?

הי ,האם הרעיון שלי טוב לקידום האתר שלי המיועד לקידום ? לצורך העניין האתר שלי הוא חנות וירטואלית למשקפות לראיית חרקים ואני מעוניין לקדם בו את המלים " צייד חרקים" או פשוט להביא אליו אנשים . למטרה זו : אני מקים אתר פשוט שיהיה בסגנון ה top site של ...במקרה הזה - של צייד חרקים אני יציע לכל מיני אתרים רלוונטים להופיע באתר בחינם וזה היה מעין אתר של רשימת אתרי נושא אחד מהמופיעים ברשימה יהיה האתר שלי , וכך , עם טקסט ראוי וכ"ו אקווה שאתר הפרסומות נושא הזה יגיע למקום טוב בגוגל ( עמוד ראשון ? ) ובו מפורסם האתר שלי . נשמע טוב ? ..ריאלי ?

בהחלט ויש לנושא שם ממש מעניין שנקרא...

ego bait כלומר משיכת קישורים על ידי גירוי האגו של המתחרים\אנשי מקצוע בנישה. כדאי שהמקור שלך היה אתר סמכותי מאוד בנישה ומוכר בכדי שיצליח וכדאי שעל הדרך תוציא מאמרים בנושאים כמו: -דעות על מוצרים\ בלוגרים בנישה-כמובן בצורה עדינה תלוי עד כמה סמכותי אתה אם אתה סמכותי אתה יכול לתת דעות מרשעות שיגררו אחלה ויכוחים בתגובות -הכרזות על שינויים חשובים בחיי האנשים\חברות המככבים בנישה -פרופילים, של מומחים בנישה איך הם הגיעו למעמד כזה מה הם עשו ולעשות קצת מחקר על הבן אדם -ראיונות של אנשי מפתח בנישה -ניפוץ מיתוסים בנישה -עובדות בנישה או אמיתות -רכילויות וחדשות[תלוי בנושא\אתר] -סיקורים\חזיונות שמדברים על מה יבוא ומה היה בעתיד בנישה בדרך כלל נכתב בתחילת או סוף שנה ומדבר על מה שהיה ומה עתיד לבוא בדרך כלל מאמרים כאלו נותנים פוש רציני לתחרויות טופ[ןגם מעט פרסים להתחלה כמו dofollow למקומות הראשונים] כי הם גורמים לאנשים לחשוב על המומחיות שלהם ומהווים פתיחה מצוינת ל ego baiting כמובן שהכל תלוי בסמכות האתר שלך בנושא במקרה שהאתר שלך מתחיל מי ישים עליך במקרה שיש לך אתר וותיק ומוכר ביד אתה תראה עד כמה חשוב לאנשים המעמד שלהם ברשת וכמה בקלות אתה יכול לשחק על זה ולנצל אותם

למעלה