כיצד להגביר את כמות החלבון בתזונה טבעונית

ai27

Well-known member
בוא נגדיר את זה ככה: מה שאתה מתאר לא רלוונטי ל 99.9% מהאנשים שאוכלים ביצים. אם לך זה מתאים אז זו הבחירה שלך. אני לא מכיר הרבה אנשים שיכולים ואם יכולים אז בכלל רוצים להחזיק תרנגולות בחצר.
אותי אישית, מגעיל כבר (אחרי הרבה שנים של טבעונות) אפילו לחשוב על אכילת מוצרים שהגיעו מהחי.
לא יודע.
כשסבא שלי הגיע לארץ, הוא בנה לול בחצר והיה לו שפע ביצים כשכל השאר התבכיינו על צנע

גם לי זה נשמע מוזר עד שמישהו ביקש שאשמור על התרנגולות כפרות שלו (ניצולות גריסה) עד ליום כיפור, וגיליתי כמה הן חביבות כשהיחס אליהן סביר
לא ברור לי איך אפשר לחשוב עליהן או על הביצים שלהן כמגעילים.

כמעט בכל בניין בארץ יש חצר ואפשר לשים בה לול. זה נחמד ומונע סבל,
מקור חלבון שמפחית שחיטה והתעללות בבעלי חיים.
מה לעשות שמבחינת 99 אחוזים מהאנשים טבעונות נראה אפילו יותר משונה מגידול בעל חי.

לגדל תרנגולות נראה מוזר בהתחלה, אבל אחרי שמגדלים אותן משונה לאכול שניצל,
אז גם למטרה הצמחונית זה מסייע

מה בדיוק נחמד בלכלוא תרנגולות בלול?

איך השכנים יגיבו למה שיתפס בעיניהם כמטרד רעש ומטרד היגייני?

למה בכלל לצרוך חלבון מביצים כשיש כל כך הרבה אלטרנטיבות?

מי אמר שהתרנגולות או הביצים מגעילות? אמרתי שהמחשבה על לאכול כל דבר שמקורו מהחי מגעיל. אין לי בעיה עם תרנגולות בטבע או ביצים בטבע,כל עוד אני לא צריך לאכול אותן.

ai27

Well-known member
מה בדיוק נחמד בלכלוא תרנגולות בלול?

איך השכנים יגיבו למה שיתפס בעיניהם כמטרד רעש ומטרד היגייני?

למה בכלל לצרוך חלבון מביצים כשיש כל כך הרבה אלטרנטיבות?

מי אמר שהתרנגולות או הביצים מגעילות? אמרתי שהמחשבה על לאכול כל דבר שמקורו מהחי מגעיל. אין לי בעיה עם תרנגולות בטבע או ביצים בטבע,כל עוד אני לא צריך לאכול אותן.
תרנגולות חצר לא כלואות בלול. הן מוצאות בו מחסה כדי להטיל ולישון. הדלת פתוחה.
אין מטרד רעש והגיינה אז אין תלונות.

נראה שצריך לעמול קשה עם האלטרנטיבות. הקרנף למשל מתקשה.
החלופה שלו היא חלב, הרבה יותר פוגעני.

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
בביצה יש 7 גרם חלבון וזה לא מספיק. לי כרגע. אני מקווה שעוד כמה חודשים לא אצרוך דברי חלב. כי יורידו י מינון או יוציאו של תרופה משמינה

אם אין לך רגישות לגלוטן, בהמבורגרים על בסיס סייטן יש מעל 20 גרם חלבון אם אני לא טועה, ליחידה.

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
אני מתכונן לעבור לתזונה טבעונית. אחרי שיורידו לי תרופות משמינות. אבל עוד כמה זמן כפי שאני מכיר את עצמי אנסה שוב טבעונות

תתקדם, כנראה שאתה לא חי במאה ה-21.

וזו רק דוגמא אחת מני רבות.

למעלה