לא יודעת מה לעשות! תקראו!

MERD!

New member
סליחה???

את בטוחה שראית את התוכנית? קווין היה חנון אבל תחשבי עם כל הדברים שהם עברו הוא למד להלחם קצת אבל אין לא אף אומנות לחימה שהוא מאומן בה.. הוא פשוט יודע אגרוף לאף ומכה מאחורי הראש = חוסר הכרה. ומגי יפה!!! הדמות הכי טובה בסדרה הסיבה היחידה שאני עדיין רואה מידי פעם את הסדרה. נ.ב את באמת חושבת שהוא יפה? איכס.... לבנות ממש אין טעם.... קודם כולם היו חרמניות על לאונרדו דיקפריו עכשיו זה.

Super giRl

New member
נראה לי ש...

יש לי מושג מי הערס הזה...חחחח וגם לי יש מישהו בכיתה שהוא בערך ערס, כזה ערס וונאבי עם אותו הסיפור של הגופיות הצמודות ...זה מצחיק...אין לי מושג איך הוא הגיע לכיתה..... ובקשר לגולשים בזמן, פעם ממש לא הייתי מפסידה אף פרק, וכריס אודונול כזה שווה... אבל הסידרה הזאת נהרסה לגמרי! אחרי כל ההחלפת שחקנים...הפרקים הראשונים היו הכי טובים

leeloo

New member
ג`רי אוקונל ולא כריס אודונל

ואני לגמרי מסכימה! הפרקים עם הפרופסור ועם וויד היו כל-כך מצויינים. אני פשוט לא האמנתי איך הרגו את הפרופסור ואח``כ את וייד. ועכשיו, בלי בושה גם ג`רי וצ`ארלי (קווין וקולין) הועפו בדרך ממש מטומטמת... מילא תגידו שהם החליטו להישאר ומגי החליטה להמשיך עם רמברנד במציאת עולמו... ואיך שבדיוק מגי וקווין מאוהבים אחד בשני- מעיפים אותו! הסדרה באמת נהרסה... אני מחכה ומחכה ומחכה לעונה החדשה, ואז אני מגלה את קולו של רמברנד בפתיחה! 8-( איך נפלו גיבורים....(ג`רי קאם באק!!)

mmm

New member
וכרגיל...

הי הי, יו ראו ראו, הי הי, עוד פעם פורום בנים בנות, הי הי, נכנס לכאן, אז טל יקירי האם אתה רוצה עוד הודעות כאלו, של הי הי, אני רוצה בן.. ולכותבת, אל תכתבי את זה כאן, התגובה הזאת היא לא חריפה, הבאות כן. יש פורום בנים בנות בשביל ההודעה הזאת, כן כן, פורום בנים בנות, לא כאן. BY mE

tenen

New member
אני דווקא לא מתנגד

תבין לפורום כאן יש יתרונות גדולים על צאט כי יש הרבה פחות נושאים ורק גילאים מסויימים אבל החיסרון הוא מעט מדי ולאט מדי שינויים כך שאני לא מתנגד להוסיף עוד נושא לפורום כדי להחיות אותו קצת

mmm

New member
הרמה היא...

המשנה, האם אתה רוצה הודעות של, וואי מה בנים יותר אוהבים, מפוסטמה מדופלמת עם מוח בגודל של גרגר(m לא מתכוון לאף אחד, זה היה סתם הקצנה וולגרית וצינית). האם אתה רוצה את זה?... אם אתה רוצה פורום עם שינויי לך לסיפורים מהחיים ומהאינטרנט או לפורום בנים בנות, שם יש הרבה הודעות. שינוי מהיר וקיצוני לא תמיד טוב, ואתה צריך לדעת את זה כמתבגר. אז בבקשה לפני שאתה פולט שטויות תחשוב(רק בנושא הזה כמובן, m מאוד מכבד אותך). BY mE

mmm

New member
לא יודע.

m לא מבין אותו, הוא ממשיך להתעקש על דעה כזאת. אבל מעכשיו הוא לא יגיב יותר. BY mE

ביאנה

New member
רצח...

18 ורדים שנקטפו ביום אחד. ורדים, שאפילו לא הספיקו ללבלב, ניצנים. אז בסדר, אמרנו אויש כמה המשפחות מסכנות, וכמה שהילדים צעירים ובלה בלה בלה... אבל מה עשינו בתכל`ס??!! כלום! פשוט כלום! ושוב עראפת מסובב את כל המנהיגים שלנו על האצבע הקטנה בהכרזה על הפסקת אש שהופרה כמה שעות אחרי שהוכרזה (יורים על גוש קטיף ברגעים אלו ממש) ושוב הנאום הידוע: אנחנו נגיב מתי שנחשוב לנכון... יהיו עוד פיגועים... זה בלתי נמנע... התגובה תבוא... מתי??!! מתי תבוא התגובה? ומה יעזור?? והכי חשוב האם זה ההתחלה של הסוף?! צאו לרחובות אנשים! תהפכו את העולם1 18 ורדים נקטפו! מחר זה יהיה ורד מהגינה שלכם!!

Black Star

New member
שיו, תבינו..

מה יעזור להילחם? הא? כל אלו שאומרים שחייבים להילחם חזרה- תחשבו בהגיון, טיפה. נגד מי תילחמו? נגד הצבא המהולל של הפלשתינאים? מה תעשו, תשמידו את כל המטוסים שאין להם? יש כאן נקודת תורפה רצינית שחייבים לקלוט- המלחמה היא לא נגד צבא סדיר, ואצלנו- כמו בשאר צבאות העולם- הרבה פחות מתורגלים בלוחמה נגד מחתרות, כוחות גרילה. ומה יעזור להילחם? אז תגידו, אנחנו ננצח. יופי. האם נשמיד אותם? לא. ואם חס וחלילה כן -תאמינו לי שאתם לא רוצים להיות בנים לעם שגרם להשמדת עם אחר. הרי המצב הזה נוצר מכיוון שאנחנו כבר ניצחנו. תראו לאן הגענו מזה שאנחנו עם כובש- הרי המצב הזה נוצר בדיוק בגלל זה. אז מה, ננצח שוב? נכבוש שוב? ושוב ייווצר *בדיוק* אותו מצב. שום דבר לא ישתנה ובטח שלא לטובה. אין פה שום אינטרס של להילחם. בסופו של דבר תמיד נצטרך לשבת איתם למשא ומתן. הפתרון היחיד- הפרדה מוחלטת בינינו לבינם. השאלה היחידה היא מתי נבין שצריך להגיע לפתרון הזה, ואחרי עוד כמה הרוגים משני הצדדים. ובבקשה, בבבקקקקקקשהההה אל תתנו לי את הנאומים של ``הם רוצחים אותנו פה ואנחנו לא עושים כלום``. אני לא אומרת שלא צריך לעשות כלום ואכן יש לפעול, לא ברור לי איך ומה, ואני מקווה שלאלו שיושבים שם למעלה יש איזשהו מושג... אבל כל אלו שאומרים ``תנו לצהל לנצח`` וכו`? זה פשוט מגעיל אותי. מלחמה לעולם, לעולם לא תהיה הפתרון. יעלי.

אתם חיים בחלומות

הפתרון הוא הפרדה מוחלטת ? למה את הולכת רחוק ? בואי פשוט נעשה איתם שלום. בהפרדה מוחלטת הם לא יקבלו את זכות השיבה. ובלעדיה הם ימשיכו לעשות פיגועים, ואנחנו נמשיך להבליג. אגב, אמרת שבצבאות העולם אנחנו הרבה פחות מתורגלים במלחמה במחתרות. אני חושב שאם יש למדינות בעולם משהו ללמוד מאיתנו, זה לחימה במחתרות.

tenen

New member
והנה מה יעזור להילחם

מאז שעזבנו אותם בשקט קמו מפעלים ליצור נשק שמשמשים את הרשות באופן סדיר והנה הצעתי להלן. להשמיד מפעלים אלו על מנת ליצור מצב שבו הנשק שיש לרשות יהיה חסר ערך (רובים לא שווים כלום בלי כדורים נכון?) להשמיד את מפעל המרגמות להשמיד את מפעלי הרובים להשמיד את תחנות החשמל בהשמדת תחנות החשמל את יוצרת תלות של הפלסטינים בחשמל שיגיע מאיתנו שאנשים תלויים בך אתה יכול להכריח אותם לעשות דברים כמו שארצות הברית יכלה לטרפד את עיסקת המטוסים שלנו עם סין כי אנחנו תלויים בה. אם תצליחי להשמיד את כל מפעלי הנשק תצרי תלות של הרשות בך כספק של נשק (כדורים בלבד) כדי שהמשטרה הפלסטינית תוכל לתפקד ואם לא תקרוס הרשות. הפצצה והשמדה של נמלי התעופה הפלסטינים וחסימת השטח האווירי שלהם תימנע הברחות נשק דרך האוויר סגירת הנמל הפלסטיני תמנע מסחר ותפגע קשות בכלכלה הפלסטינית ותסגור את הנטיב העיקרי שלהם להברחת נשק ככה מנהלים מלחמה בלי לפגוע באזרחים הפגיעה באזרחים תהיה רק באלו הגרים ליד המפעלים ומכיוון שהם יודעים איפה המפעלים ממוקמים יש להם את האופציה ללכת למקום אחר ליום יומיים עד להשמדת המפעל ולא להיפגע

למעלה