כל כך מכעיס כשאם בוגדת בביתה

efectהפרפר

New member
כל כך מכעיס כשאם בוגדת בביתה

לפני 8 שנים הגעתי לבקר חברה - אם חד הורית. לבית נכנסתי בלי לדפוק כי הדלת תמיד פתוחה וזה כמו הבית שלי. האם הייתה עסוקה אז נכנסתי חופשי לחדר של הילדים והייתי מזועזעת ממה שראיתי - אח אחד שיחק במחשב, אח אחר הסתכל עליו ממיטת הקומותיים והבת המתבגרת שכובה על הצד כשהשכן מרים לה את החולצה, מוריד לה את החזיה וממשש לה את הציצי. תוך כדי שוק, באתי לאם ואמרתי לה שהיא חייבת לראות את מה שקורה בחדר. היא אמרה לי שהיא יודעת - נתפס לילדה הגב והוא מומחה בזה. אני אמרתי לה שזה לא מה שהוא עושה שם ושכדאי שתבוא. האם בתגובה - יש לילדה פה [או כמו שאנחנו מגדירים כ"מרוקאית קטנה"], אל תדאגי. הוא לא יעשה לה שום דבר רע כשכולנו פה. זה לא המקום שלי להעיף מישהו החוצה בבית שלא שלי, אז יצאתי לחצר וקראתי לילדה שתבוא - אני רוצה לקחת אותה לסיבוב בשכונה. הילדה קפצה על ההזדמנות ובאה בריצה. עד שהבן שלו פוצץ את העניין חצי שנה אחר כך, הילדה הייתה מנועה מלדבר על זה [משפחה חד הורית דתיה בישוב חרדי כשאותו "כבוד הרב" "תלמיד חכם" הוא בכלל מובטל, בטלן ואף אחד לא ראה תעודה המעידה על הכשרתו בתחום הרפואה ובכל זאת הוא ידוע בשכונה כמטפל משלים בחינם לנשים גברים וילדים].הבן שלו ברח מהבית וכשמצאו אותו הוא סיפר שהוא רואה איך אבא שלו נוגע בילדות בשכונה, באחיות שלו וחווה על גופו באיברי המין ועושה לו כל מיני דברים רעים ומחדיר לו דברים. שישו ושמחו ביישוב,כל ילדי השכונה, גדולים וקטנים כאחד [הוא גר שם יותר מ-35 שנים וכשהישוב חרדי יש לו הרבה עבודה ועל הרבה ילדים לעבור...] שמעו ולא מעט דווחו למשטרה. ראוי לציין שהילדה התנדבה גם כן לספר והצהירה בפני חוקרת ילדים. הילד הכחיש מאוחר יותר את מה שסיפר בגלל הלחץ המשפחתי של אמא שלו והאחים התעללו בו נפשית כשהאבא נלקח למעצר [דיווחתי למועצה לשלום הילד ולרווחה]. אני כבר לא בקשר עם אנשים בשכונה ההיא אבל מדי פעם אני נזכרת ומתעדכנת אצל מכרים משותפים. ההתפתחות הרצינית הייתה כשנזכרתי בו משום מה בפברואר 2010. השמועות אומרות שהוא הורשע בסוף 2006 [זה התפוצץ באמצע 2002 ואז החלה חקירת המשטרה], יושב בכלא ומשתחרר בסוף אותו החודש לבית בו ילדיו הקטינים עדיין גרים וכן נכדיו הפעוטות גרים בו. לאחר שהתוודעתי לאתר "תנו לגדול בשקט" פעלתי כדי למצוא הוכחות למה שקרה - חיפוש בגוגל וניסיון לאתר פסק דין. [כחלק מהמאמצים שלי לחפש את השם שלו באינטרנט ולגלות מה היה פסק הדין במשפט שלו,העלתי הודעה בנושא באיזה פורום. פנו אליי כדי שאבדוק אם הוא נמצא במאגר. דרך אגב, התקשורת בכלל לא דווחה על זה] במקרה או שלא במקרה הפדופיל הספציפי הזה לא הופיע במאגר לכן ביקשו שאוסיף אותו אבל חוץ מעדות הראיה שלי והידיעה שהיה משפט והוא הורשע לא היה לי הוכחות- לא כתבות בעיתון או פסק דין. השבוע השקעתי את המאמץ והצלחתי למצוא את פסק הדין ואחרי שקראתי את הפעולות שנקטה אותה חברה, זה פשוט הכעיס. מאחר והבן שלו הכחיש את הצהרותיו, בסופו של דבר, הורידו את התצהירים שלו מכתב האישום. עם זאת, הדיווח של הילדה התווסף לכתב האישום אך האם שלחה לפרקליטות מכתב שכתבה יחד עם הבת ובו נאמר שמי שכתב את התצהיר הגזים והוא לא באמת נגע לה בציצי והוריד לה את החזיה. האם והבת אף העידו על כך בבית המשפט למרות שהפדופיל הודה שהוא הוריד לה את החזיה כדי למרוח לה שמן עיסוי ואולי נגע לה בחזה כבדרך אגב. הבת עידנה את העדות בלחץ האם וזה כל כך הכעיס אותי כי לטענתה "הילדים צריכים את אבא שלהם", "הילדה ניפחה בגלל כל המהומה שהתפתחה בשכונה" ו"הוא כל הזמן עוזר לנו". רבאק, את לא מאמינה לבת שלך? את מקריבה את הילדה שלך לסוטה מין בשביל מה? במו עיניי ראיתי מה קרה והזדעזעתי. עד היום האמא לא מבינה למה הבת, נשואה עם ילדים כל כך כועסת עליה וכשהיא הגיעה להתארח אצלה הבת זרקה אותה מהבית. היא באמת אמא טובה אבל היא בגדה בבת שלה. היא הקריבה אותה בשביל מה???

אנילה1

New member
כל היישוב הזה לא מבחין בין חיים נקיים לחיים

עם פגיעות מיניות. בסביבה שלהם זה היה מקובל עד שמישהו הבין שמשהו לא בסדר. כנראה שהאמא לא הבחינה אצל בתה שמשהו לא כשורה. אולי גם לה עשו משהו לא בסדר כשהייתה קטנה. כל היישוב צריך לעבור חינוך מחדש, בייחוד המבוגרים.

efectהפרפר

New member
לא בהכרח

האמא נולדה חילונית וחזרה בתשובה אחרי שילדה 5 ילדים מחוץ לנישואין מותו האבא.היא סיבבה גברים על האצבע הקטנה ומאמינה שאישה יכולה לשלוט בגברים

אנילה1

New member
חזרה בתשובה לא מוחקת את עברה ההולל של האם.

מישהו כבר אמר שפורנוגרפיה זה עניין של גיאוגרפיה. למשל באתונה העתיקה, היה מקובל שלגבר מבוגר יהיה מאהב צעיר שאיתו היו לו שיחות נפש ויחסים מיניים. הנשים לא נחשבו אז, והן שימשו רק להולדה. יכול להיות שלאותה אם חד הורית, יש ערכים שונים משלך למיניות נאותה.

למעלה