מה קורה עם פורום "יוצאי אתיופיה" ?

מה קורה עם פורום "יוצאי אתיופיה" ?

את השאלה הזאת הפנתי הערב להנהלת תפוז, יחד עם תוכן ההודעה הזה : הפורום הנ"ל ננטש על ידי המנהלים שלו. אחד מהם מעולם לא כתב בו, השני כותב הודעה אחת בחודש. פניות של גולשים למנהל לא נענות, כדוגמת זאת : http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1989&msgid=117087701| אני רואה חשיבות רבה בקיומו של פורום כזה, וגם צורך בהחלפת המנהלים שלא מתפקדים, למען המשך קיומו של הפורום ומניעת נטישה נוספת של גולשים . לתשומת ליבכם. בעבר הגשתי תלונה נגד הפורום ונענתי שהוא תחת פיקוח. אני מקווה שעכשיו יתייחסו לזה ברצינות, לפני שלא ישאר כאן אף אחד.

shlala1

New member
../images/Emo124.gifשמוליק מה המצב???

מה קורה איתך? מחכים שתחזור לכתוב כאן שוב. שבת שלום שמוליק

שלומי נפלא, תודה.

קפצתי לביקור ולא ממש נדהמתי מלראות שמה שהיה הוא שנשאר - פורום נטוש ולא מתפקד. אני בהחלט אחזור, אבל קודם אני ממתין לתשובת מנהלי תפוז למסר שלי. שב"ש גם לך ולכולם

smailie

New member
בינתיים, אתה מוזמן

להגיב קצת בשירשורים שהיו כאן בשבוע וחצי האחרון. אם לא מנהלי פורום, אז שלפחות אנחנו, האזרחים הקטנים, נקבע עובדה בשטח ונציל קצת את הפורום הזה. אגב, לפי שמך אני מבין ש... אינך נמנה בדיוק על זקני העדה? מה הקשר שלך לאתיופים, בעצם?

קיבלתי תגובה מהנהלת תפוז

שהנושא בבדיקה ובטיפול, ואף הודו לי על המסר ששלחתי להם. אני אחזור לכאן בשמחה אבל רק אחרי שהמנהלים יוחלפו. שבת שלום

שלום: שמוליק דואק.

ראשית ברצוני לברך אותך ואת שאר החבר'ה על האכפתיות ועל ההתעניינות בפורום. שנית מנהלי הפורום אנחנו אכן לא מפגנים נוכחות בכתיבה מתמשכת, אם כל זאות נשאר לי רק להביע התנצלות על חוסר אכפתיות. אנחנו נשתדל מעתה ואלך להגיב להודעות באופן עקבי. תודה נ.ב נשתדל שזה גם לא יהיה בשעות הקטנות של הלילה.

למעלה