למסירה 2 שטיחים

כובע22

New member
למסירה 2 שטיחים

השטיחים במצב טוב צריכים ניקוי משום שהיו באחסון במשך 3 שנים חייב להימסר השבוע ! ועוד 2 מפזרי חום עדיין בקופסא במצב די חדש היו לי שלושה ואחד כבר נמסר כל שבדקתי את כולם והם כולם עובדים . ובשעה טובה מיטת התינוק והסלקל נמסרו והבגדים. חייב להימסר עד יום שישי משום שיש לנו הובלה בסופשבוע עם לא יימסר אני ימסור לויצו או לעמותת לתת

כובע22

New member
למסירה עוד מספר דברים

ארגז מלא בספרים ספרי קריאה מתאימים למתבגרים וכמה מהם למבוגרים בסך הכל אולי 20-30 ספרים חזיית ספורט של נייק מידה 75-80C חדשה בצבע שחור . הייתה בשימוש בדיוק פעם אחת. עולה בחנות 200 שקל חצאית הריון נורא יפה מידה 38 שהוחזרה לי מ''בת20 בהריון תאומים'' יחד עם עוד מספר בגדי הריון שיועברו אליי מחר. מידות 38-42 של רמילי ועוד חברות הכל במצב מצויין כפכפים בצבע כסף מידה 41 פשוטות אבל נחמדות חדשות גם הועברו אלי מבת20 בהריון תאומים הם חדשות ולא היו בכלל בשימוש מתנה שהתקבלה אבל לא מתאימה אני עושה סדר בדברים אולי אמצא עוד דברים עוד מעט מירב

כובע22

New member
שלך שוקולטה

רק לידיעתך יש חזיה אחת הם שמורים לך אבל איך אני מעבירה לך אותך מאיכן את ?

כובע22

New member
סליחה תיקון שוקולתה!

tyran8

New member
אשמח לקבל את הכל למקלט לנשים מוכות בראשל"צ

אני מראשל"צ 050-4448667

כובע22

New member
בבקשה לשלוח לי הודעות גם במסרים כך שאוכל

להגיב יותר מהר שוב אני מזכירה הכל חייב להימסר כמה שיותר מהר מקסימום עד יום שישי-שבת הבא כי יש לנו הובלה חייבים לפנות הכל הציוד כולו נמצא בצור יגאל אפשרות לאיסוף של הציוד הקטן (לא שטיחים) מרעננה אוכל להעביר לליסה לרעננה שתוכלו לאסוף משם מירב

למעלה